Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
projekt

Template

Recommended Posts

Měl bys dopsat autory těchto templatů...

Dopsaní.A necro vím že tu něco podobné je , ale tam většinou jsou templatky u kterých není náhled nebo nevím.A jsou tam templatky jiných lidí co na ws nejsou.A já chci trošku to roztřídit , aby když někdo něco bude hledat jako předtím já tam ať něco nehledá 2 hodiny a pak zjistí že tam není náhled stáhne to a pak se dozví že se mu to nelíbí a jde hledat dál.Zabere to docela dost času.Možná 2 hodiny jsem dost přehnal.Děkuji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prepáč, ale toto mi pripadá ako nádherny spôsob zisku kladných reputácií ;)

+Mohol si dopísať aspoň originál link na topic nemyslíš ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prepáč, ale toto mi pripadá ako nádherny spôsob zisku kladných reputácií ;)

+Mohol si dopísať aspoň originál link na topic nemyslíš ?

Dobře jdu na to :-) Pak tu ještě dodám další.Já se o to neprosím aby jste mi dávali + rep klidně mi dejte mínus rep.Opravdu je mi to jedno.Ale jde mi o to když někdo bude hledat templatku ať ji nehledá dlouho jak já.

Edited by projekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pěkný web Autor:Design by Steve, Code By Plasan Topic

 

 

anotherworld.png

 

 

Download

 

 

Zase něco krásného od Cabasiska (pouze psd) Autor: Canabisek Topic

 

 

22109534.png

 

 

Download

 

 

Tbc web Autor: hisgrak Topic

 

 

templatetbc.jpg

 

 

Download

 

 

Pěkné psd(pouze psd) Autor: B30wu1f Topic

 

 

blizzserver.png

 

 

Download

Edited by projekt
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odomňa +1 ;) Rozhodne to ulahčí hladanie tých,ktorý tu zakladajú nezmyselné topici o tom že hladaju template :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co se tyče autoru viděl jsem tu web který zrovna není od někoho z ws ale z ac-webu ale to je fuk jinak super

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Web , psd(zanechat copyright)Autor:moonscar Topic"

 

To jsem dělal já moje splácanina :), dal jsi tam špatný obrázek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosím moderátory , aby smazali všechny příspěvky ve kterých se nenacházejí žádne templatky.Včetně tohoto.(duvod - ať je to tu přehledné děkuji )

Děkuji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Projekt jak již řekl Stoner, ty jseš fakt mimo :D :D Tenhle topic je úplně zbytečnej s úplně nesouvisejícím názvem.

 

Wulfgar i přes tenhle topic se budou nějací hlupáci ptát, nejde o to že by nebyly templaty vidět nebo že by se špatně hledaly, jde o to že ty lidi jsou hloupý a líní.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozhodně to ulehčí práci dosti lidem. Dávám +1 za snahu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dle mého zbytečně založený nový topic. V této sekci je připíchnutý topic s templatama a jsou tam jak náhledy tak i dema.

Nebylo tedy lepší, přidat do existujícího topiku nové templaty?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najednou jsou všichni moc chytrý ale když se někdo snaží udělat něco pro komunitu tak ho hnedka osočujou. Udělej te taky něco a pak tu buzerujete lidi za něco co dělaj pro vás, pro ty co sou líní něco hledat a nebo už vůbec, něco dělat..

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najednou jsou všichni moc chytrý ale když se někdo snaží udělat něco pro komunitu tak ho hnedka osočujou. Udělej te taky něco a pak tu buzerujete lidi za něco co dělaj pro vás, pro ty co sou líní něco hledat a nebo už vůbec, něco dělat..

clou ale ted ten topic vypada uplne jinak jak predtym nez ho zalozil on to totiz editoval

ted to hned vypada lip

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrý den ,

dneska vám tady přidám par webu které nejsou mojé práce , ale našel jsem je na jedné strance.

 

AvionProject

Nahled

 

 

nfewt.jpg

 

 

Web i psd

 

 

RaxeZWoW

 

 

raxezwow.jpg

 

 

Web

 

 

Ian's Cata Style

 

 

previe17.jpg

 

 

Web

 

 

Dark WoW Theme

 

 

zlr7k.png

 

 

PSD

 

 

Mists of Pandaria

 

 

unledcff.png

 

 

Web

 

 

Budu se snažit přispívat každý den.Pokud by někdo pomohl tak prosím přidavejte i vy.(Ve stejném stylu )

 

 

Název webu - Pokud najdete tak i autor

 

 

Pro up obrazku použíjte třeba imageshack.us po té zde vložte 2 odkaz

 

 

Co obsahuje PSD , WEB

 

 

 

 

PS: Nemám zajem o + REP !!

Edited by projekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Když už sem postuješ weby a víš odkuď jsou, tak se sluší uvést autora, nebo topic z kterého to bereš. A nemusíš to ani uploadovat na uloz.to Nehledě na to, že některé z nich jsou CMS u kterých je dobré vědět, co a jak nakonfigurovat. ;)

 

 

http://www.ac-web.org/forums/showthread.php?t=130477

http://www.ac-web.org/forums/showthread.php?t=76781

http://www.ac-web.org/forums/showthread.php?t=130405

http://www.ac-web.org/forums/showthread.php?t=129685

http://www.ac-web.org/forums/showthread.php?t=129340

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×