Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Xardas123

Trinity Core 3.3.5.a - Revize 12702 + TDB 11.41

Recommended Posts

mohl by sem někdo uploadnout MSVCP100.dll a MSVCR100.dll ? díky moc

 

Stačí jen číst, už sem to tu řešil asi 2x, dal jsem odkaz na všechny knihovny co jsou potřeba jen to hned v úvodu trefně nazváno DLL Soubory... Kdyby jsi jen trochu četl...

Share this post


Link to post
Share on other sites

neviem preco ale na tie dll subory co su na zaciatku mi vypisuje ze si poskodene

 

Asi chyba při stahování.. Mě fungují... Zrovna včera si je stahoval můj známej a jede mu to :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

stiahol som to uz 4. krat a je tam iba 1 dll subor - libeay32 a pri rozbalovani mi napise ze subor je poruseny nemozes mi to poslat rozbalene cez skype ? Fred Kriho tam som

Share this post


Link to post
Share on other sites

stiahol som to uz 4. krat a je tam iba 1 dll subor - libeay32 a pri rozbalovani mi napise ze subor je poruseny nemozes mi to poslat rozbalene cez skype ? Fred Kriho tam som

Tak si je stáhni samostatne třeba z uloz ta a nahrad je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Měl by jsi spíše dát odkazy na revku a DB, přímo source, ne odkaz na ulož.to, jelikož bych si raději zkompiloval revku sám.

 

//Edit 1: Jak říkáš ve videu to "epina", tak jsem přemýšlel odkud jsi a proč máš změněnou výšku hlasu. :D

Edited by Kupa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahojte. Mohol by mi niekto sem dať návod ako to mám všetko spustiť aby mi server išiel. Viem že som lamka ale každý raz začať musí. Budem veľmi vďačný:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mám takový problém. Vše sem uspěsně naintaloval nahral DB nastavil hesla k DB zapnul auth i worldexe vytvořil si učet a změnil realm na localhost ale když zapnu wow nechce mě to pustit do hry pořád mě to hází do tabulky s realmama a napíše login to server a znova vyskočí tabulka s realmem. Prosím poradte :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mám takový problém. Vše sem uspěsně naintaloval nahral DB nastavil hesla k DB zapnul auth i worldexe vytvořil si učet a změnil realm na localhost ale když zapnu wow nechce mě to pustit do hry pořád mě to hází do tabulky s realmama a napíše login to server a znova vyskočí tabulka s realmem. Prosím poradte :)

 

Problém s world.exe, podívej do logu, co píše za chyby... ;) Soubory kam se píšou chyby (logy) končí příponou .log , např. DBErrors.log, worldserver.log atd... Tam najdeš výpis chyb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravim. Perfektní repack ... dobrý navod na youtube. VŠecko by mi mnelo šlapat jak má. Jen tu mam par otazek.

 

1. Jak si vytvořím account. Skousel sem to prez My Sql ale pořad mi ukazovalo ze nemam zalozený :boat:

 

Jednu sem mnel spravený server .. kamarád mi tam udelal webovou registraču. Nevim jestli si pamatuju dobře ale zda se mi ze to delal prez apache. Proste přitom jak sem si spouštel auth a world sem si spouštel i apache a spustilo mi to web z registračkou.

 

Dekuju paradni navod. Jen prosim nejsem moc skuŠený v My sql nebo v jinych programech kolem Tc. Tak prosim podrobne vysvetleni alebo video ...

 

Krasne dakujem ak mi nekdo pomoze. =)

Edited by majstr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravim. Perfektní repack ... dobrý navod na youtube. VŠecko by mi mnelo šlapat jak má. Jen tu mam par otazek.

 

1. Jak si vytvořím account. Skousel sem to prez My Sql ale pořad mi ukazovalo ze nemam zalozený :boat:

 

Jednu sem mnel spravený server .. kamarád mi tam udelal webovou registraču. Nevim jestli si pamatuju dobře ale zda se mi ze to delal prez apache. Proste přitom jak sem si spouštel auth a world sem si spouštel i apache a spustilo mi to web z registračkou.

 

Dekuju paradni navod. Jen prosim nejsem moc skuŠený v My sql nebo v jinych programech kolem Tc. Tak prosim podrobne vysvetleni alebo video ...

 

Krasne dakujem ak mi nekdo pomoze. =)

 

 

Vytvořís to v DB:Auth a pokud chceš funkční registraci tak ano stačí mít apache+mysql např Easyphp a mít config.php správně vypsaný a mělo by to fungovat. Kdyby si chtěl server zveřejnit a udělal si web ale měl jen zadarmo doménu tak musí podporovat MySql připojení. Jinak se ti to nepropojí s DB.

 

Good luck and Have fun :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha uz sem si spomnel. A tet sem si vsiml ze se to da delat i prez server. Dekuju moc.

 

Ale mam další problem. UDelal sem si 2x realmy.... Jeden na 127.0.0.1 Abych se mohl pripojit ja a tu druhou na moji IP. Mam veřejnou ipčku takže nepotřebuju hamachi.

 

Vytvořim si char ... ale nevytvoři se ... když vymažu character_skills a charakter_action tak se mi pak servr nemuže napojit na charaktery.

 

 

2012-02-10 10:19:13 Using configuration file worldserver.conf.

2012-02-10 10:19:13 TrinityCore Hash: Archive (Win32, Release (little-endian)) (worldserver-daemon)

2012-02-10 10:19:13 <Ctrl-C> to stop.

 

2012-02-10 10:19:13 ______ __

2012-02-10 10:19:13 /\__ _\ __ __/\ \__

2012-02-10 10:19:13 \/_/\ \/ _ __ /\_\ ___ /\_\ \ ,_\ __ __

2012-02-10 10:19:13 \ \ \/\`'__\/\ \ /' _ `\/\ \ \ \/ /\ \/\ \

2012-02-10 10:19:13 \ \ \ \ \/ \ \ \/\ \/\ \ \ \ \ \_\ \ \_\ \

2012-02-10 10:19:13 \ \_\ \_\ \ \_\ \_\ \_\ \_\ \__\\/`____ \

2012-02-10 10:19:13 \/_/\/_/ \/_/\/_/\/_/\/_/\/__/ `/___/> \

2012-02-10 10:19:13 C O R E /\___/

2012-02-10 10:19:13 http://TrinityCore.org \/__/

 

2012-02-10 10:19:13 ERROR: Cannot connect to Character database 127.0.0.1;3306;root;(ZAKRITE);characters

Edited by majstr

Share this post


Link to post
Share on other sites

samozdrejmne ze nemuze, kdyz smazes veci ktere to potrebuje pro chod, musis tam mit vsechny tabulky jinak to nepude...a proc bys jako mazal ty tabulky?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opravuju. Mam to hotove ... ja si spatne precetl ... mnel sem jen vymazat obsah. Dík za vše.

Tak tak, je nutný vymazat jen obsah tabulek :) Jsem rád že jsi na to přišel, pokud by jsi měl ještě jakýkoliv jiný problém dej mi vědět buď sem nebo na skype xard.as, rád pomohu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosím potřebuju pomoc, mám nastavený všecko všude podle návodu ale když zapnu worldserver.exe tak to jen blejskne a vypne se hned stějně když zapnu authserver.exe

pls help

Share this post


Link to post
Share on other sites

to nwm protože v authserver mám nastavený LoginDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;StenlyCZ;****;auth"

a v worldserver LoginDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;StenlyCZ;****;auth"

WorldDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;StenlyCZ;****;world"

CharacterDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;StenlyCZ;****;characters"

 

Nic jiného sem neměnil.......**** zde je heslo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

cau

 

pekna pracicka :) chvalim ,jenom mam problem vsechno funguje jak ma realmd napise,ze je ok server taky nactenej account vytvoreny pres log servru

 

ale kdyz dam hru tak to pise hra ,ze ten account neexistuje realm list je rpes hamasi v tabulce jsem vsechno zmenil na ip mojiho hamachi stale nereaguje

 

remlist ve slozce hre taky dobre :) uz jsem v koncich nevim co stim ,clovek je potom nervni ,kdyz vsechno slape ale pritom se tam nedostanu dekuji za odpoved :)

 

 

Btf : configu serveru mam nastaveny 127.0.0.1 nemam tam dat to ip teho hamachi ??? ja nwm raci se zeptam

 

 

a nebo neni o problem v tom characters ????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zkus si vytvořit 2-hý realm v realmlist tabulce. Ipčko mu nastav na 127.0.0.1

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×