Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
eventai

Návod na SQL Teleportera

Recommended Posts

V tomto topicu vam budu pospisovat tvorbu teleportera a teleportovacich q.

 

stáhněte Truice zde

rozbalite pomoci např.: winraru, a spustíte

 

Tak teď jdeme na vytvoreni npc.

 

1) nahoře si klikneme na creature do name napíšeme jméno nějaké existující creatury dáme hledat (hlavně vyberte nějakou která se vám líbí)

2) označíme to co nám to našlo a dole klikneme na edit NPC

3) entry přepíšeme na nějaké které jestě neexsistuje zjistíte to nejlepe testem in-game

4) vyplňte řádek name sem napište jméno creatury pokud chcete aby měla něco pod jménem tak to napište do subname

5) Health_mod sem napište velikost života

6) Mana_mod to same jako u předchozího

7) minlevel a maxlevel to snad nemusím ani psát

8) ted nastavte rank tím že kliknete na ty tři tečky a zadáte číslo 3 - WorldBoss 2 - RareElite 1 - Elite 0 - Normal

9) faction_A nastavte na 35 = friendly for all, faction_H to samé

10) npc_flag a unit_flags nechte na nule

11) teď akorád klikněte v pravo dole na Ukázat Creature Template Script a zase v pravo dole na Uložit script napíše to script executed succesfuly

 

TEĎ MÁME VYTVOŘENÉ NPC!!!

 

Teleportovací quest

 

1) nahoře dejte Quest napište název nějakého q to je jedno jakého a dole klikněte na edit quest

2) přepište entry na nějaké co neexsistuje např. 900000 + (plus značí jako že víc to tam nepište)

3) do title napište třeba Teleport - Orgrimmar

4) do OffRewardText napište to samé

5) pak nastavte minlevel na 1 a maxlevel na 255

6) nahoře dejte quest part 2

7) do complete script napište 50000 + (plus značí jako že víc to tam nepište)

8) do SpecialFlags napište 1

9) do method napište 0

10) nahoře klikněte na quest givers klikněte na add, do id napište id npc co jste dávali do entry nebo napište jmeno npc a dejte hledat pak klikněte na ok

11) to same u quest takers

12) do start script nepíšeme nic

13) nahoře klikněte na complete script do id napište např.: 50000 do delay napište 0 do command 6 do datalong napište id mapy to zjistíte kdyz ve hře napíšete .gps např. 1 nebo 530 (neni jedno) do datalong2 napište 0 a pak pište souřadnice které zjistíte také ve hře napsáním .gps tímto jste udělaly místo kam vás to bude teleportovat do dataint napiste 0 pak kliknete na +

14) na hoře klikněte na SQL-Tab script a dejte dole save script napíše to script executed succesfuly

 

 

tímto to máte hotové, u dalších q dávejte jiné entry a complete script treba 50001.

 

Vím že to tady už napsané je ale toto je pro ty co tomu opravdu nerozumí a chtějí si to zkusit.

Edited by eventai
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Děkuji moc mi to pomohlo. REP +

proc si davas repku sam sobe?

 

jinak mam pocit ze si pletes co je polozka Health_mod

Edited by STONERSVK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam sobe? To přeci nejde, nebo se snad pletu? Já mám pouze jeden acc a myslím že tady je zakázené mít jich víc. Tesla je můj kolega který se stará o sehnání lidí do teamu.

Edited by eventai
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

proc si davas repku sam sobe?

 

jinak mam pocit ze si pletes co je polozka Health_mod

 

ten Healt_mod se počítá podle WDBVerified ne?

protože když sem měl Lich Kinga ten ma WDB 12430 tak jeho Health_mod je 1250 a ve hře ma nějak 17500k HP

kdyžto npc ktere sem vytvořil ma WDB 0 a Health_mod 1000 tak měl asi 3x více HP

Oprav mě jestli se pletu.

Jinak pěkne +rep

Edited by Roleplayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

robil som presne podla toho ale hadze mi to error

SQL Error: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1

ked mi stim pomozes urcite ti dam rep lebo sa snazi mtoho portera najst uz dost dlho

Edited by Velist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×