Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Hkarta

Android do 2000-2500?

Recommended Posts

Zdravíčko, mám malej dotázek; jakej telefon se vyplatí koupit v této cenové kategorii? Je pro bráchu od přítelkyně, je mu 8 (nebo kolik?). Čili nic drahého, ale "musí to bejt dotykáč a musí to mit foťák a musej na tom jít hry". :P Čili aby to mělo nějakej výkon aspoň na některé tituly od gameloftu předělané na nižší rozlišení.

 

Nějaké rady? :)

 

A ne, opravdu dražší nechci, jinak bych vzal zte blade. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z aukra a pod? Za měsíc by mu volali policajti že je imei telefonu hlášeno jako kradený.

 

Android za dva a půl no nevím, spíš symbian :)

možná že Adresa odkazu

 

Mimochodem Zte blade? baterka vycucaná za 20 minut, čiliže mobil do koše :)

 

EDIT: sorry.. :D přemejšlel jsem nad androidem a tak jsem ho napsal 2x

Edited by B30wu1f

Share this post


Link to post
Share on other sites

20 minut jsi vzal kde? Blada už nějaký ten pátek mám a ani na wifi baterku neodpálíš dřív než za 3 hodiny. S tím že se zapnutým datovým připojením vydrží v pohodě den - dva.

 

No, zpět k tématu, celkem se mi zalíbil Galaxy Y, za nějakejch 2700, to bych do toho ještě možná dal. Oproti tomu galaxy mini to má o dost lepší parametry a cenovej rozdíl neni zas až tak moc.

 

Symbian je odpad, to jsou mobily do koše. :)

Edited by Hkarta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostal jsem ZTE Blade a můžu říct, že baterie je fakt slabá.. využívám ho aktivně celej den (volání, zprávy, hry) a baterka fakt nevydrží a třeba v 5 odpoledne už je dead.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no, tak jsme krásně pořešili naše bladiky, ale stále hledám telefonek trošičku levnější. Ještě nějaké nápady?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×