Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Mikolas

Hledám hosting - RP

Recommended Posts

Dobrý večer,

abych byl přímý a konkrétní, hledám hosting pro nový WoW RP server, to znamená takový, který utáhne alespoň 30 lidí.

Vývoj běží pod mím vedením, v týmu mám momentálně 4 lidi a několik externích návrhářů.

Vývoj začal na přelomu dubna a května, takže nápadů, plánů a představ máme opravdu mnoho. Nectěli jsme nic uspěchat, takže jsme se plně zaměřili na propracování veškerých aspektů serveru a samotného chodu hry.

Bližší informace o projektu, materiály a podobné vám zašlu soukromě.

 

Obecné informace:

 

Web: Příprava

Patch: 3.3.5a

Typ serveru: RolePlay

Emulátor: snad Trinity Core (nemáme vybráno)

Tým: Zatím pevně 5 členů, hledáme i další

 

Co požadujeme?

- Přístupy do databáze (do characters, auth i worldu).

- Přístup do core.

- Minimální zásahy do serveru.

 

Co nabízíme?

- Výpomoc v případě potřeby.

- Zaučení RP

- Vše, co lidé přispějí na server, půjde vám.

- Vaši reklamu na našem webu

 

 

Kontakt:

Skype: bendonator

E-Mail: [email protected]

ICQ: 560-011-767

Edited by Mikolas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechci tu rejpat ale vidím email twinstar.cz. To ti twinstar nemůže nabídnout hosting? Pokud vím tak email Twinstar má jenom vedení :)

PS: Neber to jako rejpání ale jako dotaz :whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechci tu rejpat ale vidím email twinstar.cz. To ti twinstar nemůže nabídnout hosting? Pokud vím tak email Twinstar má jenom vedení :)

PS: Neber to jako rejpání ale jako dotaz :whistling:

 

Omlouvám se, ukvapená zpráva :D Musím to celé předělat, nemá to hlavu-patu xD

Ale jinak ano, jistě že by mohl žeano, ale tak pod tím už jede Neoteric :D Takže by to vypadalo přinejmenším blbě :D

Edited by Mikolas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha...ale proč by Twinstar pod sebou rozjížděl další RP?Má už pod sebou jenom v hostingu Neoteric...a pokořovat se sám server ze stejného zázemí?Blbost...OS Windows?Why?Linux neumíš?Těžké sehnat kluka co tě to naučí?Linux je určitě lepší volba než Mikrošit...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pár poznatků...

 

Mikolas měl (nebo má) @twinstar.cz email, ale členem týmu Twinstar.cz není. Z týmu Twinstar.cz byl vyhozen za support členů vlastní guildy. Jinak RP hráč je to slušný, i když občas dělá naprosté alogičnosti, jako s hráčem s ním nikdy na našem serveru problémy nebyly. Dával si k nám mimojiné žádost o GM, ta ale byla zamítnuta právě kvůli vyhození z Twinstar.cz (resp. odchodu po domluvě, ale ^^).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha...ale proč by Twinstar pod sebou rozjížděl další RP?Má už pod sebou jenom v hostingu Neoteric...a pokořovat se sám server ze stejného zázemí?Blbost...OS Windows?Why?Linux neumíš?Těžké sehnat kluka co tě to naučí?Linux je určitě lepší volba než Mikrošit...

 

Popravdě Linux jsem viděl asi 2x v životě a přišlo mi to takové... jak to jen nazvat,... těžkopádné.

Ve Winech jsem začínal, takže v ně vkládám důvěru a nemám důvod měnit. A navíc pořebuji aby to běželo, a ne stylem pokus-omyl-omlouváme se hráči, ale neumím to ovládat :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pár poznatků...

 

Mikolas měl (nebo má) @twinstar.cz email, ale členem týmu Twinstar.cz není. Z týmu Twinstar.cz byl vyhozen za support členů vlastní guildy. Jinak RP hráč je to slušný, i když občas dělá naprosté alogičnosti, jako s hráčem s ním nikdy na našem serveru problémy nebyly. Dával si k nám také žádost o GM, ta ale byla zamítnuta právě kvůli vyhození z Twinstar.cz (resp. odchodu po domluvě, ale ^^).

 

Xmate to nebyl propána support guildy :D S tím oprávněním co tam bylo, bych jim mohl udělat tak maximálně explorera :D Každopádně nepopírám že

jsem se s Termikem dohodl, že odstoupím, jelikož čisté to taky stoprocentně nebylo (šlo konkrétně o portování z textury, v podstatě drobnosti z nudy-moje blbost)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mě o tom Termik řikal své, nevím. By the way, měl bys asi začít používat jiný email, @twinstar.cz ti asi brzy zruší, jsem se nevhodně zmínil :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Používej funkc zvanou multicitace...a dovolím si ti říct Windows = Tvůj server padne na hubu...A už se neprobere.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

co je na tom tezkopadnyho staci stahnout jeden skript kterej vsechno udela/nainstaluje za tebe a pak k tomu prihrat mapy/vmapy/dbc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak to díky Xmate, kdybych si jen pamatoval, kde všude je na tom jaká registrace... No to je jedno, každopádně tady mám k řešení mnohem příjemnější věc a tou je můj Project :) A nesabotuj mi to tu, jen proto že je to taky RP :D Stejně budeme lepší :) Musíme :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevím proč by měl být pro malorážní wow server horší Windows. Znám spousty serverů, které jedou na windows a jsou úspěšné. Záleží na tom, jak umí člověk pracovat s daným systémem aj.

Tím samozřejmě nepopírám, že linux má výborné serverové distrubuce a v několika velmi podstatných ohledech windowsy pro serverové využití převyšuje, ale zase ne natolik, aby na tom nešel spustit kvalitní wow server. To jsou kecy, Nex, určit takovouto rovnici.

 

:D Stejně budeme lepší :)

Nejlepší joke co jsem dneska slyšel :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jen si myslím. že to chce rozjet na Xpčkách nikoliv na Mikrošoft serveru :D a když neumí spustit na linuxu nějakou kompilaci tak mě zajímá jak bude lepší když nebude umět zkompilovat jádro...pojede na repacku?To mě zajímá jak moc víc bude Vaše jádro více vylepšené jak Neoteric.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jen bych podotknul...Proč nejdete start projekty RPček pomoct nadějnému projektu, kde je Admin člověk který nezná svět a sedí jen u PC...má gigabajtovou linku...Doktor Quark... -> http://www.pleyada.cz/renesance/ (Momentálně asi nejde web... :D)

Share this post


Link to post
Share on other sites

K té pomoci jinde: Chci mít vlastní server už hodně dlouho, jeden projekt jsem už měl (přišel jsem o hosting-vyhořela mašina) tak jsem se na to vyfláknul i kvůli škole. Důvod vlastního? Nikdo ti do toho nemůže kecat, můžeš projektovat podle sebe :)

 

RE: Kontaktoval jsem te na skype : To bylo určené mě? :)

 

RE: Stejně budeme lepší : To není sebechvála ale motivace :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

RE: Stejně budeme lepší : To není sebechvála ale motivace :)

 

To můžete být lepší...ale nikdy nepiš, když server je ještě není v porodnici...ještě je to spermie v koulích...mezi dalšími 100ky.Další spermie = jiný server. A tady ti chcu ukázat...že jiná spermie bude rychlejší a bude na vrcholku dřív...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A navíc, jedna spermie už oplodnila vajíčko a to už je v podobě krásného děťátka na světě. :) Miluji metafory.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×