Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Popa611

GameMaster

Recommended Posts

Zdravím,

jmenuji se Jenda :nw2_guitar: , je mi 18 let, chodím na 8leté gymnázium v Trutnově a Wow hraji zhruba sedmým rokem.

Myslím si, že se na tento post hodím díky mé slušné komunikaci s hráči a také díky mým zkušenostem. Znám většinu příkazů (Trinity Core), vyznám se v databázi a gramaticky se snažím psát správně. Ovládám český a anglický jazyk (B2). Umím základy SQL (vlastní item, npc(vendor, questgiver, boss), quest,...) a zkouším si různé věci v core. Občas i rád udělám nějaký event. To, co je ale asi hlavní: působení na tomto postu mě baví.

 

Kde jsem působil?

-Deathbringer - Server byl zrušen po zhruba dvou měsících mého působení.

-Illusion WoW - Odešel jsem po půl roce, protože server dlouho neudělal žádný pokrok, což bylo možná tím, že někteří nedělali to, co dělat měli.

-LichBane - Odešel jsem kvůli neshodám v teamu.

-LakeShire - Server nezaujal, začali odcházet členové teamu. Odešel jsem taky.

-Anathema (Project-Nemesis)

 

Požaduji:

Verzi hry 3.3.5a nebo 4.3.4 nejlépe Non-Gigafun server.

Nějaký způsob komunikace (preferuji Skype, Mumble, TeamSpeak) (Mikrofon samozřejmě mám.)

Alespoň 20+ hráčů na serveru (Zkusil bych klidně i začínající projekty :) )

 

Nabízím:

Sám sebe a svůj čas :teehee:

Decentní komunikaci s hráči

Základní SQL znalosti

 

Stav: Nejsem členem žádného projektu

 

Kontaktovat mě můžete zde: [email protected] a nebo tady v příspěvku.

 

Přijímám všechnu kritiku. Konec konců, chybami se člověk učí.

 

P.S. na serverech vystupuji pod jménem Popanek.

Edited by Popa611

Share this post


Link to post
Share on other sites

Děkuji. Proč to píšu? No, tak ... Ani nevím :P . Prostě si myslím, že to patří k tomu, když se představuji no...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Další co tvrdí že zná příkazy na 99,99%.. Vždyť i lidé co se věnujou na tomhle forum wow mnohem déle než ty by si tohle netroufli říc že znají příkazy na 99,99%. Dotaz proč píšeš že hraješ na violoncello myslím si že něco takového do příhlášky prostě nepatří. Jinak přeju hodně štěstí snad se zadaří a něco najdeš.

Tak to tedy prrrrrr!

Příkazy na 100% podle rozsahu privilégií, podle revize co na serveru smrdí a ostatních faktorů == smrad totální? Stojíš si pevně za tímhle tvrzením?

Umět a znát syntax co do počtu != umět některý důležitý příkazy výborně. Není snad lepší ovládat něco dobře, než to znát ale neumět to použít?

Nekritizuj, zamysli se. Já třeba neznám 100% příkazů, ale ty který znám, ty na 100% ovládám. Zbytek je fuk, dokud je nepotřebuju.

Stigy, řešíš tu úplný kraviny! Uvědom si to!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miliony bumpů, rok starý téma. Nojo, vždyť je to vlastně jedno. Ať se ti daří.

Edited by Wolf Officious
 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, nechtělo se mi zbytečně zakládat nové téma :o. Klidně nějaký moderátor může promazat ty bumpy. Za „chvíli“ to stejně zase bumpnu :P.

Edited by Popa611

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×