Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Admin_MIrra_3server

3SERVER hledá nové členy teamu všeho druhu

Recommended Posts

Hledáme nové posily do teamu

 

 

Chceme urychlit vývoj, zlepšit vše co jde, ale potřebujeme více lidí, více testerů, více všeho.

 

Nabízíme :

- možnost podílet se na projektu, který běží téměř 6 let

 

- možnost růstu, díky testovacímu serveru Chudák se můžete dále zlepšovat a postupovat na vyšší pozice

 

- pohodový team a VIP účet odměnou

 

 

Eventér

 

- věk alespoň 16 let

 

- zajímavé nápady na eventy

 

- kreativita

 

- znát potřebné příkazy na TrinityCore 2.

 

Příjemné vystupování povinností!

 

GameMaster

- věk alespoň 18 let

 

- psychická odolnost

 

- znalost příkazů na TrinityCore 2

 

- ochota pomáhat.

 

Příjemné vystupování povinností!

 

Developer

 

- věk alespoň 17 let

 

- znalost TrinityCore 2

 

- znalost SQL (SQL fixer) či C++ (Core fixer)

 

- iniciativní a nekonfliktní povaha.

 

SQL fixer

 

- Věk alespoň 17 let

 

- znalosti databází Trinity core 2

 

- znalosti SQL

 

- ochota pomáhat.

 

Zájemci

pište na [email protected] do předmětů uveďte jeden z nadpisů, který se vás týká.

Edited by Admin_MIrra_3server

Share this post


Link to post
Share on other sites

GM od 18ti? Nevidím důvod,to zamezí docela dosti lidem přístup - Mě je 15,jak bych se tam mohl hlásit.. Divné no,ale GL ..


Doplněno:

Ještě něco - Když už má být GM od 18ti,tak Developer,který dostane přístup,tak tomu stačí 17 let? Narazíte na (S prominutím) "haj.." - Lumpa,i kdyby mu bylo 20.. Ty lidi,co jsou dneska,ale to GM se mi zdá moc,ale vaše věc..

Edited by Shadowhack

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taky mi to příjde divné a trochu víc bych se rozepsal... přeju hodně štěstí.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já osobně si myslím, že když máte na Developera věk 17 (kde se klade větší důraz na schopnosti a komunikaci) Tak proč má GM 18 let?Jak řekl Shadow..zamezí to mnoha kvalitním lidem přístup. Každopádně..přeju hodně štěstí.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taky mi to příjde divné a trochu víc bych se rozepsal... přeju hodně štěstí.

 

 

Díky, obvykle píšu obří spamy, potom co si na to každý začal stěžovat to dělám co nejstručnější. Třeba jsem ani nenapsal, že je samozřejmost umět TC příkazy.

Zkouším zkrátka nový přístup. Proč mám každému všechno dávat na talířku, když to můžu napsat stručně a pokud bude chtít více informací, rád se ozve.

 

Co se týče GM, tak ano, máte pravdu. Hranice je vysoká. Přiznávám, že se najdou i 15 letí, kteří jsou v oboru špička. Uvažuji jestli to nezměnit, ale zatím to nechám tak. To posoudíme podle počtu zájemců. Ale 15 letí se brávali doteď a přiznávám že tam většinou je snaha, je tam i píle, ale není to z dlouhodobého hlediska.

 

Co se týče věkových hranic - ano, respektuji to, díky za názory, ale u developera je to obvykle věk pro nějakého začátečníka, kterého případně doškolíme. U GM to už je věk OBVYKLE nějakého mazáka, který ví co a jak a nemusím mu desetkrát nic vysvětlovat. Jasně že na to najdete protiargumenty a že to není mnohdy o věku ale co v tom člověku je, ale rozhodně to tak není jenom pro srandu králíkům. Další důvody jsou takové, že chci lidi, kteří umějí pracovat samostatně. Řeknu co potřebuji a oni už jenom příjdou s výsledkem a tak nějak už jim podle selského rozumu dojde, jak to asi bude nejlepší. Což se mi moc u 15 letých nepoštěstí, věřte nevěřte, ale u nás na serveru jsem NEnašel moc 15 a 16 letých, kteří by uměli pracovat samostatně a vždycky odváděli skvělou práci. Přece jenom psychika 15 a 16 letého jedince není důvod, proč pořádám tyto nábory. 15 a 16 letí se k nám hlásí pořád, já chci někoho staršího, zkušenějšího, vyzrálejšího, možná i trošku zodpovědnějšího.

 

Doufám, že jste to pochopili, případně si rád počtu nějaké dobré argumenty, které mi případně poradí, či pomohou.

 

Děkuji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tiež Gm možno preto, lebo je to niečo ako "prostredník" medzi serverom a in-game svetom, takže sa musí chovať na úrovni dospelého človeka, musí k tomu pristupovať zodpovedne, profesionálne.Čo ti 15-16 ročný chalan nebude rešpektovať B)

 

B:Prečo sa pri developerovi "klade větší důraz na schopnosti a komunikaci" veď developer nemusí ani vstúpiť do hry, takže neprichádza do priamej komunikácií s hráčom.A schopnosti, no to je hlavné, ten človek môže mať 1 ruku ale keď ie dobre robiť tak to urobí aj stým nie?Tak isto vekovo, ak je chalan múdry ako napr. Nex, Zechy apod. tak tam veľký dôraz na vek nekladú.

 

 

T:Prajem Vám veľa šťastie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×