Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Patrik

MANGOS??

Recommended Posts

mangosd.conf

 

# MaNGOS Configuration file
ConfVersion=2006060401

# RealmID must match the realmlist
RealmID = 1

# Data directory setting.
# Important: DataDir needs to be quoted, as it is a string which may
# contain space characters.
DataDir = "."

# Database connection settings for the world server.
# Default: hostname;port;username;password;database
LoginDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;mangos;mangos;realmd"
WorldDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;mangos;mangos;mangos"

# Server console level of logging
# 0 = Minimum; 1 = Error; 2 = Detail; 3 = Full/Debug
# Default: 0
LogLevel = 3

# Packet logging for the worldserver
# Default: 0 (false)
#          1 (true)
LogWorld = 1

# Maximum number of players in the world. Excluding GM's
# Default: 100
PlayerLimit = 100

# Message of the Day. Displayed at worldlogin for every user.
Motd = "Welcome to the Massive Network Game Object Server."

# Health and power regeneration.
Rate.Health = 1;
Rate.Power1 = 1;
Rate.Power2 = 1;
Rate.Power3 = 1;

# Drop rate
Rate.Drop = 1

# XP rate 
Rate.XP = 1

# Default remote console port
Ra.Port = 3443

# Log remote console connections
Ra.Log = 1

# Minimum level that's required to login,3 by default
Ra.MinLevel = 3

# Kick client on wrong pass
Ra.Secure = 1

# All times are in milliseconds.

# Default socket select time
SocketSelectTime = 10000

# Default grid clean up delay
GridCleanUpDelay = 300000

# Default map update interval
MapUpdateInterval = 100

# Default weather update interval
ChangeWeatherInterval = 600000

# Default PlayerSaveInterval
PlayerSaveInterval = 900000

# Default WorldServerPort
WorldServerPort = 8085

 

realmd.conf

 

# MaNGOS realmd configuration file
ConfVersion=2006060401

# Database connection settings for the realm server.
# Default: hostname;port;username;password;database
LoginDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;mangos;mangos;realmd"

# Default RealmServerPort
RealmServerPort = 3724

 

Nastavte si podle chuti :D jinak jsou na strankach mangosu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gm se udelas tak ze si otevres navicat , najdes si svoji db , a v ni ACCOUNT pak tam jenom napises ke svemu acc plevel 3 , nebo ve spustenem mangosu , napis .setgm TVUJ-ACC

 

NO tak jsem si udělal to gm teda já už to udělal i předtim ale mě se zdá že asi nemam ty správný příkazy.Máte někdo gm příkazy na mangos.Sem moc línej hledat tak to sem prosím někdo napiště příkazy pro GM díky.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

PLS posli original cely files PLS

Tha mi to hadze drbnute errori :) ze nevie najist files ked ho ma pod nosom :D

 

/Edit : Uz nic uz mi to jede :D:nw2_guitar::nw2_guitar:

Edited by Cajka

Share this post


Link to post
Share on other sites

ty vle , je to nejaky na hovno , nefunguje mi warlock trainer , muzu si u nej jenom neco kupovat , to same inkeeper , v goldshiru , potom mi zmizely vsechny creatury , z dalky je vidim , ale kyz pridu blize , tak zmizi :(

 

ty vle , je to nejaky na hovno , nefunguje mi warlock trainer , muzu si u nej jenom neco kupovat , to same inkeeper , v goldshiru , potom mi zmizely vsechny creatury , z dalky je vidim , ale kyz pridu blize , tak zmizi :(

 

Pak kdyz vlezu do sw , tak me to porad portuje pod branu ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

OMg ja na MANGOS Z VYSOKA KAKáM !!! Protože ještě neni COMPLET!! a až bude budu první komu se ho podaří rozběhat :mid_sword::nw2_guitar::mid_bow_arrow::innocent: Ha ha ha mno nevim těšim se až bude! Neví někdo kdy přibližně?? PLS :ermm::(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uz to doma v pohode rozbehal !! ale ne tu nejnovejsi verzi ! u ty novy se musej vychytat NPC protoze se vzdycky propadnou do zeme!!

A hlavne aby to nemohl jeden clovek shodit!! Ten kdo si chce delat svuj mangos musi umet v MSV C++ a kompilovat si nejnovejsi verze mangosu sam!! :P

 

Jinak bych dal mangosu tak pul roku aby se mohl nahodit! opravy jsou delany hrozne rychle!!!

Edited by wydrysek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takze zatim je lepsi si nechat wowemu? nebo je ted lepsi mangos..? celkove, nepiste kde co jde a kde ne.. jen co je pro zatim lepsi si nechat... diky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upřímně mangos je dobrej wowwow je dobrá věc,ale na wowemu je toho pořád nejvíc a šlape tam tolik věcí že musí mangos ještě hodně zabrat sice možná to udrží víc lidí ale stejně když máte obyč net a pc tak 3 ghz procík tak vám to už udrží tak 50-80 lidí a to je slušný takže asi dokuď nevymyslej programátoři něco převratnýho tak wowemu je prostě na prvnim místě.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja verim spis wowwow :) protoze ty opravdu vazne chyby sou v nem uz, tusim jen 3.....obcas vas zabije mrtvy mob, nejde poradne odaggrovat potvoru a je tu cosi jako permanentní smrt v pvp...resp se neda ozvit od spirita ale pouze ozivovacim kouzlem ktere musi provest hrac....mangos by mohl byt dobry ale wowwow bude driv :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manogs se opravuje nejvetsi rychlosti na komosovim testovacim servru uz facha mraky veci! vcetne traineru! skillu bufy a pod! v hodne mestech jsou z neznamyho duvodu nahazeny neviditelny portaly ! (nejlepsi priklad je v Brillu v hospode :D) ten kdo bude delat mangos tak musi umet alespon kompilovat v C++ nejnovejsi verze !! ale zatim to neni lepsi jak wowemu protoze mangos dost pada!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak ja mam na mangos kladnej nazor i kdyz s nim pracuju teprve dva dny a hral sem asi 5 minut :innocent:

 

Nejvic me teda dala zabrat instalace,ve Visualku 2005 expres mi kompilace hazela Fataly,a ja hazel fatalni placaky na zem z kresla kdyz sem videl co je vsecko jeste potreba udelat.Hledam dal a pak spuc,predemnou se zjevila vila analka a vycarovala mi Binarni Prekompiled.Super az na to ze postazeni sem nevedel vo co go a na serveru kerej je nekolik KM od mej obydlenej jeskyne neni WoW(*Vybavuje si pozadavky instalatoru*)

...Ze bych teda udelal vse na lokalu a hodil to pres vzdalenou zpravu na server?Ouha makam jak divej s pocitem ,,Jsem Hack3r" dokud mi emu nevyplivne ze ji chybi partner s DLL tetovanim na zadku.Oukej nastvu se,rozmlatim hlavou monitor a necham se osetrit na aru v nemocnici a pak s klidnou chladnou hlavou plnou strepin a LCD monitorem udelam kompromis...stahnu tento full pack vise zmineny.

 

->Dalsi den<-

 

Slastne se probouzim s pocitem ze jsem to dokazal.Vse udelam podle navodu a myslim si jak stim zamachruju na serveru,kdyz v tom.Emu na me vyplivne ze ji porad chybi ten DLL knihovnik a ja se nasral a msvcr71.dll stahl..

 

->Lognu do hry:

Prvni co vidim je krasna priroda Nortshirskeho opatstvy.Kolem me si vesele beha kralicek,kterej je okamzite sezehnut mojim pripravenym Fireboltem v liste.Hm rikam si skvely kdyz mi hra pripravy i kouzla do listy...Vesele si skotacim az se mi nahle udela horko,skocim do vodicky a ouha.Uz nemam vrazenej dychaci pristroj nenapadne v zadecku ale dochazi mi kyslik....Ale co plavu si vesele dal,mam ho tolik ze bych preplaval Tichej ocean ze vsech svetovejch stran.Vylezu u kobold campu,vyklepu vodu z usi a a ..Koboldi nikde a misto nich je na zemi jen nakej svitici gomblik (Zrejmne respawn)..Nebo ze by se koboldi pretransformovaly do hvezdnejch pechoty a trosku se sekly mezi hvezdou a pechotou ?Radsi sem teda zmizel stoho desivyho prazdnyho mista do Elwyn forest,a co nevidim,mizejici krava. Promnu si oci a zarvu ,,Tyy vole silena krava" ...tak se ji radsi vyhnu do vedlejsiho lesa....A vidim bandita.Blik neni,blik bandita za mnou,blik neni,blik bandita predemnou..Usmeje se a pleskne me ve stylu zpomalenyho Robo 2.5.7.3 s upgradem a kouka jak pomalu umiram nez zase zmizne a obevi se o dva kilometry dale.

Pak mi hra spadne :)

 

Verim ale tomu ze se projekt mangos dotahne do dost dobrej urovne,protoze na jadru wow emu uz myslim nikdo nedela, a zbytek projektu taky konci a nejsou open source...Mangos vsak je a myslim ze se na nej nevztahuje tudiz ani zakon,ktery rusil predchozi projekty emulujici clienta....A uz jen pocasi,pady z vysky,kolik to utahne a lidi a vse cop se tyka systemu a toho co v dalnej minulosti bylo nemozny je ted splnitelny.Jen to chce cas a trpelivost... :o)

Edited by stizy

Share this post


Link to post
Share on other sites

jj nazory nas z andurilu

 

 

 

 

(uz tam nejsem ale tohle sem ho naucil ja :D )

Edited by KaNaXx

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja uz s mangos testuju trochu dyl !!

a vzdycky kdyz si stahnu novou verzi tak nez ji celou rozbeham tak muzu tahat novejsi

Uz vysla verze mangosi pro clienty 1.11 tak jsem zvedavej

na http://uw-crew.com jsou nejnovejsi veci ohledne mangosu

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

tranzer bezi na wowemu zatim je lepsi (nebo spis stabilnejsi) nez mangos ale doufam ze do pul roku bude mangos tak stabilni aby se mohl nahodit na tranzer! uz jse na nem pracuje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×