Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Hkarta

Online grafy pro servery - beta

  

16 members have voted

  1. 1. Máte zájem o takovouto webovou službu?

    • Ano, používal bych ji
    • Je to super nápad, ale nepoužil bych to
    • Nic moc nápad a asi bych to nepoužil
      0
    • Jsem tady správně na hip hop kempu?


Recommended Posts

Obsfukace skriptů je sice fajn, ale nikdy nechrání dokonale. Musím si rýpnout, mluvíš tu o curl a přitom to rozšíření vůbec nepoužiješ. Voláš tam sice funkci, kterou někdo pojmenoval curl_request_async, ale ta využívá standardních možností funkcí fsockopen a fwrite.

 

Na výpočet online hráčů by ti stačil jediný select se seskupením.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak je mi samozřejmě jasný, že obfuskace se dá úplně krásně rozebrat, jde mi víceméněo to odradit od jejího rozebírání lidi jako je deremi :)

Co se fsockopenu týče, tak o tom jsem neměl ani nejmenší tušení, snad je to stejně rozšířený jako curl, jinak to budu muset přepsat. Takhle to dopadá, když člověk googlí asynchroní request stránky přes curl. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak je mi samozřejmě jasný, že obfuskace se dá úplně krásně rozebrat, jde mi víceméněo to odradit od jejího rozebírání lidi jako je deremi :)

Co se fsockopenu týče, tak o tom jsem neměl ani nejmenší tušení, snad je to stejně rozšířený jako curl, jinak to budu muset přepsat. Takhle to dopadá, když člověk googlí asynchroní request stránky přes curl. ;)

 

fsockopen není funkce z rozšíření, je dostupná vždy, pokud není zablokována. Ovšem pokud tímhle způsobem voláš i tento skript u klientů bylo by vhodné nastavit ignore_user_abort(true), jinak se ti skript ukončí jakmile to spojení uzavřeš. Což vzhledem k rychlosti SQL dotazů může způsobit, že ten skript přerušíš v půlce činnosti. A opačně stejný problém by mohl mít i server.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prozatimní funkční ukázka z ostrého serveru zde

Edited by Wladass

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj, vypadá to pěkně, ale změnil bych nápisy asi takhle: když najedu na ali graf bude text např.warrior modrý a když na horda graf bude text červený. Je to jen drobnost, ale myslím že by to zvýšilo přehlednost. Raxume

Share this post


Link to post
Share on other sites

Děkujeme za připomínky, určitě je zvážíme a přidáme si je do ToDo. Díky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Až se to pak bude nabízet nějak, nevim jak to máte vyřešený, mohla by existovat možnost měnit barvu spodního titilku (tam jak je text "Powered by WowGrafy") podle nějakejch přednastavenejch typů. Možná i výběr z několika vzhledů atd..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se vzhledama se počítá (celkově skiny grafů), tohle je spíš něco jako proof of concept. Abych to rozvinul, samozřejmě tam budou backlinky, ta červená je jako pěst na oko, to uznávám.

Do budoucna se počítá s tím že (až se pořádně rozšíří nabídka funkcí) bude za pár koru měsíčně možné jednak detailněji upravit vzhled grafů atd a jednak odstranit reklamu.

 

edit: každopádně jde o to udělat to i bez placení vhodné pro normální nasazení; příkladem budiž třeba taková reklamní lišta na endora.cz, kde je ji možné kompletně nastylovat, takže pak vzhledem k webu nepůsobí rušivě.

Edited by Hkarta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hele, ještě mě napadlo, že já bych si chtěl udělat třeba graf podle sebe, s vlastníma popiskama a s různým počtem hodnot.. Budete plánovat rozšíření služby tímhle směrem, třeba i za poplatek? nebo.. Budete dělat i "grafy na míru" (podle přání)?

 

EDIT: a ještě jedna věc. Šlo by do grafu místo textových popisků začlenit třeba obrázky (jako-by "ikony")? Třeba obrázky pro rasy, povolání, alliance/horde, atd.. (s nápovědným textem při ukázání myši na obrázek)..

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dalo by se uvažovat o "grafu na přání", každopádně ne pro jednotlivce; resp by se dalo uvažovat o stránce, kde bys popsal svůj graf, co by měl a založilo by se hlasování - registrovaní uživatelé (s účtem starším než x dní) by pak mohli hlasovat a jakmile bys nabral třeba 20 hlasů, graf by se udělal.

 

Každopádně to je ve hvězdách a vyžadovalo by to velkou oblíbenost služby.

 

edit: obrázky místo popisků by šly, grafům se tuším dá nastavit pozadí a obrázek zakomponovat do něj; to by potom byla otázka těch skinů. Každopádně plánujeme to trochu rozšířit nejen na grafy - ale i na různé ikonky, grafické statusy serveru atd.

Edited by Hkarta

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, jde o to, aby to nebylo zaměřený jenom na wow servery, ale aby se to dalo používat i jinde/jinak.. Pak by o službu mohlo mít zájem i víc lidí. Mě by se to teď třeba nehodilo, protože nemám wow server. Ale třeba pro zpracování počtu posluchačů rádia za rok/měsíc by se to mohlo hodit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, jak jsem řekl, nebudeme zaměřeni na jednotlivce. Každopádně pokud příjde 20 lidí s tím, že mají internetová rádia a chtěli by založit odnož (např na subdoméně radios), dá se založit odnož pro rádia (samozřejmě pouze pro nějaký konkrétní systém).

 

Prostě jde o to, že než něco udělám, potřebuju vědět, že to bude mít nějaký větší užitek. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×