Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Tbigis

Gm nebo Em

Recommended Posts

Zdravím :blink:

 

Hledám místo na nějákém serveru,který má budoucnost.Rád bych se ucházel o post Gm nebo Em.

 

Něco o mně

.Jmenuji se Filip

.Věk 16 let

.Mezi mé koníčky patří Zábava,Kamarádi,WoW,Sport,Přiučení se nových věcí....

.Co se týče znalostí-Český jazyk

Anglický jazyk

 

 

Já a WoW

.World of Warcraft hraji přes 3 roky.

.Hrával jsem jak na Blizzu tak i na Funku .Přes rok jsem hrál i na Offiku.(Wotlk)

.Svět World of Warcraft znám dobře.

.Postu Gm/Em se věnuji už přes rok.

.Zkušenosti jak s PvP tak i PvE jsou.

 

 

Co si představuji pod pojmem Em?

.Udržovat hráče na serveru.

.Dopřát jim zábavu.

.Eventíky denně.

.Eventy všeho druhu.

.Domluva s hráči/Gm co by si přáli,to udělám.(Příkazy znám)

 

Co si představuji pod pojmem Gm?

.Udržovat pořádek ve hře.

.Dohlížet nad hrou.

.Pomáhání hráčům/Gm.

.Hledání bugů.

.Spamování objectu.(Co se týče příkázů tak znám,ale vždy se něco najde)

 

Co nabízim

.Aktivitu.

.Spolehlivost.

.Snahu.

.Denně online 4 a více hodin.

.Pomáhání ostatním Gm když bude potřeba.

.Pomáhání hráčům.

.Udržovat pořádek ve hře.

.Eventy PvP,PvE,Skákačky,Bludiště,Hledačky....

 

 

!Co požaduji!

1.Minimální počet hráčů 30.(Neni zas tak důležité)

2.Server,který má budoucnost.

3.Kominikující GM team.

4.Zkušeného admina.

 

Kontakt

.Skype-fildas1995

.ICQ-488281633

.Em@[email protected]

Edited by Tbigis

Share this post


Link to post
Share on other sites

.Hledání bugů.

Čo si pod tým predstavuješ že budeš lietať po mape a hľadať bugy ?

Edited by End

Share this post


Link to post
Share on other sites
Čo si pod tým predstavuješ že budeš lietať po mape a hľadať bugy ?

 

Dá se říct že ano ...

Edited by Tbigis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čo si pod tým predstavuješ že budeš lietať po mape a hľadať bugy ?

 

 

Je pravda, že hlavním lidmi co tohle dělají jsou hráči a další pravdou je, že když ten bugg je pro ně výhodný, tak proč by o něm někomu říkali. Nicméně hráči jsou testeři, ale pak se najdou i tací lidé - GMka - kteří jsou ochotni se tohoto ujmout. Pokud takový člověk to chce dělat, získáte tak určitě GMko co bude pracovat precizně a umí sepsat věci s nějakou logikou.....dokud ho to nepřestane bavit. Add 2 určo se to hodí při testování po kompilaci emu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pěkný topick..

Snad něco najdeš, zkus Altron - Pixie.. (web zde)

Jsem tam teď sám, admin nereaguje, a možná kdybys mi to pomohl dát do kupy..

150 Hračů online, 2 GM které si supportují play char a využívají bugy na serveru stejně jako hráči..

Admin si nenechá ode mne rozmluvit to: ať je vyhodí a najde si nový tým.. když se mi to podaří, dostanu tě na Head GM post..

 

GL & HF

Shark

Edited by Sharken

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrý den.

 

Příhlaška vypadá pěkne, ovšem zdá se mi už nějaká umela, když si kouknete pár desítek topiců zpät tak zistíte že je to rovnaký styl prihlašky všude.Ale jinak Vám přeju hodně zdaru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrý den.

 

Příhlaška vypadá pěkne, ovšem zdá se mi už nějaká umela, když si kouknete pár desítek topiců zpät tak zistíte že je to rovnaký styl prihlašky všude.Ale jinak Vám přeju hodně zdaru.

 

Určitě souhlasím..

Buď je to v línosti, nebo protože daní uživatelé s dobrou přihláškou ve stylu tohohle..

Mají +ska nebo větší šanci.. Teď nechci na nikoho poukazovat.

 

Ale někteří kidy jdou prostě po postu jen v domnění, že si budou moci supportovat postavu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Díky,ale ještě nevim.Na serveru (Altron) jsem hrával.Vím jak se admin chová k serveru ap.To,že se ukáže 1 za měsíc mi nepřipadá moc dobře.Ovšem nevim jak to tam je teď.Ale mohu to zkusit...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pěkný topick..

Snad něco najdeš, zkus Altron - Pixie.. (web zde)

NECHOD TAM! Fakt to musim takhle říct, já tam začínal a hraním jsem tam strávil rok a půl. Taky jsem tam potom působil jako GM a tomu adminovy co to vede je server uplne jedno. Plno bugů, nestará se o něho a od hráčů neustálá kritika na server. Sice tam přes 100 hráčů furt je, ale za nic to nestojí.

 

K příhášce: Je dobrá, snad najdeš někoho normálního, GL. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jasné že je to pravda, ale pokuď si správne nastavíš commandy tak daný člověk nemá šanci supportnout nic, tudiš nebude mít příkaz .add apod.

 

Edit:Derethusi, solídne si to posthuntíš, nádhera :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ECHOD TAM! Fakt to musim takhle říct, já tam začínal a hraním jsem tam strávil rok a půl.

 

K příhášce: Je dobrá, snad najdeš někoho normálního, GL. :)

 

Pravda, Pravda.. je třeba mu to třeba rozmluvit, nebo taky co takoví dobrý projekt může nabídnout.. je třeba zkoušet :)

V nejhorším půjdu třeba na mystiq.. co ja vím..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×