Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Kupa

[DESIGN] WoW Guild Web

Recommended Posts

Zdravím,

po delší době, skoro roční pauze se vším. Tak jsem se vrátil opět ku grafice, pokud se teda tomu takto nadávat dá. Takže jsem kuchtil, kuchtil a pak jsem dokuchtil konečně toto.

 

Takže se nebojte kritiky ale nezapomeňte taky oceňovat, chválit a dávat +rep :)...

 

 

Odkaz:

http://exodusone.deviantart.com/art/WoW-Guild-Web-277176255

Edited by Kupa
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravíčko, mne se to líbí. To máš pro vlastní účely, nebo se to dá za určitých podmínek získat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravíčko, mne se to líbí. To máš pro vlastní účely, nebo se to dá za určitých podmínek získat?

 

Myslel jsem že ten design dám do použitelné podoby, jelikož naše gilda neprojevuje nějaký extra zájem, tak nic dělat nebudu. Mam to na ploše a leží to tady a čeká než se to nějakým způsobem ztratí. Vím co máš na myslí, je to volné, a pokud to chceš, tak PM/SZ a můžeme se dohodnout. :)

Edited by Kupa

Share this post


Link to post
Share on other sites

a dávat +rep :)...

 

Zaco? Že vytvoříš topic hodíš do něj odkaz a na něm design? Dobrej joke.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaco? Že vytvoříš topic hodíš do něj odkaz a na něm design? Dobrej joke.

 

Nexi nač takové drzé a neslušné chování ? Copak jsem ti udělal že mě odsuzuješ. Každý rozumný to umí ohodnotit, že ty tohle odsuzuješ za obyčejný topic za to já nemůžu. Jinak mi vysvětli jak má vypadat topic, ve kterém mám reprezentovat své dílo. Mám napsat nějaký příměh, tohle úplně stačí. Aspoň vím tet co jsi zač.

 

 

Jinak abys dával rep tě nikdo nenutí, proč se hned díváš na to že chci rep nechápu. Jsi dobrý joke, tohle ti snad stačí k zamyšlení. Nebo snad ne a okomentuješ ještě něco ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nexi nač takové drzé a neslušné chování ? Copak jsem ti udělal že mě odsuzuješ. Každý rozumný to umí ohodnotit, že ty tohle odsuzuješ za obyčejný topic za to já nemůžu. Jinak mi vysvětli jak má vypadat topic, ve kterém mám reprezentovat své dílo. Mám napsat nějaký příměh, tohle úplně stačí. Aspoň vím tet co jsi zač.

 

 

Jinak abys dával rep tě nikdo nenutí, proč se hned díváš na to že chci rep nechápu. Jsi dobrý joke, tohle ti snad stačí k zamyšlení. Nebo snad ne a okomentuješ ještě něco ? :)

Za prvé ti nejde moc čeština.

Za druhé Nexův názor je sice OT, ale pořád má pravdu.. takové ty rádoby "dejte + rep" topiky nemá nikdo rád :-P

K tématu, design nic moc, jediné co naznačuje, že se jedná o WoW, je header bg. Zbytek je divný. Něco je nekvalitního a něco má zas úplně jinou (chápej lepší) kvalitu než ostatek. Vypadá to, že něco je stažené, něco sesmolené...

Velikosti ti nesedí do sebe. Barvy, nic moc... Trochu to připomíná jednu Joomla templatu (bohužel se mi ji nechce hledat)..

 

Ale no jo, gj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za prvé ti nejde moc čeština.

Za druhé Nexův názor je sice OT, ale pořád má pravdu.. takové ty rádoby "dejte + rep" topiky nemá nikdo rád :-P

K tématu, design nic moc, jediné co naznačuje, že se jedná o WoW, je header bg. Zbytek je divný. Něco je nekvalitního a něco má zas úplně jinou (chápej lepší) kvalitu než ostatek. Vypadá to, že něco je stažené, něco sesmolené...

Velikosti ti nesedí do sebe. Barvy, nic moc... Trochu to připomíná jednu Joomla templatu (bohužel se mi ji nechce hledat)..

 

Ale no jo, gj...

 

Ještě bych podotknout, že nechci aby jste mi povinně dávali rep+ :) Ano čeština není moje nejsilnější stránka :) Děkuji za komentář. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano důvod "Neuškodí rep" a takové žvejky mám velice rád. Už jenom z toho si dělám obrázek co je to za uživatele.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano důvod "Neuškodí rep" a takové žvejky mám velice rád. Už jenom z toho si dělám obrázek co je to za uživatele.

 

No nemyslim si, ze by vubec nekoho zajimalo co si zrovna ty myslis. Chovas se jak idiot!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha já se chovám jako idiot...to je zajímavý... Hlavně hošánku, že ty si dlouho na tomto foru, abys věděl jak moc je to tady proslulé tím +rep za každej topic jenž první post obsahuje "Dejte mi + rep prosím" A přitom v tom tutorialu uvádějí něco co tu už je dávno. Kdyby aspoň nenapsali o tom slovu "Dejte mi + rep" nic tak by se ho i možná dočkali za snahu. Jenže tímto akorát se najdou rejpalové jako já..možná to dělám jenom já..ale to je putá.. Ale nikdo mi nevezme, že to štve jen mě. diablo.gif

Edited by Nex
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reputace je hodnocením uživatele, někdo si reputaci sbírá, tím že tu píše užitečné návody, někdo návod okopíruje a publikuje znova, jen kvůli reputaci. V tomto případě autor zveřejnil svůj webdesign a pouze tam přidal, pokud se nám to bude líbit máme ho ocenit plusovou reputaci. Nikdo tě nenutí mu ji dávat a pokud se ti to nelíbí dej mu mínus.

Edited by Xanaz
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×