Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
ReD_Dwarf

Hledám Sponzora

Recommended Posts

Zdravím,

jak už napovídá název tématu hledám sponzora, který se nebojí začít s něčím novým na CZ a SK wow scéně.

O co se jedná?


  •  
  • Projekt nese název Arena Tourament
  • Nejedná se o klasický server ale pouze o arény
  • Hráčům na našem serveru bude stačit cca 1.hodina denně podle rozlosování
  • Bude se hrát o hodnotné věci, které se budou kupovat ze startovného

 

Nechci se tu rozepisovat co všechno mám v plánu a tím ohrozit projekt..

 

Proč si myslím že server bude fungovat?: Hráči rádi dokazují svoje schopnosti a na některých serverech se težko dostanou do arénky s hráči s rovnoceným eqipem + nehrajou jen tak ale o ceny..

 

Zatím jsem našel podle mího uvážení nejlepšího grafika co jsem na CZ a SK scéně viděl a ten mi udělal grafiku webu..

http://www.zeifartje.borec.cz/domu.jpg

 

Kdyby toto téma někoho oslovilo tak napište PM nebo na skype: dontcraj22

 

Díky za pozornost..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím,

jak už napovídá název tématu hledám sponzora, který se nebojí začít s něčím novým na CZ a SK wow scéně.

O co se jedná?


  •  
  • Projekt nese název Arena Tourament
  • Nejedná se o klasický server ale pouze o arény
  • Hráčům na našem serveru bude stačit cca 1.hodina denně podle rozlosování
  • Bude se hrát o hodnotné věci, které se budou kupovat ze startovného

 

Nechci se tu rozepisovat co všechno mám v plánu a tím ohrozit projekt..

 

Proč si myslím že server bude fungovat?: Hráči rádi dokazují svoje schopnosti a na některých serverech se težko dostanou do arénky s hráči s rovnoceným eqipem + nehrajou jen tak ale o ceny..

 

Zatím jsem našel podle mího uvážení nejlepšího grafika co jsem na CZ a SK scéně viděl a ten mi udělal grafiku webu..

http://www.zeifartje.borec.cz/domu.jpg

 

Kdyby toto téma někoho oslovilo tak napište PM nebo na skype: dontcraj22

 

Díky za pozornost..

 

No žeby tá Grafika bola nejaká extra nemôžem povedať , ale tak veľa šťastia lebo ho naozaj budeš potrebovať, aby sa našiel nejaký blázon :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neviem či niečo najdeš pri dnešných možnostiach ktoré majú sponzori si určite budú vyberať nejaké lepšie servery(väčšie)ale šancu stále saozrejme máš, ak yb som ti mohol poradiť tak napíš aj niečo o sebe a taktiež nezabudni na "Ponúkam".

 

Grafika nieje nič extra, neviem za koˇlko ti to ten dotičný robí ale za dosť malú cenu nájdeš aj lepších graifkou ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hodně podobnou věc jsem zamýšlel také, ale jde tu o dost věcí aby to nakonec fungovalo.

Budou lidi ochotni zaplatit to tvé startovné? Kolik % půjde do tvé kapsy? :) a budeš platit daně? (to nikdo nedělá, ale to je jedno).

Jak vyřešíš emulátor? pokud se jedná o areny, atp... Měl bys mít maximálně vyladěné spelly a ability postav, abys docílil toho, že každá classa bude dobrá tak, jak má být a nebude mít některá výhody, protože tomu nejde to a tamtomu to dává velkej dmg. Kapiš mě ne? :-)

 

Edit -> co se grafiky týče, tak mě se to libí, je to jednoduché a pěkné. Rozhodně lepší jak 90% webů dnešních CZ/SK serverů!

Edited by NecroVisioN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Web mi příjde hodně útulný :). Jediné co bych vytkl je ta špatná kvalita obrázků v tom menu ( v těch kolečkách ). Jinak moc hezké.

Co se týká nápadu, není špatný ale v dnešní přeserverované době je těžké rozjíždět něco takového a navíc platit za stroj.

 

+ to co psal necro, aby jste ty classy vyrovnali musel bys mit hodně zkušené devy a ti se nepotloukaj jen tak někde. Vetšina z nich mám místo

na nějakým velkým projektu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

[*]Projekt nese název Arena Tourament

 

projekt s nazvem arena tournament uz existuje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Děkuji všem za rady a kritiku i to patří k uspěchu..

 

Projekt s názvem Arena Tourament sice existuje ale není to CZ nebo SK server a není to co chci dělat já..

Edited by ReD_Dwarf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Přesto bych (ve tvém vlastním zájmu) volil jiný název. Vymyslet se toho dá spousta. Z účelů čistě marketingových, není ideální se jmenovat podle nějakého už zajetého serveru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zahraniční projekt má název Arena-Tournament já mám jen arena touramen :-D není to rozdíl špíše chyba v jazyku. Ještě proberu určité názvy a uvidím..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xmat ako som zrušil server Abyssal Instant má ten Arena Tournament realmlist abyssal-wow.com ;) takže myslím že ani jedna strana nie je v práve

Ale to bolo len tak mimo tému

 

 

PS Web je pekný

 

edit by xmat: neřikam že je v prácu jedna nebo druhá strana. Jen říkám že spíš z marketingového hlediska bych si nedával název stejný jako má už zaběhlý server.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×