Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
STONERSVK

hodnotenie web dizajnu

Recommended Posts

zdravim prosim neberte to ako reklamu potreboval by som hodnotenie co zlepsit na tomto webe

 

THX!

 

pridavam priamo link na webstranku, chcel som najskor screeny ale tie vam moc o dizajne a spracovania stranky nepovedia

 

 

 

www.max.sk

 

ak stym budu mat moderatory problem kludne to zmazte ale naozaj nieje to reklama! dik

Edited by STONERSVK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je to pěkné, vypadá to profesionálně ale pár připomínek tam ode mě bude :) .

 

 • Text běhá moc rychle. Pokuď vím tak to má akorát působit jako poutač a upoutávat pozornost na nějakej bod, tím pádem bych běhající text strčil nalevo do novinky jako novinku a nechal ho tam běhat s jednoduchými body a odkazem jen aby lidem na to padli oči.
 • U těch 'balíčků' neni moc na první pohled vidět o jakou rychlost internetu jde, a to bych řekl že je nejdůležitější bod.
 • Tím jak odděluješ ty balíčky těma neklikatelnejma prostorama, mi tam vzniká zase zbytečnej nepřehlednej bordel.
 • 'Doložité oznamy' banner mi tam příjde zbytečný.
 • Šířka horního menu, těla a footeru se neshoduje.

 

Ale jinak co říct no, je to pěkný :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahoj diky za reakci presne o tomhle co si psal na stema hajzalama co ten web dodelavali hadam :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podle mě je tam moc "hýbacích se věcí". Ty kuličky, když se zmenší obrázek by se hýbat nemuseli (podle mě zbytečnost co ruší) a co se pohyblivého textu týče ten bych taky dal pryč (respektive pořešil jinak). Písmo bych zmenšil (celé je to takové hrozně veliké) a některé položky z bočního panelu bych přidal i na hlavní stranu (například "Máte otázku?"). Osobně se na webu trošičku ztrácím a trochu mi vadí kontrast. Nevím jestli je to schválně, ale dole vidím, že si mám vybrat město a vedlo toho je ten samí objekt, který se změní poté co zvolím město (to samé třetí objekt). Jinak bych asi citoval Nightavangera, takže napíšu jen, že se mi web líbí a na první pohled mě docela upoutal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×