Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Anstriber___

[Alkazan] Nábor

Recommended Posts

banner1.jpg

 

Dobrý Den,

Server Alkazan hledá posilu do teamu o co se vlastně jedna?

Alkazan kdysi jel u maniuse a po nějaké době kdy jsem se jako by řečeno na maniuse nasral protože mi na serveru udělal nepořádek a zmatek hlavně ve db, a potom to předal už nějakým lidi co z serveru udělaly černu ovci.

Jen řeknu pro pořádek Alkazan už s maniusem nic nemá ani už mít nebude tenhle pan manius je jen zloděj podvodník apod.

 

Momentálně server alkazan má vlastní hosting,webhosting žadný manius apod je to vlastně můj vlastní server ktomu spoluprácuju s bindikem a jeho minecraft serverem pokud bude zájem ukažu zde menší prezentaci nášich webu

 

Info o Alkazanu:

Core: Trinity Core

DB: TDB 11.42

Typ: FUN/RP

Jazyk: CZ/SK

Hráči: Momentálně je server ve Alfa Verzi ale testeru bylo okolo 10 online samozřejmě že čeka více lidí

aktualni web pro wow: http://wotlk.alkazan.eu (pracuje se na novym takze si toho nevsimejte je to jen informacni pro testery a hlavne pro spravu uctu a registrace

Rozcestnik: http://alkazan.eu/ (rozcestnik ve vystavbe bude přiblizne za tyden)

Alkazan WebMail: bude ke rozcestniku nahozen spolecne ( prave se jeste se domlouvame s hostingem aby sel login)

MineCraft: priblizne 10 crafteru online:D (na webu se jeste pracuje)

Forum:( bude nahozen k rozcestniku a webemailu)

 

 

Co nabízím:

Email (ně[email protected])

Vlastní Subdomenu (neco.alkazan.eu)

vip na play acc

Další Zkušeností

Možnost reklamy na nějakým webu

Popřípadně něco z vip podle váši práce

 

O Náboru:

 

Hledáme lidí co umí sql a html,php popřípadně s nějakým programem na grafiků photoshop,gymp apod...

 

Jaké jsou požadavky na Devolopera?

- Čas na WoW Server

- Znalost SQL(c++ je výhoda)

- Skype popřípadně mikrak

- Spolehlivost

- Schopnost práce v kolektivu

- Schopnost samostatného rozhodování

- Alespoň částečná znalost příkazů

- Znalost herního světa

- Rozvážnost, chladná hlava, chuť pracovat.

Informace: Jelikož Ingame,Eventery už máme a ve teamu jsou jen 3 lidí co dělají se sql tak hledáme někoho dalšího kdo nám více pomůže

 

Jaké jsou požadavky na Gamemastera?

- Čas na server a hráče

- Umět základ sql je výhoda.

- Umět Stavět domy apod...

- Komunikace s týmem.

- Mít nápady

- Vlastní Hlavu a rozum.

- Rozvaznost pri vyrizovani ticketu,whispu apod...

 

Jaké jsou požadavky na WebMastera?

- Čas na Web

- Umět základ html css popřípadně php

- Rozvážnost, chladná hlava, chuť pracovat.

- Komunikace s adminem apod...

- Spolehlivost a skype je základ:D

Informace: Webmastera hledám protože chci i více rozvijet web který je zatím ve výstavbě u jednoho člověka link na poslaní přes skype:D

 

Jak se Stát Členem:

Příhlašky posílejte na email [email protected] popřípadě skype Anstriber a nebo pm a nebo zde na forum váš link na váši příhlašku děkuju za pozornost. (ps: Moje čeština není můj kámoš takže se omlouvám za chyby)

Edited by Anstriber___

Share this post


Link to post
Share on other sites

buď som prehľiadol ale nemáte tu žiadny web?? nikde nevidim čo ponúkate,ale inak jeto pekne napisane veľa štasťia

Edited by Murko

Share this post


Link to post
Share on other sites

buď som prehľiadol ale nemáte tu žiadny web?? nikde nevidim čo ponúkate

 

No kdybys to četl tak mužu tu dát ukázku apod jako všeho že ale raději napiš na email nebo skype a co nabízím:D na to jsem zapoměl díky to dopíšu

Edited by Anstriber___

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hloupost, pokud tu máš potřebu prezentovat svůj server, nebylo by lepší se vším všudy? To rovnou můžeš napsat, dělám nábor, ozvi se mi na skype a řeknu ti o, co vlastně jde. Na tenhle přístup se vykašli. Věř mi. Sedni si jeden večer v klidu k Wordu a sepiš tvojí prezentaci se vším všudy. Přinejmenším se vyhneš rejpalům. A když světlo dá, ozve se i nějaký ten jedinec. Každopádně hodně štěstí do budoucna. .-)

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arwing diky zitra kdyztak ktomu sednu a mrknu se na to jinak jsem to trochu aktulizoval jinak je nabor na gamemastera.

Edit: zitra budem testovat opravene core s db takze pokud bude vse luck tak se dockame nejak na 50% funkcniho gunshipu:D

Edit2: kdyztak vam nahraju videojko z testu:D ale urcite tam padne nejake sproste slovo takze 18+:D

Edited by Anstriber___

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×