Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Wladass

1. WS mini-sraz

Recommended Posts

Čaute,

již několikrát se o tom mluvilo, ale nikdy se to nedalo dohromady, takže:

 

24.10.2011, 15:30

 

Místo : Praha, Václavské náměstí u koníčka :) Mapa : zde

Čas: 15:30

 

Není to nic velkého jen pár lidí se skoro společným zájmem :)

 

Účastníci :

Wladass

Zechy

Nightavanger

Wardenicek (možná)

Jamira (možná)

Stoner (možná)

 

Kdo by měl chuť dorazit tak ať napíše buďto sem a nebo ať přímo dorazí na místo určení :)

Edited by Xmat
Odstraněno "oficial" z názvu tématu, protože to rozhodně není oficiální WS sraz.
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud by se zvolil nějaký normální termín - například všední den večer, či víkend odpoledne, pak by se to dalo nazvat WS sraz...

 

ve všední den v 15:30 ... to je pivo pro pár lidí co choděj na pivo i jindy, a jen tomu chtěj dát honosnej název...

normální lidi jsou v tu dobu ve škole či v práci... a 5 dní dopředu si většinou nejde domluvit ani dovolenku...

 

Takže hezkej sraz, kam přijdou max kindeři co choděj v praze na základku nebo na střední...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já bych přijel, na pondělí 24.10. ještě nic nemám. Ale nevím jak to budu mít teď s penězma. Když budu mít prostředky, tak se ukážu. :cheers:

Edited by Wolf Officious
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rád bych dorazi ale v tu dobu jsem pryč takže bohužel. Snad jindy. Myslím si, že tenhle sraz nebude poslední pokuď se chytí.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak to vidíte, kdo se tam zítra ukáže? :)

 

Já bych se možná i stavil, ale to "no kinders" tomu trochu protiřečí :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vim,že se na IRCčku o něčem mluvilo..Taky bych se rád stavil,ale bohužel něco mám,takže tak na 30% no ..

Budu se snažit přijít,ale nevim no,spíš né .. :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zdravim ja do praglu nedorazim asi, budu ho sice projizdet ale uvidim jak bude cas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já jsem takřka bez peněz, takže nepřijedu. Bohužel, já jsem jasnej. Užijte si to, jestli přijede deremi :mid_sword::lol:

Nepřijedu.. ztratil sem zájem. :ermm: navíc bych musel pro peníze a to se mi taky nechce.. ale užijte si to :nw2_guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak první "neoficiální" WS sraz dopadl nejlépe jak mohl. Sice dorazili jenom 4 lidi (Já, Wladass, Nigh, Juline), ale přesto to stálo za to. Zašli jsem na pivko, pokecali o všem možným i nemožný a hlavně jsem poznal nový soprový lidi. Příští pondělí, to jest 31.10. plánován další mini "neoficiální" sraz, kdo má chuť přijít, napište ;)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je docela paradox, že dneska odpoledne mi dorazili prachy. :pinch: Kdyby to přišlo ráno, přijel bych. <_<

Nevím jak to bude příští týden, ale na 100% čas bude. Otázkou je, jestli moje finanční rezerva do příštího týdne vydrží. :D

Edited by Wolf Officious
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

;) Doraž. Wladass taky zkusí dorazit, reps. určitě dorazí, jestli ho nepřejede zase taxík jako dneska skoro při cestě ze srazu. :D

 

Don't Stop The Party

Edited by ZechY

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nechcete vybrat jiný, lidský termín? V tuhle hodinu je většina lidí ve škole nebo v práci. Co třeba až v osm? Já bych se rád stavil, ale mám v pondělí školu 15-19:30

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jsem to resil uz i na WS IRC, jestli by to neslo pozdejc, bylo mi receno ze ne, ze wladass mizel na bus, chapu ze ponocovat je pro cloveka co musi v 6 rano bejt v praci je vo drzku...

Zechy musi zas bejt do 21:30 na intru... takze pripadnej zacatek 20:00 je zas nepruchozi pro ne :-\ asi udelame ten sraz ve dvou vlnach - treba 15:30 a 19:00 :D

Edited by ariczek

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nechcete vybrat jiný, lidský termín? V tuhle hodinu je většina lidí ve škole nebo v práci. Co třeba až v osm? Já bych se rád stavil, ale mám v pondělí školu 15-19:30

Já bych bral pátek nebo sobotu v 18:00 na tom václaváku u DK (sv. Václav) jak je na tom DK koni.. :D Vezmu benzín a zapálíme mu kopyta, bude sranda... :D

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak ještě se uvažovalo, že by se někdy domluvil pátek/víkend a to by se už zvolilo libovolně. Jak komu vyhovuje, většinou ta 18:00 večer. Ale tak dneska jsem odcházeli třeba taky až po tý půl sedmý večer. Takže není zas takovej problém dorazit pozdějc že? No tak určitě ještě takových "mini" srazů bude ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak ještě se uvažovalo, že by se někdy domluvil pátek/víkend a to by se už zvolilo libovolně. Jak komu vyhovuje, většinou ta 18:00 večer. Ale tak dneska jsem odcházeli třeba taky až po tý půl sedmý večer. Takže není zas takovej problém dorazit pozdějc že? No tak určitě ještě takových "mini" srazů bude ;)

No vždyť píšu.. pátek nebo sobota / 18:00 u koně.. A zapálíme koni haxny, ať je to trochu panokvej sraz.. :rofl:

A pustíme si k tomu ACDC - Highway to Hell !!! :diablo:

 

EDIT: A až půjdem z knajpy, naložíme tam

:rofl:

EDIT2: Nemáte smysl pro humor? :lol:

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím

 

V pondělí 7.1. se koná další "mini sraz". Kdo má zájem přijít, dejte vědět. Sraz zase v 15:30 pod koněm pro první skupinku, pro druhou v 18:00 opět na Václavském náměstí pod koněm.

 

Jistý účastníci:

ZechY

Wladass

Nightavanger

Juline

Wardenicek

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×