Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
pavik

Skvělá PvP arena hra na relax

Recommended Posts

Bloodline Champions ZDARMA

BloodlineChampions3.jpg

Jedná se o řežbu v aréně. Na výběr máte celkem z 22 hrdinů od healeru přez rogue až k tankům. Hra bývá často přirovnávána k DotA/LoL/HoN, ovšem s tím rozdílem, že zde nezískáváte expy, zlaťáky ani vybavení a není třeba zničit soupeřovu základnu. BC stojí a padá s šampióny, kteří proti sobě bojují v sevřených arénách. Nemáte kam se schovat, a jediné, na čem opravdu záleží, jsou vaše hbité prsty vedené zkušenostmi a citem. Více než kde jinde zde platí, že základy pochopíte velice rychle (v podstatě stačí věnovat 5 minut tutoriálu), ovšem perfektní zvládnutí herních mechanismů si vyžádá spoustu tréninku. Své síly můžete měřit v týmech o velikosti 2-5 členů. Jak bylo zmíněno, existují celkem tři herní módy, přičemž největší prostor si pro sebe uzurpuje deathmatch, pro který tvůrci přichystali ligový systém. Ten je – na rozdíl od “ranked” režimu v League of Legends – přístupný i naprostým nováčkům. Pro vstup do bodovaných arén stačí vystoupat na 5. level.

 

Návod Instalace:

1. Vytvořte si účet  http://www.bloodlinechampions.com/register.php

2. Stáhněte si installer, nainstalujte a hurá řezat oponenty v aréně!

 

Installer:

http://www.bloodlinechampions.com/f/downloadgame2

Edited by bLuma
 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Určite vyskúšam, keďže v poslednú dobu som nič nesťahoval/nehral. Len si mohol dodať viac info o hre, napr. požiadavky a podobne. Ale tak +1 za zverejnenie.

 

Invite a Friend:

Invite a friend to join you in Bloodline Champions and get some great rewards!

Each person you recruit has the chance to earn you Friend Points and Blood Coins.

When your friend registers they'll get 5000 Blood Coins for free!

Once your friend reaches level 5, you will get 1 Friend Point. Each Friend Point counts towards a selection of rewards (see below).

If your friend purchases the Champion Edition, you will receive and extra 3 Friend Points and 15,000 Blood Coins.

If they are truly awesome and purchase the Titan Edition, you will receive an amazing 5 extra Friend Points and 25,000 Blood Coins.

Edited by ado130

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha,on totiž za nás dostane body,hned mě napadlo,proč by to sem psal? Hm? Proč? Jistě,odkazuje na registraci s referentem ,což znamená,že on dostane odměnu za toho kdo se zaregistruje odsud.. Paráda! Prosím lidi,registrujte se na tomhle linku

 

Jinak pardon za větší velikost písma..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha,on totiž za nás dostane body,hned mě napadlo,proč by to sem psal? Hm? Proč? Jistě,odkazuje na registraci s referentem ,což znamená,že on dostane odměnu za toho kdo se zaregistruje odsud.. Paráda! Prosím lidi,registrujte se na tomhle linku

 

Jinak pardon za větší velikost písma..

 

Myslíš na tom úplně IDENTICKÉM linku? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tahle Hra je určitě super, ale jedinou nevýhodou jsou Donátoři. Jelikož člověk, který si koupý vylepšeného hera nejde 1v1 porazit. BTW: LoLko to není ani náhodou. Tohle je jen o Rubačce a né o skládání itemů etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslíš na tom úplně IDENTICKÉM linku? :)

 

Přestaň řešit OT! A jinak:

 

Tento příspěvek byl upraven uživatelem bLuma: Dnes, 07:52

Share this post


Link to post
Share on other sites

LOLko a zas jen LOLko. Achjo :(

 

sry za OT, ale neda mi to...

 

Skoda ze lidi napada jen to pseudofree... na kterym tvurci rejzujou mnohem vic, protoze prumernej hrac za dalsi postavy a skiny utrati mnohem vic, nez kdyby si kazdej hrac koupil originalni W3...

a hral DotA...

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×