Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Eridias

Tarigaros

Recommended Posts

Dobrý den,

rád bych zkusil touto metodou najít pro vznikající server Tarigaros pomoc v podobě nových lidí do teamu.

 

Něco o projektu:

Tento projekt vznikl z projektu Survival, který jsem dostal po přechodu na nový hosting na starost. Tento projekt však byl ukončen z důvodů nedokonalosti a mnoho negativ. Po ukončení projektu se začalo pracovat na novém, který se snaží o vytvořit svět pro hráče, kde by se cítili spokojeně, svět by byl jiný než ten, který zná z normální hry a také by mohl něčeho dosáhnout. Samotný server, přestože se hraje skrze World of WarCraft nevychází z něj a upravuje se skrze editační programy stejně tak i jeho Lore.

Projekt má vlastní hosting a webhosting placené administrátorem, v případě potřeby se vždy dá navýšit a přizpůsobit serveru, aby na něm byla plynulá a příjemná hra.

 

Něco o serveru:

Jméno: Tarigaros

Typ: Striktní RP

Emulátor: TC2

Verze: WotLK 3.3.5a

Webové Stránky: http://tarigaros.cz/

 

Koho hledáme?

Nejpotřebnější pro náš team v současné době jsou lidé, kteří by byli schopni vykonávat funkci:

 

Core Developer

Co by měl umět, mít a znát?

- Znalost C++/SQL

- Znalost struktury EMU u TC2 emulátoru

- Odpovědnost, vyspělost, spolehlivost, loajalitu

- Časovou flexibilitu

- Mnoho fantazie

- Vlastní Local server

- Vlastnictví mikrofónu a Skype - výhoda

 

Nogg-itery

Co by měl umět, mít a znát?

- Vlastnit funkční verzi Nogg-itu

- Mnoho fantazie

- Časovou flexibilitu

- Odpovědnost, vyspělost, spolehlivost, loajalitu

- Vlastnictví mikrofónu a Skype - výhoda

 

Game Mastery

Co by měl umět, mít a znát?

- Odpovědnost, vyspělost, spolehlivost, loajalitu

- Časovou flexibilitu

- Velkou fantazii

- Znalost příkazů Trinity Core

- Znalost databáse - výhoda

- Vlastnictví mikrofónu a Skype - výhoda

 

 

Co nabízíme?

- Přátelské zázemí

- Kvalitní hosting

- Možnost Seberealizace

- Odměnu za odvedenou práci v podobě financí

- Při znalosti a schopnosti hrát RP možnost GM acc

- Lze získat email @tarigaros.cz

 

 

 

Zájemci můžou psát na email: [email protected] popřípadě mě kontaktovat skrze PM

 

Zpráva by měla obsahovat:

- Drobné informace o vás

- Vaše zkušenosti jak v zaměření, kterému se chcete věnovat tak popřípadě i v RP

- Co od projektu očekáváte a co si slibujete

- Proč zrovna tento projekt

- Odhadovaná ochota v otázce času pro Projektu

Edited by Eridias
 • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mám jen jednu otázku :rolleyes: Možná je to trochu dopředu nebo se ti bude zdát divná.. ale, bude do RP zahrněno i PVP? Pokud otázce moc nerozumíš můžu ji víc rozvést.

 

EDIT-

 

"PvP tam však lze docílit, protože v průběhu hry by za jednotlivé města/osady/rasy měli být zvoleni hráčští vůdci a jejich rozhodnutí tohoto může docílit. PvP taktéž může pojmout pár banditů v návaznosti na RP"

 

Ano nějak tak sem si to představoval. Děkuji

Edited by Noeel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokus se jí rozvést... zatím vytváříme hlavně herní svět a proto jsem nějak velice nepřemýšlel nad normálním herním principem. Mám jen polovinu z podstatných věcí co potřebuji pro rozvoj světa normálního.

Pokud otázku myslíš jako stavět hráče proti hráči... odpověď je ne. Tohoto docílit nechci. Tedy není to v základní myšlence... PvP tam však lze docílit, protože v průběhu hry by za jednotlivé města/osady/rasy měli být zvoleni hráčští vůdci a jejich rozhodnutí tohoto může docílit. PvP taktéž může pojmout pár banditů v návaznosti na RP, ale nejraději bych se PvP vyhnul, protože není vždy smyslné a né vždy zpestří hru jak by se mělo. A dopředu tato otázka je, ale je zamyšleníhodna.

 

 

Pro ty, kteří se diví, že herní svět sám není ještě domyšlen... je to kvůli jeho tvorbě. Vytváření skrze programy a úprava země zabírá dosti času a i když se to nezdá je velice náročná na psychiku, proto vytváření i vymýšlení postupuje zhruba souměrně, ale představa světa je... v případě, že se jedná o téma tak "Fantasy Středověk".

 • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj nápad tvého serveru se mi velice zalíbil, ale nejdřív než bych se hlásil do týmu bych si chtěl zahrát, jenže nejde registrace, to je schválně ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozhodně to scháválně je. Celý server se ještě vyvijí. Je jen částečně udělaná mapa a částečně udělané věci ve hře při zájmu podívat se na server a podle toho se rozhodnout jestli se ti zdá, že projekt má budoucnost nebo je to jen další projekt bez budoucnosti a jen marná snaha, lze to napsat jako svou podmínku v emailu či PMce. Na serveru se už pracuje takže nevidím problém pro malou ukázku lidem, kteří by se mohli stát přínosnou součástí teamu a tím je každý kdo má zájem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hledání stále aktivní...

Brzy bude rozšíření informací o serveru poskytnutím jeho zveřejněného webu, fora a wiki. Tedy doplnění informací.

Pří zájmu pomoct/vypomáhat při budování jiného světa se obraťte nejlépe na Email ([email protected]) , popřípadně můžete i zde či PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hledání opět aktualizováno!

Přidaná pozice Game Master a upraveny informace pro aktuální stav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm takže developerov už nie? Škoda, GM nie je pre mňa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Core Developera již máme... naneštěstí i pro něj je málo práce, takže mít dva by bylo zbytečné. Pokud myslíš DB Developera tak ten je brán jako Game Master.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, tak to by som mal záujem. Zajtra napíšem keďže už nemôžem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opraven odkaz na stránky. Omlouvám se za špatné směřování z odkazu.

 

Nábor stále aktivní - začíná se blížit období obohacování světa přímo ze hry!

Proto neváhej a staň se i ty součástí skupiny tvůrců neobvyklého RP projektu a i ty pomáhej rozvinout jeho myšlenky.

Edited by Eridias

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nábor stále aktivní -

Stále ještě hledáme GM s RP zkušenostmi! Pokud chcete pomoct nezvyklému RP projektu neváhejte napsat svou přihlášku. Vaše přítomnost může myšlenku serveru rozvinout o další nápady nebo i zabránit těm chybným. Každý člen je jeho tvůrce záleží jen na něm jak moc se hodlá angažovat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×