Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Xardas123

Trinity Core 3.3.5.a - Revize 12702 + TDB 11.41

Recommended Posts

Napišu sem postup v SQLyog

 

Create new database name db jsem dal world potom pravé import restore from SQL Dump vybral "TDB_full_335.11.40_2011_05_09.sql" což je world a dal execute potom done.. a ted

ten update .. takže jsem zase dal pravé na world import restore from SQL Dump vybral "Updates.sql" a zase Execute a teď nevím asi mám dát save us a uložit to někam kam chci pod nazvem jaký chci a nebo přepsat ten sql dokument z ktereho se nahraval world.Takže rači čekam na odpověd co mam udělat dal :D

 

Každopádně potom spustim worldserver.exe a zase se ukáže tato ******... world je v db pod nazvem world takže nevím kde by byl problem s připojenim realm mam 127.0.0.1 heslo

pod kterym se připojuji do navicatu atp.. tam mám name root taky realm taky port taky takže kde je ten problém ? při logu do hry se nedostanu dal než do tabulky a pak po chvili disconect

 

801587.jpg

Edited by Wolf Officious
vulgarita

Share this post


Link to post
Share on other sites

To co jsi sem dal je zase nicneříkající screen, musíš vyscreenovat okno worldserveru až doběhne a nejlépe přidat i log.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napišu sem postup v SQLyog

 

Create new database name db jsem dal world potom pravé import restore from SQL Dump vybral "TDB_full_335.11.40_2011_05_09.sql" což je world a dal execute potom done.. a ted

ten update .. takže jsem zase dal pravé na world import restore from SQL Dump vybral "Updates.sql" a zase Execute a teď nevím asi mám dát save us a uložit to někam kam chci pod nazvem jaký chci a nebo přepsat ten sql dokument z ktereho se nahraval world.Takže rači čekam na odpověd co mam udělat dal :D

 

Každopádně potom spustim worldserver.exe a zase se ukáže tato ******... world je v db pod nazvem world takže nevím kde by byl problem s připojenim realm mam 127.0.0.1 heslo

pod kterym se připojuji do navicatu atp.. tam mám name root taky realm taky port taky takže kde je ten problém ? při logu do hry se nedostanu dal než do tabulky a pak po chvili disconect

 

801587.jpg

 

Jaká "******" Napiš mi sem chybu co ti to hází, nejlépe když sem dáš log.

Edited by Wolf Officious
Vulgární odpověď na vulgaritu je také vulgarita.
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hojte mám tento problém, nevíte co stím?

 

Máš nahrané všechny updaty...? Tohle to ti to píše u toho mého packu jo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj, mě to háže furt tento problém :/

 

2013-08-14 09:25:36 ERROR: Could not connect to MySQL database at 127.0.0.1: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES)

 

2013-08-14 09:25:36 ERROR: Could not connect to MySQL database at 127.0.0.1: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES)

 

2013-08-14 09:25:36 ERROR: Cannot connect to world database 127.0.0.1;3306;root;trinity;world

 

Já už si fakt nevím rady...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nelze se pripojit k databazi.

Zapni MYSQL

Zkontroluj configy, nick, heslo, port, ...

atd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak už je vše ok, jen když zapnu wow a chci se přihlásit tak to napíše, že účet neexistuje. A to jsem si ho vytvořil v Navicatu.

 

A chci se ještě zeptat jakou IP mám napsat do realmu z hamachi a jestli nějakej port nebo jak..

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heslo je zahashovaný v SHA1 ve tvaru JMENO:HESLO (velkými písmeny), nejspíš jsi ho tam dal mýrnyx-týrnyx nezahashovaný.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano, samozřejmě, 100x lepší, rychlejší a čistší způsob je si account udělat normálně v konzoli (worldserver.exe) příkazem account create jmeno heslo

Edited by Wolf Officious
hrubky, formátování textu
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj, jsem se chtěl zeptat kde jsi stáhnul mySQL 2010 já jsem našel jenom tu nejnovější verzi a s tím to vůbec neumím , kde jsi to stáhnul a dej mi sem i link na to

díky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravim, Mne to nejde prihlasit cez klient. Vypise mi Logging in to game server a na tom to stoji. Normalne som cez navicat natiahol databazu world characters a auth + sql updates. world.exe aj auth .exe sa spustili bez chyb. nerozumiem tomu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čaute nevím jestli tady ještě někdo bývá mám takový problém připojit se na server udělal jsem všechno podle návodu viz. screen ale nejde mi to tak jestli si to někdo přečte a mohl mi poradit tak buď tady nebo na Skype: Stevy-omega :D

 

odkaz na screen:http://www.imgup.cz/image/WtZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

pravdepodobne nevytvoreny acc nebo spatne heslo. defaultni acc je admin a heslo by melo byt tez admin. POkud nepujde vytvor si novy acc pomoci prikazu v konzoli worldserveru

Edited by siley

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj, jedna technická otázka, je normální, že se mi ta world databáze nahrává přes hodinu?

 

Ano. world DB má síleně záznamů, proto to tak trvá :) Mě to na slabším pc trvalo 6 hodin. Na trošku šilnějším (3,7GHz x4, 8GB RAM, 512MB grafika, zápis a čtení disku okolo 40MB/s při zátěži) to trvalo něco přes 3 hodiny

Edited by PabloClasico

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna otázečka, když sem si vytvořil postavu, je jedno jestli na GM účtu nebo normální, paladina, tak hned od začítku umí všechny MAGE kouzla na všch úrovních a k tomu nějaká další... prošel sem všechny tabulky a nic nemohu najít, ani v configu, nevíte co s tím?

 

problém se objevuje POUZE u postavy paladiny jakékoliv rasy

 

EDIT: nechápu to, ale problém se přes noc sám vyřešil :D ráno sem smazal všechny postavy, které sem měl vytvořené a už to normálně běží, jak má...

Edited by Arafeus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×