Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Jackings

[Videotutoriál] Tvorba webdesignu

Recommended Posts

Klobouk dolů... mě jako totálnímu leváka na PS se to bude hodit :D +rep :)

Jo, právě pro takové lidi jsem to dělal. Aby je s tím trochu seznámil. :) Jinak děkuju všem :)

Edited by Jackings

Share this post


Link to post
Share on other sites

o_O takto si predstavujem, že má vyzerať talent :-) :-) +1 rep.

Díky, zas takový zázrak to ale není. :):lol:

 

Jinak jsem to video teda nahrál na Vimeo takže se na něho můžete podívat ve vysoké kvalitě! :) (Odkaz v topicu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mno nevim,

když už děláš video pro ostatní tak alespoň s kvalitní prací, tento design je odfláknutý všude kde se dalo.

Už od začátku děláš chyby. A vůbec neučíš lidi pracovat s Photoshopem, pouze si ukázal to co umíš.

Kde máš například složky? Kde je nějaké systematická hierarchie vrstev? U takto slabých designů to asi není třeba, ale při větší práci to třeba zcela jistě je.

Jinak by se v tom čert vyznal.

 

Pro úplného laika to bude možná svatý grál, ale pro člověka který alespoň 3x otevřel photoshop to je zkáza.

Toť můj názor.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mno nevim,

když už děláš video pro ostatní tak alespoň s kvalitní prací, tento design je odfláknutý všude kde se dalo.

Už od začátku děláš chyby. A vůbec neučíš lidi pracovat s Photoshopem, pouze si ukázal to co umíš.

Kde máš například složky? Kde je nějaké systematická hierarchie vrstev? U takto slabých designů to asi není třeba, ale při větší práci to třeba zcela jistě je.

Jinak by se v tom čert vyznal.

 

Pro úplného laika to bude možná svatý grál, ale pro člověka který alespoň 3x otevřel photoshop to je zkáza.

Toť můj názor.

Jak už sem říkal, tak sem se to pokusil udělat co nejrychleji. Aby to bylo v rozumném čase. Dělat nějaké složky? - Takové věci se už lehko lidi naučí a nebudu tím ztrácet čas. Kdybych dal PSD ke stažení tak ti to tam pro orientaci klidně hodím. :D Lidí tu píšou komentáře že je to dobré.. a to mi stačí. ;)

 

Edit: K tvému dalšímu příspěvku - lepší než nic ne? kdo jiný by se s tím sr*l, a kritiku a rady si vemu od prokročilejších grafiků, i tak díky :)

Edited by Jackings

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samozřejmě to nebyla urážka, jen můj osobní názor. Že jsou ty chvály trošičku přehnané ;)

Na internetu je spousta lepších tutoriálů, ať už zdarma nebo za peníze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Člověk chce jednou udělat něco dobrého,né jen kvůli chvále ale kvůli tomu aby lidem pomohl,ale on proti tomu pořád někdo něco bude mít .. Achjo .. :huh:

 

Když je všude spousta jiných autorů strašně megahustých tutoriálů ,tak jim napiš ať okamžitě přijdou na WS a vysypou je :)) Na co bych zrovna teď šel googlit něco,co tu je,a je to celkem dostačující :)) :pinch::lol:

Rovnou tohle celé forum můžete smazat a říct si,na co to tu je,když si to můžete vygooglovat ,že ano ..

Nemyslim to zle :)

Edited by orisekk
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Říkám nic ve zlém,jen jsem to tu napsal,protože to tady má být napsaný,neříkám že kritizuješ,nevím proč bych si to měl číst,jen říkám,že se to pořád někomu nelíbí .. :))

 

 

A dost už toho OT :lol:

 

NecroVisioN: nepochopil si stále význam slova kritika.. Já nevim ale Vy si snad myslíte že kritika == urážka/pomluva/nesouhlas

Orisekk Občas mam pocit že si píšu s tatarem :)) baví se tu někdo o kritice? Ne..Tak už nevim,někde si na internetu zjisti rozdíly mezi tim,když člověk kritizuje,nebo se člověkovi něco nelíbí .. ;) To že se něco někomu nelíbí hned neznamená,že ho zkritizuje,tak nevim o co ti jde :)

Edited by orisekk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím,

chci se zeptat na jednu věc ohledně Photoshopu a nechci kvůli tomu zakládat nový topic... Už delší dobu uvažuji o tom, že bych v něm začal pracovat, ale když jsem procházel internet a koukal se po e - shopech tak mi těch 10 000,- přišlo moc. Chci se teda zeptat jestli jsem náhodou nenašel něco jiného (takže Vás prosím, jestli by tady nebyl někdo tak ochotný a nehodil sem odkaz na ten program) a jestli není nějaká "trial" verze, nebo něco zadarmo (nemyslím GIMP)... Děkuji předem

Share this post


Link to post
Share on other sites

No 10 000,- je cena za licensi která ti umožňuje s tím podnikat, tzn. prodávat to co vytvoříš. Takže jestli chceš tvořit a prodávat to a trhnout na tom slušný peníze (což u tebe nehrozí) tak buď si hraj v Paintu, GIMPu nebo plať.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×