Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Zikmo

Hosting

Recommended Posts

22kopie.jpg

Zdravím jménem celého projektu Memory. Jak si možná někteří všimli, topic o hledání hostingu zde již je, ale kvůli změně vedení musíme napsat nový topic. Nicméně budu rovnou směřovat k infu o serveru.

 

Memory je server který byl založen nedávno, kdy se složila parta lidí z RP serverů a rozhodli se shromaždit RolePlay komunitu. Na serveru pokračuje neustálý vývoj, ale nedávno jsme opustili naše bydliště (hosting), kvůli problémům s vedením. Na serveru pracuje zatím 6 lidí. Server má v teamu zkušeného c++ developera a vyvijí vlastní patch. Na serveru se pracuje s Nogg-item (ukázka práce dole). Server nyní hledá hosting a schopný team. To je vše k serveru a teď už k hostingu.

 

Všeobecné info:

Web: V přípravě.

Patch: 3.3.5a.

Zaměření: RolePlay.

 

 

Co požadujeme?

- Přístupy do databáze (do characters, auth i worldu).

- Pokud možno přístup do core.

- Minimální zásahy do našeho serveru.

 

Co nabízíme?

- Výpomoc v případě potřeby.

- Jistotu že server neskončí po 5-ti dnech práce.

- Možnost zaučení RP a spolupráce.

- Všechno co lidé přispějou na server, půjde vám.

 

Kontakt:

Skype: zikmozikmo

E-Mail: [email protected]

 

Ukázka práce:

Chatka nad bránou Stormwindu.

Goldshire.

Vesnička před bránou Stormwindu.

Vesnice Barbarů.

Vesnice Barbarů 2.

 • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím, dnes sem zrovna uvažoval že napíšu nabídku na hosting.. leží mi ladem jedna mašinka, tak se možná domluvíme ;) kontakt na mě máš v PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pěkně výtvory, přes co jsou vytvořené, myslím program, nebo je to ingame tvorba? :nw2_guitar:

Edited by Derthemus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pěkně výtvory, přes co jsou vytvořené, myslím program, nebo je to ingame tvorba? :nw2_guitar:

 

Kdyby si lépe četl :whistling: Nogg-item= Noggit(program)

Na serveru se pracuje s Nogg-item(ukázka práce dole)
Edited by Mett

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doufám že tento projekt najde dobrý hosting. Normální wowko už me nebaví. Na českých serverech není zábava co bývala :ermm: . Těším se až se tento Projekt až se rozjede do Beta testignu nebo až pro veřejnost. Pravděpodobně bych zde hrál :)

 

PS: Máte zatím pěkné práce v Noggitu. Jen mám dojem že ve screenu Goldshiru je tam useknutý kus cesty,pokud se mýlím tak se omlouvám :)

Edited by Orangs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hosting se už nehledá. Děkuji za nabídky. ;)

prosím o lock.

Edited by Zikmo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×