Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Xardas123

Trinity Core 3.3.5.a - Revize 12702 + TDB 11.41

Recommended Posts

Prosím vás chýbajú mi tam niektoré knižnice a tie čo stiahnem mi nechce zobrať, mohol by ich niekto uploadnúť?

ssleay32.dll
vsinit.dll
libeay32.dll
msvcr100.dll

 

Ďakujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosím vás chýbajú mi tam niektoré knižnice a tie čo stiahnem mi nechce zobrať, mohol by ich niekto uploadnúť?

ssleay32.dll
vsinit.dll
libeay32.dll
msvcr100.dll

 

Ďakujem.

 

Zkusím ti najít funkční.. :-) Když tak je sem hodím.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zkusím ti najít funkční.. :-) Když tak je sem hodím.

Upřímně mi to taky nefunguje, chce to ty knihovny a když je stáhnu prdnu k tý revizi napíše to "Ordinální číslo 329 se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně LIBEAY32.dll nalézt..."

 

Možná je to chybná knihovna, možná ne, každopádně, pokud bys sem prdnul funkční knihovny, byl bych rád ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upřímně mi to taky nefunguje, chce to ty knihovny a když je stáhnu prdnu k tý revizi napíše to "Ordinální číslo 329 se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně LIBEAY32.dll nalézt..."

 

Možná je to chybná knihovna, možná ne, každopádně, pokud bys sem prdnul funkční knihovny, byl bych rád ;)

 

V Revizi chyba není todle dělají ty knihovny, moc funkčních na netu není... Hledám,ale normálně mi to běží, uplně čistě bez problému, krása... málo chyb a ty updaty hodně urychlí práci jak jsem to upravil, doporučuju, jen to chce najít ty knihovny ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

LIBEAY32.dll je knihovna od OpenSSL takze si to stahni podle verze 32bit nebo 64bit

 

jj, našel jsem je v pc v visualu, měli by být plně funkční a kompatibilní zkuste je, upravil jsem původní zprávu a dal je tam... Hodně štěstí ;-)

Zde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravim mám takový menší problém když chci zapnout auth bo world vypíše mi to hlášku " Vstupní bod procedury _invalid_parameter_noinfo_noreturn se nepadařilo v dynamicky propojované knihovně MSVCR100.dll nalezt " toto se mi stavá skoro u všech repacku co jsem si stahoval zkoušel jsem hodně navodu na opravu atd ale nic nepomohlo jinak to co si sám skompiluju mi de v pohodě budu rádd za každou radu.error.JPG

Edited by Headlein

Share this post


Link to post
Share on other sites

Když umíš kompilovat měl by jsi vědět že tam musíš mít knihovnu kterou ti sám ten error řekne MSVRC100.dll, koukám že tam máš moje dll soubory, musíš ten soubor extrahovat do ty revyze, vyextrahuje to dvě knohovny a pak to půjde ;-)

 

Tak přemýšlím, když máš v pc visual studio mělo by ti to jít i bez těch knihoven protože ty knihovny jsou ve vesualu a jesti kompiluješ kěma by ti jít každá revka... Když jí překompiluješ sám ty knihovny tam bejt nemsí on si je asi bere přímo z vysualu a když jí teda stáhneš tak také asi ne,ale když ty knihovny překopíruješ z visualu do ty revky tak to musí 100% šlapat a ty mé knihovny které jsou v dll soubory jsou přímo z visualu... Mělo by to šlapat. Ale nevím proč todle řešíš, když umíš kompilovat... Stáhni si zdroják na tc foru nějaký novější revky a překompiluj si jí sám...

Edited by Wolf Officious
doublepost, zbytečné citace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiahni si ten OpenSSl, mne to pomohlo, už by ti potom nemala chýbať žiadna knihovňa.

 

To jo,ale jestli kompiluje má visual a tam jsou všechny knihovny co potřebuje revka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic uz jsem si to skompiloval sam a openssl mam a i kdyz tam dat ty knihovny ktere my tam chyby tak to stejnak nejde. Nejspis to vyresim instalaci vs10 pak by to melo jit co jsem slysel. Diky za rady.

Edited by Headlein

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic uz jsem si to skompiloval sam a openssl mam a i kdyz tam dat ty knihovny ktere my tam chyby tak to stejnak nejde. Nejspis to vyresim instalaci vs10 pak by to melo jit co jsem slysel. Diky za rady.

 

Ok, nemáš za co :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proč se mi ten world nahrává už přes 8 hodin :D a mam tam teprve 51% používám Navicat for MySQL?

 

Edit: Hrubka :D

Edited by luky191

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslim si,že zrovna v tomhle je chyba u Navicatu,zkus to přes SQLyog,mělo by to být kratší,nevím proč,ale zrovna tohle dělal Navicat dlouho.. Myslím,ale nevím proč..

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ako isiel som presne podla navodu ale tiez som dostal error chybali mi nejake dll subori tak som ich stiahol z googlu pac som v tomto novy a snazim sa vyorobit si server aby som sa naucil s DB ... no nedari sa mi tak nejake lightske vysvetlenie co to pomne chce :P dakujem tu su SS

post-20148-072194400 1312293960_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ako isiel som presne podla navodu ale tiez som dostal error chybali mi nejake dll subori tak som ich stiahol z googlu pac som v tomto novy a snazim sa vyorobit si server aby som sa naucil s DB ... no nedari sa mi tak nejake lightske vysvetlenie co to pomne chce :P dakujem tu su SS

 

stačí se podívat kousek nahoru tam máš odpověd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vansol:Ano chybeji tam dalsi .dll soubory, konkretne MSVCP100.dll a MSVCR100.dll!Chybu kterou ti to vypsalo je, ze je to spatna knihovna nebo ji nepodporuje.Ja osobne jsem si vzal knihovny z jineho repacku, ale tento repack blbne, ze kdyz si vytvoris postavu neukaze se ti.

 

Ok problem s zalozenim postavy vyresen :) ICC v poho slape asi z 65% + neni nastaveny loot coz neni problem.

Edited by Wolf Officious
doublepost

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahoj mám drobný problém všecko nainstalované v pohodě ale když to spustím a přihásím se bohužel nejde vytvořit postava sice jako dam create všecko ale ta postava se neukaze

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahoj mám drobný problém všecko nainstalované v pohodě ale když to spustím a přihásím se bohužel nejde vytvořit postava sice jako dam create všecko ale ta postava se neukaze

 

O tomto problému vím, asi ten repack kvůli tomu budu muset nahrát znova, je to kvůli tomu že characters nepatří k této TDB jsou z jiné database, stačí se podívat do world.exe a vytvořit nějaký char, world. exe vám napíšeš error v jedné tabulce, její obsach musíte smazat a znova, napíšeš buď 2 nebo 1 další tabulku, vymažete jim obsah a pak vše funguje jak má :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mel jsem taky ten problem z vytvoreni postavy ale sehnal jsem si characters z jine rev a uz to faka skvele :-)

Edited by Tonny

Share this post


Link to post
Share on other sites

mel jsem taky ten problem z vytvoreni postavy ale sehnal jsem si characters z jine rev a uz to faka skvele :-)

 

O tomto problému vím, asi ten repack kvůli tomu budu muset nahrát znova, je to kvůli tomu že characters nepatří k této TDB jsou z jiné database, stačí se podívat do world.exe a vytvořit nějaký char, world. exe vám napíšeš error v jedné tabulce, její obsach musíte smazat a znova, napíšeš buď 2 nebo 1 další tabulku, vymažete jim obsah a pak vše funguje jak má :-) Píšu po druhé a naposledy! ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

toto mi vypisuje worldserver->>

opening databasepool world async threads:1,synch treads:1

mysql client library : 5.1.50

my sql server ver: 5.5.11

warning mysql client/server version mismatch may conflict with behaviour of prepared statements.

mysql client library :5.1.50

my sql server ver: 5.5.11

warning my sql client/server version mismatch may conflict with behaviour of prepared statements.

databasepoll opened succesfully. 2 total connections running.

opening databasepool characters. async threads: 1, synch threads: 2

 

prosim vas nevite co s tim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×