Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Apixx

Jak si vydělávat po internetu ?

Recommended Posts

Zdravím. Chtěl bych si vydělávat přes internet, ale vůbec stím nemám zkušenosti. Tak se vás ptam na vaše zkušenosti, aby jste se o ně podělily.

 

Díky apixx

 

edit: žádné programování, ale běžná práce s PC a trošku pokročilejší věci. ;)

Edited by Apixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapomněl si uvést v jaké oblasti. Takhle obecně to moc dobře popsat nejde.

 

Edit: Možností je spousta, klikačky, existují mailing společnosti(weby) kde dostáváš peníze za přijaté reklamní emaily apod. Je potřeba opravdu upřesnit odvětví :)

 

pozn. Téma přímo šité na míru pro mojí osobu :P

Edited by Wladass
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapomněl si uvést v jaké oblasti. Takhle obecně to moc dobře popsat nejde.

 

Edit: Možností je spousta, klikačky, existují mailing společnosti(weby) kde dostáváš peníze za přijaté reklamní emaily apod. Je potřeba opravdu upřesnit odvětví :)

 

pozn. Téma přímo šité na míru pro mojí osobu :P

 

Ty emaily by vyhovovali, ale kolik je výdělek nějaký směšný asi že ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

• Tvorba WWW stránek

• Webdesign

• Tvorba PHP systémů

• AJAX, jQuery, Javascript

• SEO optimalizace

• Registrace stránek do katalogů

• Prodej reklamních bannerů na stránkách

• Copywriting

• Prodej fotek ve fotobankách

 

Stačí si vybrat? existují stovky možností, ve všech co jsem vypsal je ale konkurence...

Jak řekl Wladass, neřekl si nic, žádný obor, nebo co umíš? Rozepiš se, s takovou bys nevydělal nic..

Edited by NecroVisioN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Přidal bych, že pokud máš nějaké finance, taky se dá dobře kšeftovat. Máš-li známosti, můžeš kšeftovat třeba s nějakýma blbostma, co někdo sbírá do svých sbírek. Máš-li nápaditost, můžeš nakupovat domény a pak je prodávat dráž. Máš-li hodně peněz (což podle toho co píšeš asi nemáš), můžeš si otevřít hosting...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vytvoř si jednoduché stránky, na ně naházej placené reklamy za kliknutí a propoj si to s nějakým autosurfem a máš to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nebo se prostě něco nauč a přidej se do nějakého projektu (Pokud chceš i v budoucnu vydělávat přes internet, pokud ne, dál číst nemusíš).. V životě něco budeš muset umět.. Klikačkama a podobně si nevyděláš na jídlo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co můžeš dělat :

  • Pokud máš nějaký počáteční kapitál, tak můžeš investovat do webů a nebo domén.
  • Pokud umíš překládat, tak překladem se dají taky nějaký kačky vydělat.
  • Psaní PR článků.
  • Plnění webů/diskusních fór obsahem.

 

Co nedělat:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol derthemus tady z fóra, to je moc.. že si to může vůbec dovolit.. <_<

 

Jinak mě napadlo, pokud umíš aspon trochu s emulátorama a věci okolo serveru tak můžeš dělat developera na WoW serverech pokud se tomu věnuješ, tak taky nějaké peníze dávají za dobře odvedenou práci. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosím vás, nepoznáte nejaký web kde sa píše o tomto niečo, respektíve web kde sú kódy tých bannerov a tak niečo o tom?

• Registrace stránek do katalogů

• Prodej reklamních bannerů na stránkách

• Copywriting

• Plnění webů/diskusních fór obsahem.

 

Ďakujem.

Edited by ado130

Share this post


Link to post
Share on other sites

Třeba já si občas přivydělám (k sociální podpoře v hmotný nouzi) nějakej ten drobák v řádu stovek KČ tím, že upravím a zkompiluju core pro nějaký server. :innocent:

 

Programuju (v C++) téměř každej den, dělám si svoje vlastní věci a snažím se zdokonalovat, rozvíjet, učit se nový věci... Je to dlouhá cesta, ale věřím že mám šanci na ní chytnout stopa a svézt se pod křídly nějaké firmy na místě vývojáře. To jsem ale tak trochu nepatří a je to spíš můj sen, protože jsem v programování už kdysi nalezl něco, co nedokážu vysvětlit. Prostě mě to baví.

 

Pokud máš nějaký ambice, dělej prostě to, co tě baví. Na netu se dá vydělat ranec, ale stejně tak se dá vydělat i v jiných směrech, pokud jsi v tom co děláš dobrej. :unsure: Důležitej je výsledek, a ten závisí na tom co umíš a jak dobře to umíš. A to kolem je omáčka.

 

EDIT: Typo..

Edited by Wolf Officious
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×