Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Hookyns

Nabízím web layout včetně nakódování

Recommended Posts

Zdravím,

 

Před nějakou dobou jsem chtěl spustit projekt, ale z důvodu nedostatku času jsem jej zavrhl.

Ovšem zůstal mi web navíc, tak jsem se jej rozhodl zpeněžit.

 

Nabízím tedy:

34a8c1eb38.jpg

 

Použité technologie:

  • HTML
  • CSS
  • JavaScript
  • PHP

 

Cena:

  • Dohodou

 

Dodatečné info:

  • Kompletní web bez CMS
  • Pokud bude zájem, mohu přidat i PSD
  • Pokud by někoho zajímal původ, je to má vlastní tvorba

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pěkný, jednoduché ale fakt hezké. Podle mě se určitě někdo najde. Ale chtěl bych se zeptat jestli ten obrázek nad novinkama funguje jako slider. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano je to SlideShow pomocí JS

Ve spodní části rámečku jsou 4 slaidy, které na tomhle screenu nejsou..

Edited by Hookyns

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak říka "Jack" je to pěkné, jednoduché.No vadí mi to pozadí, je také ohrané.Ale kdybych měl projekt tak bych ho koupil.

 

Ps:To nad SlideShowom je mi nejaké povedomé.

Edited by Dejvor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Copyright © 2010 Mystic Star Team | All other trademarks are the property of their respective owners. | Design by Josto. | Coded by Marax, Edited by Josto, Espire | Sponzor a vlastnik 100ka.cz.

 

Tak neviem no :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Epic..

Zdroj obrázků je ZDE

Jsem hlavně coder né grafik, a tak jsem se přidal k další spoustě lidí, co použila nějaký obrázek z ofiku.

Že http://wow.100ka.cz/ se také nechali inspirovat tou samou stránkou je jen náhoda, k tomu nemám více co říci.

Toť vše na mou obhajobu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Jsem hlavně coder né grafik, a tak jsem se přidal k další spoustě lidí, co použila nějaký obrázek z ofiku.

 

Tak by jsi měl prodávat zdroják bez obrázků. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu grafiku webu jsem vytvořil a nenalezneš tam obrázek co nebyl změněn.

I kdyby to zkopírované bylo, tak i přes to jsem měl práci s kompletací.

Já ti nechci prodat ty obrázky nýbrž celý komplet. Kdybych to prodával s tím, že tu grafiku jsem vytvořil, tak jsme na 2-5k.

Já to chci prodat za pár stovek, jde mi spíše o tu práci ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tvoja vec ;) Ale keď už niečo predávaš malo by to byť tvoje :) a btw použil by som watermark alebo niečo lebo aj z toho jpg alebo neviem čo si to postrihám, bg stiahnem niekde a mám..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu grafiku webu jsem vytvořil a nenalezneš tam obrázek co nebyl změněn.

I kdyby to zkopírované bylo, tak i přes to jsem měl práci s kompletací.

Já ti nechci prodat ty obrázky nýbrž celý komplet. Kdybych to prodával s tím, že tu grafiku jsem vytvořil, tak jsme na 2-5k.

Já to chci prodat za pár stovek, jde mi spíše o tu práci ;)

2-5k? Bez CMS? Kde žiješ? Prosím tě..za takovejhle šit 2k? Lepší webu dělám za víkend.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

2-5k? Bez CMS? Kde žiješ? Prosím tě..za takovejhle šit 2k? Lepší webu dělám za víkend.

Chceš říct, že by si ty obrázky nakreslil stejně kvalitně jako blizz a chtěl by si za to méně jak 2k? V jakém světě žiješ ty?

Už vidím, jak za víken nakreslíš ten wallpaper na pozadí :)

 

EDIT: PS: Nepřišel jsem se sem hádat, tak toho prosím nechej. Nemáš-li zajem, tak se neozývej.

Já jsem udělal nabídku a buď to někdo příjme nebo ne. Já z toho nebudu mít špatné spaní. Za to ty si uděláš vrázky ;)

Edited by Hookyns

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chceš říct, že by si ty obrázky nakreslil stejně kvalitně jako blizz a chtěl by si za to méně jak 2k? V jakém světě žiješ ty?

Už vidím, jak za víken nakreslíš ten wallpaper na pozadí :)

1. Wallpaper je volně ke stažení. Black Temple Illidan Stormrage

2. Stejně kvalitně jako blizz? Vždyť ste jim ukradli obrázky..(všecko volně ke stažení) Možná krom pozadí menu. A taky pozadí novinky. Ale nic co by se nedalo zmáknout za jedno odpoledne ;)

3. Za tohle max 5 stováků. A to bych ještě nadával, že ten text v Headeru je otřesný.

Edited by bobisu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chceš říct, že by si ty obrázky nakreslil stejně kvalitně jako blizz a chtěl by si za to méně jak 2k? V jakém světě žiješ ty?

Už vidím, jak za víken nakreslíš ten wallpaper na pozadí :)

 

EDIT: PS: Nepřišel jsem se sem hádat, tak toho prosím nechej. Nemáš-li zajem, tak se neozývej.

Já jsem udělal nabídku a buď to někdo příjme nebo ne. Já z toho nebudu mít špatné spaní. Za to ty si uděláš vrázky ;)

Sou lidi, co podobný Wallpaper nakreslí za několik hodin. Proč ne tedy za víkend? Navíc on psal, že takový "šit", kdy máš stažené všechny obrázky a víceméně překopírovaný blizz web s tím, že si z něj jen udělal nemoderní trosjloupcový web, opravdu nestojí 2-5k.

 

PS: Teď nekonstatuji zda má pravdu nebo ne, ale konstatuji co napsal.

 

EDITED: Zajímalo by mě, když jde o web bez CMS a využitím PHP, ctj zač? HTML vypsané v php souborech?

Edited by miskith

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Wallpaper je volně ke stažení. Black Temple Illidan Stormrage

2. Stejně kvalitně jako blizz? Vždyť ste jim ukradli obrázky..(všecko volně ke stažení) Možná krom pozadí menu. A taky pozadí novinky. Ale nic co by se nedalo zmáknout za jedno odpoledne ;)

3. Za tohle max 5 stováků. A to bych ještě nadával, že ten text v Headeru je otřesný.

Co jsi právě napsal je pravda, o tom se s tebou nepřu. Ale z důvodu tvého rozhořčení ani nemůžeš číst, to chápu.

Má citace: Kdybych to prodával s tím, že tu grafiku jsem vytvořil, tak jsme na 2-5k.

 

EDIT: Podotýkám ad 3: Napsal jsem, že to chci prodat za pár stovek. Já si pod pojmem pár představuji dvě, když se jedná o cenu tak max 2-4.

Písmo v Headeru? Proč jsem přikládal i PSD?

Edited by Hookyns

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDITED: Zajímalo by mě, když jde o web bez CMS a využitím PHP, ctj zač? HTML vypsané v php souborech?

Dá se říci že ano. Já už samotným HTML nepíšu. Takřka všechny hostingy podporují PHP takže ani nemám důvod.

PS: Registraci by si bez PHP neudělal.

 

EDIT: Pokud tě to zajímá, zde je úryvek kódu

           echo "<a href='?i=register' class='button'>Registrace</a>\n";
           echo "<a href='?i=online' class='button'>Hráči online</a>\n";
       echo "</div>\n";
       echo "<div id='content'>\n";
           echo "<div class='text'>\n";
               if (isset($_GET['i'])) {
                   if (truefile($_GET['i'])) {
                       require_once ("./index/".$_GET['i'].".php");
                   }
                   else echo "Stránka nebyla nalezena.<br>";
               }
               else {
                   require_once ("./index/news.php");
               }
           echo "</div>\n";
           echo "<div id='footer'></div>\n";

Edited by Hookyns

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Wallpaper je volně ke stažení. Black Temple Illidan Stormrage

2. Stejně kvalitně jako blizz? Vždyť ste jim ukradli obrázky..(všecko volně ke stažení) Možná krom pozadí menu. A taky pozadí novinky. Ale nic co by se nedalo zmáknout za jedno odpoledne ;)

3. Za tohle max 5 stováků. A to bych ještě nadával, že ten text v Headeru je otřesný.

 

Práce minuty,podívat se do zdrojového kódu na TBC stránce blizzardu look

Share this post


Link to post
Share on other sites

Řekl bych, že se tu nějak rozjíždí diskuze, která nemá s původním tématem topicu co do činění. Někteří z přispívajících uživatelů očividně nemají co říci, ale i přes to si budou přisazovat a posthuntit.

 

K samotné šabloně, jisté podobnosti mezi zmíněným webem a náhledem (nestahoval jsem a neprohlížel src), jsou samozřejmě nepřehlédnutelné. Neříkám, že je v pořádku, když autor používá některé, ikdyž upravené upravené jeho části, ale určitě bych nezašel tak daleko, abych ho označil za zloděje (neberu v úvahu, co říká zákon), který dle slov uživatele bobisu vykrádá obsah Blizzu. Byl bych rád, aby si nejdřív zametl každý před svým prahem, protože pokud se tady budeme obviňovat z již zmíněného vykrádání Blizzu, tak si troufám říct, že všichni (až na světlé výjimky) z tzv. developerů a webmasterů zde ve svých uveřejněných výtvorech použili něco, na co by se dalo pohlížet jako krádež. BTW zajímavé je pozorovat, koho za to chválí a koho lynčují.

 

Ke grafice, její náročnosti a ceně se nebudu vyjadřovat, ikdyž jsem v oboru, nejsem grafik a proto se raději zdržím komentáře :)

 

 

Né nezajímá ;D

Také to nebylo adresováno tobě aneb Potrefená husa..

 

 

Zkuste se tedy prosím držet tématu (to jest slušná diskuze/kritika, popř. kontakt zájemci) a bude se nám všem dýchat lépe :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minimálně tento kód je rychlejší a přehlednější než ten tvůj úryvek.

1.Tisickrát echo? Zbytečnost a blbost.

2.Zbytečné využití {} - používá se pouze při použití více než 1 příkazu

3.O bezpečnosti a funkčnosti (ani v tomhle úryvku jsem k funkčnosti vůbec nepřihlížel, protože bych to takto vůbec neřešil) kódu mluvit nebudu, jelikož mám k dispozici pouze tento úryvek.

 

            echo '<a href="?i=register" class="button">Registrace</a><br>
                       <a href="?i=online" class="button">Hráči online</a><br>
       </div
       <div id="content">
           <div class="text"><br>';
               if(isset($_GET['i']))
               {
                   if(truefile($_GET['i']))
                       require_once('./index/'.$_GET['i'].'.php');
                   else
                       echo 'Stránka nebyla nalezena.<br>';
               }
               else
                   require_once('./index/news.php');

           echo '</div>
           <div id="footer"></div>';

 

Nejde mi o to tu rozjet nějakou flame-war, omlouvám se, jestli ti tento příspěvek bude vadit, jen bych se přiklonil na stranu odpůrců této šablony a ochrany kupujících (1. důvod uvedli kolegové a 2.důvod je ten, že výsledný kód by měl být pro kupujícího uživatele přehledný a bezpečný a soudě dle uvedeného úryvku o tom silně pochybuji).

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Řekl bych, že se tu nějak rozjíždí diskuze, která nemá s původním tématem topicu co do činění. Někteří z přispívajících uživatelů očividně nemají co říci, ale i přes to si budou přisazovat a posthuntit.

 

K samotné šabloně, jisté podobnosti mezi zmíněným webem a náhledem (nestahoval jsem a neprohlížel src), jsou samozřejmě nepřehlédnutelné. Neříkám, že je v pořádku, když autor používá některé, ikdyž upravené upravené jeho části, ale určitě bych nezašel tak daleko, abych ho označil za zloděje (neberu v úvahu, co říká zákon), který dle slov uživatele bobisu vykrádá obsah Blizzu. Byl bych rád, aby si nejdřív zametl každý před svým prahem, protože pokud se tady budeme obviňovat z již zmíněného vykrádání Blizzu, tak si troufám říct, že všichni (až na světlé výjimky) z tzv. developerů a webmasterů zde ve svých uveřejněných výtvorech použili něco, na co by se dalo pohlížet jako krádež. BTW zajímavé je pozorovat, koho za to chválí a koho lynčují.

 

Ke grafice, její náročnosti a ceně se nebudu vyjadřovat, ikdyž jsem v oboru, nejsem grafik a proto se raději zdržím komentáře :)

 

 

 

Také to nebylo adresováno tobě aneb Potrefená husa..

 

 

Zkuste se tedy prosím držet tématu (to jest slušná diskuze/kritika, popř. kontakt zájemci) a bude se nám všem dýchat lépe :)

 

 

Potrefenou husu si laskavě strč z klobou :-)

 

Dále, nikdy jsem ho neoznačoval za zloděje jen jsem narážel na to, že pokud už na webu využije prvky blizzardu, tak by bylo fajn napsat níže do patičky například Copyright Blizzard Entertainment jestli se chápeme.

 

Jde mi prostě oto, že se chlubí cizím peřím :-)

 

Edit\\ ale myslím, že diskuze na téma "obárázky webu" by se mohlo uzavřít za ukončené.

 

Tímto přeju danému webmasterovi mnoho štěstí ;) snad to prodá.

Edited by bobisu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dá se říci že ano. Já už samotným HTML nepíšu. Takřka všechny hostingy podporují PHP takže ani nemám důvod.

PS: Registraci by si bez PHP neudělal.

 

EDIT: Pokud tě to zajímá, zde je úryvek kódu

           echo "<a href='?i=register' class='button'>Registrace</a>\n";
           echo "<a href='?i=online' class='button'>Hráči online</a>\n";
       echo "</div>\n";
       echo "<div id='content'>\n";
           echo "<div class='text'>\n";
               if (isset($_GET['i'])) {
                   if (truefile($_GET['i'])) {
                       require_once ("./index/".$_GET['i'].".php");
                   }
                   else echo "Stránka nebyla nalezena.<br>";
               }
               else {
                   require_once ("./index/news.php");
               }
           echo "</div>\n";
           echo "<div id='footer'></div>\n";

PHP umím, takže mě o něm poučovat nemusíš... A to co tam máš za rádoby úžasné PHP je úplněj prd. To znamená, že tam máš jeden SQL dotaz a jedno neoptimalizované includování souborů... Jen mě zajímalo, co můžeš mít za PHP na HTML šabloně, kterou tu prodáváš...

Edited by miskith
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ad bobisu: říci o někom cituji: ,,Stejně kvalitně jako blizz? Vždyť ste jim ukradli obrázky.." je dle mne označení člověka za zloděje a ani mezi námi, žádný copyright Blizz ent. by v konfrontanci s právem neobstál, jestli se chápeme. Přesto nepopírám, že by to působilo více férově.

 

ad miskith: zmiňujete se, že autor v ,,ukázce" src má jeden SQL dotaz a neoptimalizovaný include. Mohu se zeptat, čistě z profesionálního hlediska, co je podle Vás neoptimalizovaný include a kde jste našel onen SQL dotaz?

 

//edit fix typo

Edited by Filgron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×