Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Xmat

Steam Holiday - Výměna kuponů

Recommended Posts

Steam během Vánoc umožňuje plnit v různých Steam hrách achievementy a za ty pak získávat slevové kupony nebo dokonce i samotné hry. Já například dostal už hru Portal 2 zadara :) Tyto kupony jsou většinou tradable, proto zde nabízím svoje kupony (budu aktualizovat s průběžným získáváním dalších) a jsem ochoten je klidně vyměnit za jiné, kdybyste měli o nějaké z nich zájem. Pokud se steamáckých Vánoc účastníte, přidejte svoje kupony a můžete měnit taky. :)

 

Ještě upozorňuji, že spousta kuponů se dá získat zadarmo, například pomocí achievementů z Free to play her (Rise of Immortal, Spiral Knights, Crimecraft) a nebo z achievementů, které plníte přímo na steamu (např. přidat si 10 her do wishlistu, tradnout nějaký item atd...).

 

 

Moje kupony k výměně:

-10% cokoliv od Sega

-25% cokoliv od Sega

-25% cokoliv od Bethesda

-50% Atom Zombie Smasher

-50% Sonic Generations

-50% TES: Oblivion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neměl by si návod jak si získal Portal 2 zadara? taky se o to pokusím, ale mám na steamu pouze hry (CSS, Garry's mod, Team Fortress)... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak se na to podívej, máš tam spousta achievů ve free to play hrách, které můžeš plnit aniž bys utratil korunu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj, tak ja mám tieto veci na Steame, ak by chcel niekto niečo vymaniť, dajte vedieť.

Teraz mám na Steame tieto hry:

- Alien Swarm

- Counter-Strike

- Counter-Strike Condition Zero

- Counter-Strike Source

 

Ak dobre pozerám teraz, tak mám tieto kupóny už:

- -25% Valve

- -33% Valve

- -33% Valve

- -33% Valve

- -33% Valve

- -50% Valve

- -50% Valve

- -50% Valve

- -50% Fear 3

- -50% Braid

- 0 Holiday Coal

Edited by ado130

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×