Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Raily

Vianoce

Recommended Posts

Ahojte,

keďže sa každým dňom blížia Vianoce, tak sa pochváľte čo vám donesie Ježíšek :)

Mne donesie novú grafiku, nejaké oblečenie a nejaké knihy.

A vy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta dnešní mládež :D jo to za nás... to jsme co dostanem od ježíška věděli až na 24.12. večer :P a taky tyhle topicy se vytvarely až pak :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ano pamatuji si na vánoce před třema lety .. štědrý den strávenej na wowresource :D celej natěšenej .. škoda že už je to nadšení z vánoc pryč .. já už ani toho moc nečekám rodiče mě hodně dotovali přes rok :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

no já ani nevim co dostanu přesně nějak se moc o to nezajimam pro mě je nejlepší darek to volno:p jinak když to tak vezmu tak vánoce jsou snad jen už komerční svátek:D když to tak vezmu tak nejlepší je snad silvestr:p

a s ostatnima souhlasím:D

Edited by Anstriber___

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podle mě se zapomíná na pravý smysl Vánoc ;). Většina lidí (né-li všichni) vidí ve Vánocích den, kdy dostanou nějaký dárek, kdy někoho obdarují sami atd. Ono podle mě je nejdůležitější, že je rodina spolu - jo je mi jasné co řeknete "Je to blbost", ale nic není důležitější než rodina. Takže si ji važte a materiální dárky odsuňte na druhé či na třetí místo ;).

 

Já Vánoce slavím asi jen, kvůli tomu, že je rodina spolu. Ale samozřejmě to probíhá jako u všech - dárky.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podle mě se zapomíná na pravý smysl Vánoc ;). Většina lidí (né-li všichni) vidí ve Vánocích den, kdy dostanou nějaký dárek, kdy někoho obdarují sami atd. Ono podle mě je nejdůležitější, že je rodina spolu - jo je mi jasné co řeknete "Je to blbost", ale nic není důležitější než rodina. Takže si ji važte a materiální dárky odsuňte na druhé či na třetí místo ;).

 

Já Vánoce slavím asi jen, kvůli tomu, že je rodina spolu. Ale samozřejmě to probíhá jako u všech - dárky.

Súhlasím, avšak aj tak som zvedavý čo ostatní chcú, budú mať a podobne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Súhlasím, avšak aj tak som zvedavý čo ostatní chcú, budú mať a podobne.

 

Aby si vedel koho máš isť o čo okradnúť? :rofl:

 

Ja som na Vianoce doma sám, pretože od stredy do soboty robím a moja mama so sestrou odchádzajú k rodine na stredné Slovensko. A mne sa tam neoplatí isť na jeden deň keďže v nedeľu zasa do robotky. Ja by som chcel mať voľno, to by som chcel na Vianoce :innocent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vánoce z principu neslavim. Celej ten boom kolem vánoc vidím jako komerční svinstvo, který s vánocema nemá už vůbec nic společnýho.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vánoce z principu neslavim. Celej ten boom kolem vánoc vidím jako komerční svinstvo, který s vánocema nemá už vůbec nic společnýho.

A co ti potom brání slavit Vánoce tradičně?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co ti potom brání slavit Vánoce tradičně?

Nejspíš nemá s kým slavit ;)

Já nic nedostanu, neboť nic nechci... stačí mi pohoda, kofola, pivo, kapr a salátek...

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak Vánoce se poslední dobou bere každý jak chce. Jak už s překvapením jak to bývalo i dřív a posezení s rodinou či jenom dostat dárky a nažrat se :lol: . No aď si to bere každý jak chce já jsem rád že budu mít aspoň chvilku zase volno a "možná" se i podívam znovu na hory :whistling: . Ať každý dostane to co si přál a aď se Vám svátky vydaří a všem přeji Veselé Vánoce a Štastný Nový rok :)

Edited by Orangs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak Vánoce se poslední dobou bere každý jak chce. Jak už s překvapením jak to bývalo i dřív a posezení s rodinou či jenom dostat dárky a nažrat se :lol: . No aď si to bere každý jak chce já jsem rád že budu mít aspoň chvilku zase volno a "možná" se i podívam znovu na hory :whistling: . Aď každý dostane to co si přál a aď se Vám svátky vydaří a všem přeji Veselé Vánoce a Štastný Nový rok :)

 

Aď prosím né :-)

 

Já určitě taky něco málo dostanu jako každý , ale ani nic velkého nechci jsem rád že mohu domů k rodině a že budu mít volno :-) i když na silvestra makám :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vánoce spíš beru jako odpočinek od školy a práce.

Čiliže poležím u TV, možná nějaká hra když bude čas. Dárky neřeší celá rodina, jde spíš o rodinné pouto, ne o obdaření něčim. Akorát si počkám na slevy po vánocích a budu koukat co by se mi hodilo a popř. si to koupím. Ostatně, kupovat něco jen na vánoce? Já když něco chci tak si to koupim i přes celej rok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pro mne vanoce znamenaji jen jedno - konecne nebude zvonit firemni mobil=doufam :D

+ jidlo piti relax+ rodina kterou prez rok skoro nevidim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co ti potom brání slavit Vánoce tradičně?

Znechucení. Jdu nakoupit a slyšim koledy. Když je pak slyšim doma, vybaví se mi obchoďák. Je to psychologická špína - manipulace. V srpnu a září nakoupíte věci do školy, od října se plánuje mikuláš, v listopadu vánoce, vánoční výzdoba na nás kouká už v polovině listopadu... Kam to půjde dál? Velikonoce v lednu? To už se dostáváme třeba i ke zvrácený reklamě Vodafonu, což je extrémní hnus.

 

Ptáš-li se mě tedy, co mi brání v oslavování tradičních svátků opravdu tradičně, pak stačí jen otevřít oči a rozhlédnout se kolem sebe.

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Náhodou zrovna ta reklama Vodafonu má úžasný nadhled. 90% televizních reklam jsou sračky. Ale zrovna u Vodafonu máte fakt jistotu, že nezklame. Není to vtipné, ale je to jiné. Není to tuctová reklama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vánoce jsou svátky výhod pro obchodníky to víte např. blizzard dal slevy a brr lidí kupujou wow,mounty apod z jejich storu a přitom to nemá žadnou cenu ve realnem světě je to jen model:D a když to tak vezmu je to asi tak všude stejný takže se schodnem vánoce jsou byly pěkný svátek ale těd je stoho komerční svátek takže štastnej veselej komerční svátek:p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avšak všetko plynie z cirkevných sviatkov. Ja som kresťan a sviatky beriem aj duchovne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak mám kapra ve vaně, je super - taková hračka pro psa, ten je z něho hotovej. :D

 

EDIT: Zítra ho picnu. :):butcher::nw2_axesmiley::death::crybaby:

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak mám kapra ve vaně, je super - taková hračka pro psa, ten je z něho hotovej. :D

 

EDIT: Zítra ho picnu. :):butcher::nw2_axesmiley::death::crybaby:

 

Ošklivej Wolf žadna vražda nebude:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ošklivej Wolf žadna vražda nebude:D

To je smažba, napsala. :rofl:

 

Koukni na ně, jeden gigant, druhej je jak koště :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=DsNjUCQHQZo

 

S tím větším se asi budu trochu prát.. :mid_mace:

 

EDIT: Jednotný a množný číslo - jste zmateni? Druhýho před chvilkou přinesla sousedka, je to kámošova sestra.. :D Ta má to košťátko (menšího). :lol:

Edited by Wolf Officious
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×