Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
ntdrt

WoWResource Servery

Recommended Posts

Ach jo, hrozně nespravedlivý co? :) On se SÁM se prosadil a něco pro to udělal a nebojte se jsem si celkem jistý že Sneakera odnikaď nezná a ani že ho nepodplatil aby mohl napsat systém v hodnotě tisíců.

Co z toho vyplývá? Že on si to zaslouží a očividně udělal něco lépe než vy.

 

PS: PROSÍM nehrajte si s těma repkama je to docela trapný.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Že on si to zaslouží a očividně udělal něco lépe než vy.

 

Jak tohle vůbec můžeš vypustit z pusy to nechápu :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Že on si to zaslouží a očividně udělal něco lépe než vy.

 

Myslím, že si to vystihl. Když to řeknu jinak. Prostě on se nabídl a udělal svou nabídku zajímavější než ty vaše a tím se v podstatě prosadil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím všechny. Jak jsem si tento Topic četl tak usuzuji že by bylo lepší žádné WSS nedělat protože to bude stejně potom vypadat jak teď. Bude tam bordel,desítky nepravdivých serverů,multi accounty na hodnocení serverů apd <_< ... Možná semnou většina nebude souhlasit ale musel jsem to tady napsat když už se to probýrá a když už se tady dohadujete tak to udělejte jednoduše. Každý kdo má zájem aď to připravý a pošle Snekaerovy a on rozhodne které verze jsou lepší a které se využijí ;)

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím všechny. Jak jsem si tento Topic četl tak usuzuji že by bylo lepší žádné WSS nedělat protože to bude stejně potom vypadat jak teď. Bude tam bordel,desítky nepravdivých serverů,multi accounty na hodnocení serverů apd <_ ... mo semnou v nebude souhlasit ale musel jsem to tady napsat kdy u se prob a dohadujete tak ud jednodu ka kdo m z p po snekaerovy on rozhodne kter verze jsou lep vyu src="%7B___base_url___%7D/uploads/emoticons/default_wink.png" alt=";)">

 

Rozhodně by se zvedl počet moderátorů, který by měli na starosti pouze WoWResource Servery. S možností banovat uživatele a servery by se tedy toto minimalizovalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozhodně by se zvedl počet moderátorů, který by měli na starosti pouze WoWResource Servery. S možností banovat uživatele a servery by se tedy toto minimalizovalo.

Bude se vyhlašovat konkurz nebo něco podobného ?:) Klidně bych se hlásil ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bude se vyhlašovat konkurz nebo něco podobného ?:) Klidně bych se hlásil ;)

 

Až bude systém hotový. Potom se určitě nějaký konkurz vyhlásí.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak tohle vůbec můžeš vypustit z pusy to nechápu :D

 

Tak čím to je?

Edit: Hlavně že jsem prosil aby jste upustili od těch repek co?

Edited by hejsek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Děláš to dobrovolně a pro přínos komunitě. Co by si z toho chtěl ? Referenci.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajímalo by mě kdo tady v poslední době někdo udělal něco dobrovolně pro rozvoj WS.. ale odstupu od temata. Naposledy kdy sem něco dělal za Free bylo pro Clou.. Ale hodila by se hvězdička na WSS a reklama, na moje servery + maličkost.. unban na hulakadlo který měl dnes vypršet.

Edited by Noeel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud by nastal problém, že by ntdrt už neměl zájem se podílet dále na vývoji, tak by se hledalo nové řešení.

Reaguji na tenhle post .. Nabízím druhé řešení.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Těžko říct. Čeká se na grafiku, bez které to nelze dokončit, a není nikdo, kdo by jí udělal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Těžko říct. Čeká se na grafiku, bez které to nelze dokončit, a není nikdo, kdo by jí udělal.

Už 2x sem nabízel svoje služby. Teď si můžete víš co...;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já bych je rád přijal, bohužel vývoj WSS již jde mimo mě. Napiš Ntdrt. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No vypadá to asi tak, že neni grafik. Já osobně bych do toho nešel už jen proto, že je to dost velkej podraz na místní komunitu. :angry:

Ale co, dělejte si co chcete, dejte to do rukou člověku, kterej měl bejt už dávno pryč. :whistling:

Mě to vlastně může bejt fuk, ikdyž jsem tu strávil téměř 2 roky života. :innocent:

Čekal jsem, že se to tu někdy zlepší. Marně. :mellow:

 

Mír bratři. :beach:

Edited by Wolf Officious
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Práce na novém WS není otázkou jednoho odpoledne :) Pořád se o tom mluví, a klidně řeknu, že pořád se na tom pracuje, protože je to pravda. Teď momentálně to ale stojí na tom, že není design. Všichni máte plnou hubu keců jak chcete pomoct. Tak teď pomozte... A nikdo nic, že?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×