Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Clou

[Hulákadlo]Omezení přispívání

  

62 members have voted

  1. 1. Kdy uživatel bude moct přispívat na hulákadlo?

    • 25 příspěvků
    • 50 příspěvků
    • 100 příspěvků
    • 150 příspěvků
    • 200 příspěvků
    • 250 příspěvků
      0
    • 300 příspěvků


Recommended Posts

Ahoj,

 

Byl jsem poprosen Xmatem ať založím toto téma.

 

Kdo mi dá -rep, dostane přes h*bu, prej se WARNovat nebude ;)

 

Hlasujeme do 16.6.2011 do 20:00 pak se hlasování uzavírá :)

 

Děkuju :)

Edited by Clou

Share this post


Link to post
Share on other sites

200 je ideální si myslím, snad to projde :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže :)

 

Možno niekto bude súrne potrebovať pomoc so serverom alebo tak a bude nový užívatel na WS tak mu na Hulákadle nepomôžeme. Buď ho to od WS odradí alebo založí topic, takže to bude zase spam topicov :)

Alebo niekto bude dávať nezmyselné príspevky len aby to nahrabal.

 

Prosím nedávajte mi -rep ja len konštatujem.

 

Som pre 50-100

Share this post


Link to post
Share on other sites

Místo vašeho vlastního názoru (který projevujete nahoře v hlasování) pište spíš konstruktivnější kecy.

 

Mě je celkemš šumák jak hlasování dopadne (mě nijak neovlivní, možnost 2500+ tam není :D), ale vidím to asi tak, že kdybychom dali malou hranici, bude na hulákadle více srandy a nebude to tak suché. Samozřejmě kdyby se dala vyšší hranice, zase to diskusi zkvalitní a rozhodně zpřehledí, nebudou žádní plshelpáci a jiní...

 

Sám jsem ale hlasoval pro 25. Mě přijde ten limit nějako zbytečný... ale je to na "lidu", neprotlačuji svůj názor vpřed :)

 

A ano, Copenhagen má pravdu také. Prostě jak nízký tak vysoký limit má své výhody a nevýhody.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idea byla sice z mojí hlavy :D ale demokracie funguje, jedem lidi

Hlasuju pro 200 příspěvků!

 

Edit -> důvod už jsem říkal: Zabráníme lidem obcházet banny, hulákadlo má být odměna pro aktivní lidi, ne pro kecání, že to a to nejde... Pokud uživatel není ochoten aktivně přispívat a pomáhat komunitě, nechť nemá právo spammovat hulákadlo

Edited by NecroVisioN

Share this post


Link to post
Share on other sites

200 je ideální si myslím, snad to projde :)

200 je fakt zbytečně moc, ono vytvořit 200 kloudnejch příspěvků taky trvá pěkně dlouho (vyjímka wolf) :whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mne je to absolútne jedno. Na hulákadlo sa už okolo WoW vôbec nepýtam. Ani nejak neprispievam normálne, ak tak o niečom čo ma baví.

Share this post


Link to post
Share on other sites

200 je fakt zbytečně moc, ono vytvořit 200 kloudnejch příspěvků taky trvá pěkně dlouho (vyjímka wolf) :whistling:

 

To je pravda,wolf to má během chvilky,ale co bude s normálními uživateli ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Určitě vyšší počet potřebných příspěvků zvýší kvalitu alespoň na hulákadle. Spousta lidí co na něm spamují sem chodí jen kvůli němu a nejsou tudíž žádným přínosem tohoto fóra. Mělo by se promyslet i nějaké omezení pro kategorie fóra, možná by se i tím pozvedla kvalita. Můj názor.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normálními? :-D Normální bych tu spočítal na 10 prstech :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Určitě vyšší počet potřebných příspěvků zvýší kvalitu alespoň na hulákadle. Spousta lidí co na něm spamují sem chodí jen kvůli němu a nejsou tudíž žádným přínosem tohoto fóra. Mělo by se promyslet i nějaké omezení pro kategorie fóra, možná by se i tím pozvedla kvalita. Můj názor.

 

Tak to už z toho rovnou můžeš udělat soukromý project,který nebude pro veřejnost.To už je příliš velké omezování.

S omezením bych souhlasil u "Grafika" ,každý vytvoří nějakou kravinu a dá ji hned na fórum.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Určite číslo 200,už predtým som to tu dával najavo,ale nejak to bolo "ignorované",nuž keď sa to teda začalo tak 200.Hoci mne je to jedno,lebo z nejakého dôvodu mám BAN NA HULˇAKADLE(týmt by som poprosil aj o UB,dik)ale tak to je už na moderátoroch.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hlasování končí dneska v 8, zítra to je bezvýznamný, takže dnes :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já psal ještě na hulákadlo můj nápad. A to ten že by "plshelpáků"(jak říká Xmat) ubylo tak, že by se zavedlo povolení do hulákadla jen těm co nemají míń jak -10 rep a mají počet postů o kterých se zde hlasuje. :)

Edited by Jackings

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omezeni poctem prispevku na foru neni reseni... docilite jen toho, ze tu bude milion topicu o nicem... a v kazdym nicnerikajici prispevky od posthunteru...

 

Takze jestli to tu chcete mit zaspamovany prispevkama: super prace. / Si to najdi. / To sem nepatri./ Pravidla! - tak hura do toho... :rolleyes:

 

EDIT: to jsem hodnej ze davam edit... i kdyz bych mel spis posthuntit a udelat double post :D

 

Tak jasny ze tahle anketa je taky o nicem... kazdej bude hlasovat pro tolik prispevku co sam splnuje :D prece si nikdo neodhlasuje dobrovolne, ze by prisel o hulakadlo...

 

Ad 200 prispevku co tu zni nejcastejc... za 2 a pul roku na foru mam 100... takze nekdy na vanoce 2013 nashle na hulakadle...

Edited by ariczek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mimochodem vidím jak si všichni co nemají 200 příspěvků davají tam kde mají dostatek...stejně nás bude doufám víc co mají těch 200 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud se nastaví 200 příspěvků.Tak 40-50% uživatelů na holákadle opadne.Dyť tam bude prázdno.Neblázněte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

40-50% zbytečných postů opadne. Takže jasný volba. Je potřeba oddělit zrno od plev.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Když jsme u toho, co to omezit spíše reputací? Aspoň by konečně k něčemu byla.

Edited by Hkarta
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Když se nastaví post 200+ tak se z hulákadla stane privátní chat těch lidí co jsou zde dlouho a hlavně těch co postujou. Nestaci Vám pro tento účel skype? Já třeba občas něco rád napisu a myslim že i smysluplneho, ale 200 postu nikdy mit nebudu. Základní otazka je: Co chcete aby se na Hulakaldle řešilo? Všechny "odborné" a "věci na úrovni" se mužou řešit topicem. Hulakadlo má podle mě být pro pobavení a jednoduchou diskuzi nebo pomoc. Ale ne jen pro "elitní" nebo posthuner uživatele a hlavně ne k zesměšňování ostatních. K zamyšlení: To pak budou nováčci kvůli každé kravině zakládat topic? Nováčci se musí respektovat.

 

Wladass: Poslední dobou jsem videl nejvíce spamu od tebe s Paranem, jen jsi si z nej delal srandu a ukazoval mu jakej ses king. I kdyby Paran byl sebevetsi blbec, je to porad tvoje volba spamovat hulakadlo a evidentne se tim bavit. Takze o urovni bych pomlčel.

 

Omezovat to počtem postu je podle mě špatné, to souhlasím s Hkartou. Počet postů nemá skoro žádnou výpovědní hodnotu. Proč se to vlastně řeší? V čem je problém? Pokud nejste s hulákadlem spokojení, chce to mít představu, jak ho chcete změnit - tu jsem tu zatím neviděl.

Edited by Zail
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×