Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
MFsoft

[Nábor] Nové Vedenie Servera

Recommended Posts

Po 3. ročnom prevádzkovaní servera MFsoft Fantasy World, prišiel čas server ukončiť z rôznych dôvodov. Od 25.9.2011sa server znovu spustil pod názvom Mfsoft Blizzlike World, no z mojej strany sa mu nemôžem naplno venovať čo ma samozrejme mrzí a preto som sa rozhodol nájsť projektu nové vedenie, ktoré sa postará o chod webu, sveta, jadra.

 

Som ochotný teda poskytnúť moje Know-how pre nové vedenie projektu čiže Software a Hardware zázemie.

 

----------Poskytnem----------

- web hosting

- server hosting

.::DETAILS::.

- doménu http://wow.mfsoft.sk

.::SW info::.

-OS : Windows x64 bit

-MySQL : ver. 5.1.50 +

-PHP 5+

.::HW info::.

-CPU : AMD Phenom II 955 QUAD X4 AM3 [4x 3,2GHz 4x 512KB L2 cache a 6MB L3 cache]

-RAM : CORSAIR DDR3 TW3X4G C9D [4x 2048MB 1600MHz]

-HDD1 : Western Digital VelociRaptor 150G SATA2 WD1500HLFS [10.000 rpm cache 16 MB]

-HDD2 : Western Digital AV-GP 1000GB SATA2 WD10EVDS [7.500 rpm cache 32 MB]

 

kontakt - tu v topicku , alebo pm. e-mail: [email protected]

 

edit: Ukončenie topicku nové vedenie som našiel ďakujem za odozvu.

Edited by MFsoft

Share this post


Link to post
Share on other sites

Také by jsem měl zájemrolleyes.gif

Kontakt na mě->

Skype: s.t.a-icebreaker

Vše se dozvíš tady WoWResource

(Mimochodem,v tom linku máš chybu rolleyes.gif)

Edited by Icebreaker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pred vasim wipem vyuzilo mnoho vasich hracu presun postavy k nam na Spojku. Pokud mas zajem doprat vasim hracu kvalitni hru na financne zabezpecenem serveru s dobrou funkcnosti, aktivnim teamem a 200+ hracu, muzeme Vasim hracum nabidnout presun. Presounout je mozne zdarma kompletni postavy bez pristupu k vasi DB. Odpadly by ti tim veskere starosti o server.

Wipe na jakemkoliv serveru je v soucasne dost spatna udalost, kvalitni realizacni team sezenes take dost spatne, rozhodni se jak uznas za vhodne :)

Vice info o Spojce najdes v odkaze, ktery mam v signature nebo napis.

Edited by Pick

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravděpodobně lepšího člověka než Picka tu v momentální době asi nenalezneš protože většina lidí co jsou na nějaké úrovni tak už jsou na nějakém velkém projektu či už nechtějí dělat do wowka. Sám jsem dříve hrál na Spojce a byl jsem opravdu skvěle spokojený protože tento server je na kterém jsem začínal takže musím jej doporučit protože tento server i tento člověk jsou opravdu na skvělé úrovni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravíčko,

pozoruji že se tady hlásí celkem dost lidí, nechci nikoho jakkoliv pomlouvat či vyzdvihovat, ale dal bych si velký pozor na výběr, poslední dobou je to tu samý podvodník a podobně, neznám váš server ale nemusí nutně ztroskotat na "neschopném adminovi" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×