Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Ondrášek

Jak smazat komplet objecty

Recommended Posts

zdravim jak prosim smažu v jedné části mapy všechny objecty protože jedno GM naspamovalo totální fůru objectu a po jedničkách to nesmaže to má práci na 3 dny v kuse ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

skus najít tabulku gameobject, zjisti si id toho objektu a v té tabulce by mělo bejt sloupeček id nebo tak něco a tam bude párkrát to id za sebou a pak skus příkaz DELETE FROM, jestli si to nepochopil tak ti to rozepíšu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je pokus o bump? No jedna možnost je prolízt si logy a nějak se dohrabat k tomu jakým ID to začíná a jakým končí a pak smazat přes sql (delete where blabla 1535135 - 1536135 bla)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud chceš aby to smazalo gobjecty s určitým ID.

Tak "DELETE FROM gameobject where entry=XXX" možná jsou některé názvy tabulek špatně dělal jsem to z hlavy :), ale to si snad už přepíšeš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako už písali nadomnou, nájdi si id toho objektu a ak nepasuje ( nevyskytuje sa v tej mape, teda nemal by v nej byť )

 

DELETE FROM gameobject WHERE id = id_objektu AND map = id_mapy;

 

Alebo, ešte poznám 1 celkom rýchly spôsob a to je trinityadmin (addon) ... spravíš si macro na select nearest target a v chate ti vyskočí [delete] ... potom budeš už len spamovať to macro a klikať myšou do chatu stále na 1 miesto.

 

edit : ospravedlňujem sa, nevšimol som si že ide o OC ... neviem či existuje niečo ako trinityadmin aj pre oc ale štruktúra db je myslím taká istá.

Edited by Gelidus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vytvoris si SQL s omezenim X between xx and yy a Y between zz and qq. Tak aby to vytvorilo obdelnik na mape, ktery chces smazat ;)

 

Pokud vytvorite event slozeny z hodne gameobjectu a stoji za to ho mit naporad je vhodne ho zalohovat :)

sql na vyber spawnu v konkrentim ctverci na konretni mape, dulezite je aby X1 bylo mensi nez X2 a Y1 bylo mensi nez Y2 . Na to je treba davat si pozor pri zapornych honodtach.

SELECT * FROM `gameobject` WHERE `map`='MAP_ID' AND (`position_x` BETWEEN 'X1 ' AND 'X2 ') AND (`position_y` BETWEEN 'Y1' AND 'Y2');

Priklad:

SELECT * FROM `gameobject` WHERE `map`='1' AND (`position_x` BETWEEN '-139.24 ' AND '2016.79 ') AND (`position_y` BETWEEN '-1722.12' AND '410.80');

 

Oblast ve tvaru ctverce: X_souradnice ; Y_souradnice

ID mapy: 1

4 souradnice ctverce:

2016.79
;
410.80
||| 2016.79
-
1722.12

-139.24
; 410.90 ||| -124.49 ; -1722.12

Vysledek z tohoto prikladu je tedy to co nam sem napisete a co se bude zalohovat:

SELECT * FROM `gameobject` WHERE `map`='1' AND (`position_x` BETWEEN '-139.24 ' AND '2016.79 ') AND (`position_y` BETWEEN '-1722.12' AND '410.80');

Staci "SELECT *" zmenit na DELETE

Edited by Pick
 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×