Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Xmat

Nové logo projektu Neoteric RP

Recommended Posts

Zdravím.

 

Na serveru Neoteric RP jsme se rozhodli změnit naše stávající logo. Vzhledem k tomu, že stávající logo využíváme opravdu hojně (řekl bych, že je naší tváří mnohem více, než na většině ostatních serverů), rád bych, aby nové logo bylo skutečně reprezentativní. Stávající logo měníme hlavně z důvodu, že jsme si tehdy neuvědomovali, jak je logo serveru důležité a došlo tak ke zvolení poměrně nevhodného fontu, kde "t" vypadá jako malé "r". Logo je tak opravdu mystifikující.

 

Vím, že se nikdo nepožene do tvorby nového loga jen tak zadarmo, takže. Člověku, který zhotoví logo, které nakonec projde výběrem v našem týmu a stane se tak novým logem projektu, nabízím 300 Kč. Není to moc a když se podívám po internetu na ceny grafických studijí je to i 5x méně. Ale zase neočekávám profesionální přístup ;). Tak pokud bude někdo chtít, návrhy můžete posílat mě do pmka nebo postovat sem, to je celkem jedno. Doufám, že výsledkem toho všeho bude spokojenost na obou stranách :)

 

Výsledné logo by mělo být založeno na textu "Neoteric RP", být v relativně vysokém rozlišení, s transparentním pozadím. Nejlépe by mělo mít dvě verze, se zakomponovaným textíkem "Powered by Mystiq.org" a bez něj. Hlavní je ale logo Neoteric RP samo o sobě, ta hláška o mystiqu by se dala popř. dodělat dodatečně v závislosti na tom logu samotném. A nejsem také moc příznivce moderních log z bezpatkových písmen :)

 

Za Neoteric tým, Xmat ;)

 

PS:

stávající logo jako vzor

mainlogo.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mne sa strasne to logo paci ja by som ho ani nemenil proste je cool vzdy asi pol hodku zostanem cucat na logu

E: Ten tien proste farmu ku sebe pasuju aj ku fontu proste NEMEN To !

Edited by Bindiks

Share this post


Link to post
Share on other sites

no podle mne to logo uz k Neotericu patri ja bych ho taky nemenil ale je to na tobe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chmm... a našel by se někdo, kdo by to logo dokázal udělat uplně stejné, akorát s jiným Tčkem? Ono původní PSD se totiž ztratilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevím co si pod tím "nový Tčkem" představuješ, nicméně jsem ho pouze zrcadlil a pixelově poupravil, mohlo by být možná tenčí, ale navrhnout jeho nový vzhled si asi netroufnu :)mainlogo.png

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevím co si pod tím "nový Tčkem" představuješ, nicméně jsem ho pouze zrcadlil a pixelově poupravil, mohlo by být možná tenčí, ale navrhnout jeho nový vzhled si asi netroufnu :)mainlogo.png

Tohle tomu pomohlo hodně, moc díky ;)

Každopádně pořád ještě uvažuji o změně, takže kdyby někdo měl nápad na něco zajímavého nového, klidně může zkusit :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×