Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Anstriber___

Blizzcon 2011

Recommended Posts

Cau lidi hazim tu updaty nejake z blizzconu a nejake zajimave veci samozrejme mist of pandaria novej datac takze se muzete tesit a nebo nadavat:D

 

Mists of Pandaria

bg-pandaren.png

 

 

 

Trailer

Mists of Pandaria web: zde

 

iconpanda.pngNeco o pandech

pandari se pripoji alliance nebo k horde az od 10 levelu po nejakych tech questu

pandarii bude se moct litat ale jen na levelu 90

Classy: Hunter, Mage, Monk, Priest, Rogue, Shaman

Monk: Brewmaster - tank Mistweaver - healer Windwalker - melee dps . Monkove nebudou mit autoattack

Start lokace pry bude nejaka obri zelva uvidime co to bude

Racilky:

Increase stat benefits from food by 100%

cooking skill increased by 15

2x faster rested experience bonus

3 sec sleep on enemy

-50% fall damage

 

Monkove: monkem nemuzou bejt akorat goblini a worgenove jinak ostatni rasy ano

monk bude nosit cloth,leather a muze moct pouzivat tyhle weapony:

Fist Weapons, One-Handed Axes, One-Handed Maces, One-Handed Swords, Polearms, Staves

Monkove budou pouzivat misto many chi je to neco jako u roguna energie

 

Guild Challenge Modes

screenshotwrappertalent.png

zde

 

PET Battle System

screenshotwrapperpet.png

zde

 

Doporucuju precist tohle tam mate updaty furt:)

 

 

Dalsi Aktulizace budou popripadne zitra

Edited by Anstriber___
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blizzcon je zdarma jen turnaje..nezkušenej Valkyro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mě se zatím líbí vymoženosti, grafika stejná jako cata to mě mrzí

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z wowka se stane zoo :D prostě už to přehánějí a každý nový datadisk už je jen splácanina a žádná originalita. Mě se to nelíbí :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bude to good, ale freečko : "good bye" !

Takže stará známa taktika: zaplatit měsíc, užít si a čau zase na dva roky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dalsi update o pandach a monku vse jsem cerpal z netu a z mists of pandaria webu:d tedy battle.netu

Edited by Anstriber___

Share this post


Link to post
Share on other sites

Však to je taky hra, která má nejvíce datadisku podle mě

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja osobne proti Pandarianom nič nemam. Su vo wowku odjakživa a tak nevidim dovod prečo nie. Myslim ze ale toto je este maly odvar toho co bude na dalsie datadisci :D Za cvhili budete behat i za tu slepku , co chodi pred SW :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co mě zaskočilo a co se mi nelíbí je Gnomeš monk. troll monk, nightelf. draenei

 

Edit by NecroVisioN -> já četl že Monkové budou pouze Goblini a Worgeni (a samozřejmě Pandové)

Edited by NecroVisioN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak mne sa tento dd celkom páči,aj keď bude trošku divné napríklad undead monk :D

Ale všetko je to niečo nové čo určite vyskúšam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

v blizzardu jim asi casto hraje Kung-Fu Panda :DDD ale jinak si myslim ze pekne to bude :)) líbí se mi to ;)

EDIT: pet battle system na zpusob Pikaču volim si tebe! :DDD no zachvili tam este zacnou behat zamaskovani panaci a vykrikovat MORFUJEME! :DD

Edited by Cassidy

Share this post


Link to post
Share on other sites
....

no zachvili tam este zacnou behat zamaskovani panaci a vykrikovat MORFUJEME! :DD

Prasečí zord! :drunk::lol:

 

No, já se k tomu asi nedostanu, takže... Mám z toho smíšené pocity. Trochu strach, trochu hněv... Blizzard si věří, zdá se. :flex:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cau chcu jen upozornit ze blizzcon zacne za par hodin priblizne tak 2 a pul a konci rano okolo 5 nebo 6 jinak wowfan uz sepsal pet battle system vse najdete zde

Edited by Anstriber___

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×