Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Agent20234

OneBat 13

Recommended Posts

OneBat 13

 

Nieje to na správu servera ale hry... ked tak to presunte ak som to dal zle :)

 

Mám tu pre vás programík... nikde nekopírovaný, mnou napísaný.

 

OneBat je prepisovač realmlist.wtf ktorý vám ušetrí čas!

 

- dokáže uchovať až 9 serverov

 

- editácia uložených serverov priamo z OneBat ťuknutím do keyboardu ;)

 

- MÁ LEN 1MB

 

Takže... komu sa nechce stále ručne prepisovať realmlist nech stahuje

:)

 

 

 

NOTE: Prečo OneBat? Keď som hral dávnejšie tak som bol na toľkých serveroch že som si nepamätal ich názvy a adresy(s1.example.volaco) už vôbec nie :)

Spravil som si zoznam a jednoduchý dávkový súbor ktorý som potom niekoľko krát nakopíroval, to isté s pár prázdnymi TXT, a vyzeralo to niako takto:

 

BAT súbor

 

 

copy localhost.txt realmlist.wtf
exit

 

 

 

TXT súbor:

 

 

set realmlist 127.0.0.1

 

 

 

Toto riešenie ale zaberalo veľa miesta na ploche a tak som sa pokúsil dať to do jednoho súboru... tram-ta-da-dá OneBat(Jeden dávkový súbor)

 

História:

OneBat 3 - prepisovanie priamo bat súboru pre zmenu názvu (pre zmenu serveru stačilo prepísať niaký TXT co sa tam poflakoval :D)

OneBat 7-9 - skôr grafické zmeny a pridanie zobrazovanie mena serveru zo súboru

OneBat 12 - EDITÁCIA priamo z OneBat

OneBat 13 - pridaná ochrana proti prepísaniu realmlist.wtf v prípade že nebol nájdený (keď OneBat 12 nenašiel realmlist.wtf vytvoril ho) + opravených pár chýb (10)

 

 

PS: Agent20234 = Deadded([email protected]d3d) // to aby ste ma potom neattackovali že kopírujem ;)

 

POZOR! V rozpore z AVG antivirus!! >> Ja AVG antivirus nemam ale ak máte musíte pridať výnimku(ak sa dá) Reason: program upravuje realmlist.wtf a preto môže byť v rozpore aj z ostatnými antivirmi.

Edited by Agent20234

Share this post


Link to post
Share on other sites

no a co?! som spravil svoj :)

dětinštější odpověď si udat nemohl :teehee:

Ale přiznám se, že sem takovou odpověď čekal :spam:

Edited by bobisu

Share this post


Link to post
Share on other sites

pocuj robil som na tom 6 mesiacov(v 3-12) kym som to dotiahol do v 13 tak mi nekaz radost ;)

Nééé nebudu rozjíždět flame...já jen..6 měsíců? nenech se vysmát :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nééé nebudu rozjíždět flame...já jen..6 měsíců? nenech se vysmát :thumbdown:

 

kazdý druhý týzden som spravil jednu vec... vychádza to na 12 dní :whistling:

 

PS: som chcel povedat ze som nato nemal cas

Edited by Agent20234

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prečo je polovica po anglicky a polovica v cz/sk neviem presne zapol som to len 1x a potom som to odinštaloval preto že je to podľa mňa blbosť musíš ťukať 3 čisla/pismena len aby ti ti prepisalo realmlist čo tak tam dať aby to automaticky aj spustilo WOW ? + prečo tam sú odkazy na web iných atď .... robil si to vôbec ty ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechci bejt wlezley :D ale mě to smrdí. V jakým prog. jazyce je to vlastně psaný? Jakej kompilátor jsi použil? Proč instalace, když wowko je v podstatě portable?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×