Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Wolf Officious

Vaše Nejoblíbenější TV Seriály

  

39 members have voted

  1. 1. Jaký seriál máte rádi?

    • Simpsonovi
    • Futurama
    • The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
    • That '70s Show (Zlatá sedmdesátá)
    • IT Crowd (Ajťáci)
    • Reaper (Ďáblův sluha)
    • Two and a Half Men (Dva a půl chlapa)
    • Comeback
    • Friends (Přátelé)
    • Red Dwarf (Červený trpaslík)
    • Stargate SG-1 (Hvězdná brána)
    • Stargate: Atlantis (Hvězdná brána: Atlantida)
    • House M.D. (Dr. House)
    • Game of Thrones (Hra o trůny)
    • CSI: Miami (Kriminálka Miami)
    • How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku)
    • SGU Stargate Universe
    • My Name Is Earl (Jmenuju se Earl)
    • Battlestar Galactica
    • ~ ZDE NIC ~
  2. 2. ..a dál?

    • Sons of Anarchy (Zákon gangu)
    • Breaking Bad (Perníkový táta)
    • Camelot
      0
    • The Pacific
    • Band of Brothers (Bratrstvo neohrožených)
    • Generation Kill
      0
    • Legend of the Seeker
    • Firefly
    • Terminator: Sarah Connor Chronicles (Terminátor: Příběh Sáry Connorové)
    • Lost (Ztraceni)
    • Smallville
    • Supernatural (Lovci duchů)
    • Family Guy (Griffinovi)
    • Buffy the Vampire Slayer (Buffy, přemožitelka upírů)
    • Californication
    • Dexter
    • Farscape
    • Chuck
    • Misfits
    • ~ ZDE NIC ~
  3. 3. ..a do třetice všeho dobrého a zlého. :)

    • Black Books
    • South Park
    • Doctor Who
      0
    • True Blood: Pravá krev
    • NCIS (Námořní vyšetřovací služba)
    • Naruto
    • Fullmetal Alchemist
    • ~ ZDE NIC ~


Recommended Posts

Napadlo mě, když už tu je téma s hudbou, založit téma i pro seriály. Takže se ptám: Jaký je Váš nejoblíbenější seriál?

 

Pokusím se založit i nějaké hlasování, ale nemám moc dobrou představu o tom, co bych tam měl dát.

Takže tam dám ty "moje" a ostaní budu přidávat podle návrhů (ale maximálně 60 seriálů, ok? - navíc nevím jestli můžu editovat hlasování :D )..

Pořadí seriálů v dotazníku je čistě náhodné, tzn. - není to vůbec řazeno podle relativní oblíbenosti.

 

Pište kdyžtak co mám přidat, když to půjde a bude v hlasování místo, tak to přidám..

Za jakejkoliv názor se tu snad nebudete hned vraždit, doufám.

 

Zkrátka udržujte mír, klid a pohodu. :) Pojďte se bavit taky chvilku o tom, co Vás baví.. :diablo:

 

EDIT: to hlasování bude hodně zkreslený :D Asi to budeme muset omezit na 20 seriálů.. Nebo nebudem koukat na procentáž, ale spíš na počet hlasů.. No uvidíme jak se to vyvine až bude víc jak 20 seriálů na seznamu.. :teehee:

 

 

  • Simpsonovi - Znám to z dětství a pořát mě to baví.
  • Futurama - Začal jsem to sledovat až nedávno, je to super, uplně úžasný "hovadiny"..
  • Teorie velkého třesku - Prostě bomba. Tuny dospělý zábavy.
  • Zlatá sedmdesátá - Zlatej pohled do doby hippies.
  • IT Crowd - "A zkusili jste to vypnout a zapnout?" Jinak je to seriál celkem o ničem.
  • Ďáblův sluha - Týpkovo rodiče prodali jeho duši ďáblu. Hustý zápletky, Ďábel (Ray Wise) je super + pěkný kostýmy démonů. :diablo:
  • Comeback - Ozzák (Martin Dejdar) je třída a Lexa (Matouš Ruml) je blázen. :D
  • Přátelé - To je, řekl bych, klasika. Super sranda a je jednoduchý se do toho vžít.
  • Game of Thrones (Hra o trůny) - Uplně super fantasy. Občas zvraty co Vás nepotěší (konec první série = wtf??), ale jinak to má luxusní spád.
  • CSI: Miami (Kriminálka Miami) - Horatio Caine.. Horatio Caine... uff.. To je týpek.. ..ten herec (David Caruso) je borec. Fakt libovka.

 

Edited by Wolf Officious
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

BBT, Futurama, Simpsonovi, Red Dwarf, SG-1 a SG-A, no klasika přátelé, Jak jsem poznal Vaši matku.

Viděl sem 1.díl Hry o Trůny a moc mne to nezaujalo, uvidíme jak to bude s dalším dílem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak jsem poznal Vaši matku

How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku) - přidáno.

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak me osobne tam chybi jeste:

My name is Earl

Doctor Who

SGU

Zakon gangu

Battlestar Galactica

 

Favorit jednoznacne Doctor Who vysilany od 1963 po dnesek a BSG.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simpsnovy

Futurama

Big bang theory

How i met your mother

Game of thrones

SG1, SGA, SGU

Legend of the seeker - fantasy

Firefly - kombinace westernu a sci-fi

Terminator:SCC

Lost

Comeback

Smallville

Supernatural

House M.D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

HIMYM

Simsni

Futurama

TBBT

DR.House

Smallville

Comeback

Americky Chopper

Griffinovi

Extremni Magie :D

Buffy, premozitelka

Stargate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Californication

Dexter

Etiketa :P

Fascape

Firefly

Game of Thrones

Himym

Chuck

Misfits

SG

TBBT

True Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Přidávám: :whistling:

 

  • Doctor Who
  • SGU Stargate Universe
  • My Name Is Earl (Jmenuju se Earl)
  • Battlestar Galactica
  • Sons of Anarchy (Zákon gangu)
  • Breaking Bad (Perníkový táta)
  • Camelot
  • The Pacific
  • Band of Brothers (Bratrstvo neohrožených)
  • Generation Kill
  • Legend of the Seeker
  • Firefly
  • Terminator: Sarah Connor Chronicles (Terminátor: Příběh Sáry Connorové)
  • Lost (Ztraceni)
  • Smallville
  • Supernatural (Lovci duchů)
  • Family Guy (Griffinovi)
  • Buffy the Vampire Slayer (Buffy, přemožitelka upírů)
  • Californication
  • Dexter
  • Farscape
  • Chuck
  • Misfits
  • True Blood: Pravá krev

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dr.House (Škoda že to prestali vysielať)

Simpsonovci (Proste nice)

Futrama (...)

Griffinovci - EDIT

A čo ide v telke to kuknem :whistling:

Edited by Bindiks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hra o trůny

Camelot

Pacific

Bratrstvo neohrožených

Generation kill

Dr.House

Simpsnovi

Kriminálky

Stargate všetky diely ohľadom toho

Galactica

2 a pol chlapa

The best!

Edited by Raily

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravil jsem hlasování, přidal jsem možnost "~ ZDE NIC ~" pro případ že si nic nevyberete. Kdyby šla udělat jedna otázka z 60ti volbami, problém by nebyl. (Nejde hlasovat když necháte jednu "otázku" bez volby..) :pinch:

 

Jdinaparek: "Black Books" jsem přidal. Dál jsem třeba přidal i "South Park". :unsure:

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mě tam ještě chybí NCIS. (Pokud se počítá i japonský anime, tak ještě Naruto a jeho pokračování Naruto Shippuuden, pro jeho odpůrce raději bez komentáře xD)

EDIT:

||

ˇˇ

WO: Ano, trefil si to, je to námořní vyšetřovací služba (Naval Criminal Ivestigative Service).

Je to peckový seriál, ale pouze v Českém dabingu (alespoň dle mého), protože v originálním dabingu je tam uplně jiná atmosféra a působilo to na mě divně (a to jsem spíše zastánce původních dabingů).

Edited by Hookyns

Share this post


Link to post
Share on other sites

Přidáno:

NCIS (Námořní vyšetřovací služba) - snad to je to, co jsi myslel, Hookynsi :D

Naruto - máme málo možností, už tak třeba SG žere hodně pozic.. opakuju že maxumum je 60 voleb :ermm:

Fullmetal Alchemist - Moje úchylka.. :D

 

EDIT: Jinak jen připomínám, že tohle téma není jenom o hlasování. Klidně diskutujte o tom co se vám na serálech líbí/nelíbí. Názory tu můžou bejt zajímavý, je to na Vás. B)

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

kablofku mam ted odpojenou , takze nesleduju nic :D

 

ale jinak dva a pol chlapa, dr. haus, bing bang theory baziiiinga :D, a tak no, ale ted mam uplne malo casu takze uz nesleduju nic, max spravy cez stream z DIGI TV na PC :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

kablofku mam ted odpojenou , takze nesleduju nic :D

 

ale jinak dva a pol chlapa, dr. haus, bing bang theory baziiiinga :D, a tak no, ale ted mam uplne malo casu takze uz nesleduju nic, max spravy cez stream z DIGI TV na PC :D

Já osobně na seriály v TV nekoukám. V podstatě na TV nekoukám vůbec. Mám tu sice bednu v obejváku, ale na ní se jen práší. Pak tu mám PCI-express TV kartu, digitál.. Na to ale nekoukam. Mam tu i USB TV, takovou malou flashku od Pinacle. :D Seriály stahuju, přijde mi to daleko pohodlnější - sám se rozhoduju kdy si co půstím - nemusím si plánovat den podle vysílání. :mid_bow_arrow:

 

Jinak, to co sem asi nepřidám a koukal jsem na to, je M*A*S*H, To je vražda napsala, Matlock, MacGyver, Walker Texas Ranger, Odpadlík, atd... :teehee:

Edited by Wolf Officious
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×