Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Jdinaparek

Pomoc při výběr mobilu

Recommended Posts

Dobrý den,

dnes jsem dostal SIM kartu a bylo mi řečeno, že si mám vybrat mobil... Jelikož o mobilech nevím vůbec nic (a zatím jsem se bez něj obešel), tak vůbec nemám představu který si vybrat. Byl bych moc rád, kdyby mi někdo poradil.

 

Požadavky:

 

 • Mp3 přehrávač
 • Možnost vložení paměťové karty
 • Bluetooth, nebo infraport (nebo oboje)
 • Wi-fi (není úplně nutné, ale byl bych rád)
 • Nebylo by na škodu, kdyby se na něj dali hrát hry

 

Cenové rozmezí mi nebylo stanoveno, ale čím méně tím lépe (s ohledem na kvalitu)... Budu rád za každou radu. Děkuji

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.alza.cz/htc-wildfire-s-marvel-black-d236131.htm

 

doporučil bych tohle... Splňuje všechny tvé požadavky. Ty ovšem splní i telefon za 3000kč, avšak to je podle mě ušetření, které není na místě, už jen vzhledem k tomu, že na to chceš hrát hry :) na tomhle bys neměl mít problém s jakoukoliv hrou na android. Je těžký něco doporučit, když není stanoven ani přibližný cenový strop. Kdyžtak kdybys tipnul, já, nebo i někdo jiný ti určitě poradí lépe.

 

EDIT: wladass lepší volba...

Edited by minig

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samsung STAR II (já ho mám a jsem spokojen)

http://www.alza.cz/samsung-gt-s5260-star-black-d215474.htm

samsung-star-II+s5260.jpg

 

Paměť telefonu 30MB, kartou rozšířitelná až na 16GB

Wi-Fi 802.11

Bluetooth 3

3,5mm jack (na sluchátka)

Bez OS

Java (hry, aplikace)

Přehrávač (mp4, mp3, 3gp, wav, amr..);

Procesor kolem 350MHz

Edited by ColdMan

Share this post


Link to post
Share on other sites

lidi prosim vas symbian je mrtvy OS, WINmobile taky

 

jedine android B) = HTC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj, prosím vás, chtěl jsem se zeptat, co říkáte na mobilní telefon Samsung Galaxy Gio?

Potom jsem se chtěl zeptat, jestli je nějaký zásadní rozdíl v životnosti mezi normálními telefony a smartphony, díky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×