Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
petricak

Vtipy, Sranda, Vše co vás pobavilo

Recommended Posts

Tak to si ze mě děláš srandu to je hustý :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDIT:Sorry, vážně to nebyl vtip :D

Potkají se dvě klíšťata a jedno se ptá druhého: "Tak co, jak jde život?" A to druhé klíště odpovídá: "Ani se neptej, je teprve poledne a už mě dvakrát vytočili!"

 

Edited by Boeeem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D tohle mě dneska úplne pobavilo :D

 

honza ‎(13:50):
tak na to jebu napisu ti to 
Error No. 2003
honza ‎(13:51):
Cant't connect to mysql server on localshot (10061)
ZechY ‎(13:51):
no tak stačí si to přeložit  a pochopíě
honza ‎(13:54):
neco chyba naraz zapojit server do mysql na localhostu (10061) : coz taky nechapu 
honza ‎(13:55):
takze si mam naistalovat jako prvni mysql ? 
ZechY ‎(13:55):
ty nemáš nainstalovanej MYSQL????
honza ‎(13:56):
n

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mna toto pobavilo(toto je teda slovenčina):P:teehee::lol:

Edited by Tom4s

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noo...Pekny :-) ..kukal sem po netu a narazil jsem na neco,doufam ze se aspon trochu zasmejete..

Vtipy(CHuck Noris a WoW)

1, Chuck Norris oživil Spirit Healera.

 

2, Chuck Norris má "Dodge" a "Parry" 100%

 

3, Co se stane, když dá Chuck Norris "crit" ? Spadne server...

 

4, Chuck Norris tankuje ve stealthu.

 

5, Chuck Norris prošel všechny instance sám.

 

6, Chuck Norris dal permanentní BAN adminovi.

 

7, Chuck Norris hrál za mága a již na 1 levelu uměl nosit plate zbroj.

 

8, Když dá Chuck Norris "miss", musí to být BUG.

 

9, Rychlejší než "very fast mount", je pouze Chuck Norris.

 

10, Chuck Norris nepotřebuje "mining", rozbíjí kameny rukou.

 

11, Chuck Norris dosáhl 71. levelu, v Burning Crusade.

 

12, Illidan Stormrage je pet Chucka Norrise.

 

 

U nekterych sem opravdu skoro Sra* smichy :D ,doufam ze se taky aspon zasmejete :D

 

Pak jeste nejake dalsi...Tady jsou :mid_bow_arrow:

 

Nejvice se mi libi vtip cislo 17

 

 

 

1*Název "HORDE" vznikl zkrácením anglických slov HOrribly RetardeD Entity

 

2* Jaký je rozdíl mezi masturbujícím impotentem a horďákem ?

-->Žádný, stále něco honí a výsledek žádný.

 

3*Po studii chování Horďáků sem došel k závěru, že hraním si po psychické stránce dělají dobře

… stále si honí své EGO.

 

4*Jak umírá mozková buňka Horďáka ?

--> Velice velice osamocena.

 

5*Proč se většina Horďáků, kteří útočí na Stormwind, skládá z Taurů ?

--> Snaží se zapůsobit na stáda pasoucích se kraviček okolo.

 

6*Výraz "vzduchoprázdno" či "vakuum" vznikl při prvním pokusu najít Horďácký mozek.

 

7*Jak se pozná milý, ochotný a inteligentní Horďák ?

--> Přeběhl hrát za Alianci.

 

8*Původně se říkávalo "dvakrát měř, jednou řež" , ale pro Horďáky se muselo upravit na "nemusíš měřit, stejně si uřízneš jen ostudu".

 

9*Co je Horďák vykopnutý až na měsíc ? …..Celkem dobrý den.

Co jsou 2 Horďáci vykopnutí až na měsíc ? ….Velmi dobrý den.

Co jsou všichni Horďáci vykopaní na měsíc ? … ŘEŠENÍ !.

 

10*Jaký je přínos Hordy do hry ?

--> Zatím se nenašel.

 

11*Potkáte-li Horďáka, tak se mu nesmějte !

-->Takové chování vůči psychicky chorým jedincům totiž není hezké.

 

12*Jaký je rozdíl mezi Horďákem a kupou hnoje ?

--> Vzhledově jsou si rovni, ale kupa hnoje aspoň nemá blbý kecy.

 

13*Co znamená, když uvidíte dva Horďáky, kteří se několik hodin přetlačují?

--> Prostě moudřejší ustoupí.

 

14*Jak poznáte, že jste potkali užitečného Horďáka ?

--> Leží na zemi a za nickem je napsáno CORPSE.

 

15*Co znamená zvýšení Horďácké populace na serveru ?

--> Hluboký pokles průměrné inteligence na serveru,

 

16*Jediný povolený způsob pro množení Horďáku by mělo být půlení mečem.

 

17*Povidají si 3 humanky řeční o svym sexualnim živote.

1. říiká: "můj manžel je rogue, proto to děla zezadu."

2. na to: "můj je warrior a proto ma velkou výdrž"

a 3 na to: "a můj je mage... a proto nenavidim polymorph".

 

18*Proč nikdy neporazí horďák na lvl 50 alíka na 70?

-->No protože má na rychlejšího mounta.

 

19*Jak se nazívá Tauren bez končetin?

--> Sekaná

 

20*Stojí dva Taureni na molu a chytají ryby. Najednou se jeden otočí a říká “Moo”. Druhý přikývne a odpoví: “Zrovna jsem to měl na jazyku”

 

21-Best*Ironforge odpolední zprávy: Dneska se testovala nová gnómská helikoptéra. Bouhžel se zřítila poblíž IF hřbitova. Jedná se o největší katastrofu v dějnách. Dosud bylo nalezeno 300 těl a stále vykopáváme další.

 

22*Přijde Trpaslík do hospody v Stormwindu a objedná si 15 piv. Barman se na něj podívá zakroutí hlavou a řekne: “Víš o tom že každý den se uchlastá k smrti 100 lidí?” Dostane se mu odpovědi: “To není můj problém já jsem Trpaslík”

 

23*Proč je Thunder Bluff postavený na skále?

-->Protože se Taurenům nechtěla stavět kanalizace.

 

24*Co může použít dvoutunový Tauren místo židle?

-->Co jen bude chtít.

 

25*Vejde Gnom do baru a zeptá se: “Čí je ten trojmetrový medvěd venku?” zvedne se jeden trpaslík: “Můj.” Gnom se na něj smutně podívá: “Omlouvám se ale zabila jej moje mechanická veverka.” Trpaslík se na něj udiveně podívá: “To není možné. Ten medvěd je lvl 70.” Gnom si objedná pivo a dodá: “Tak se běž podívat sám. Udusil se mojí veverkou.”

 

26*Je to modrý a lítá to po místnosti. Co to je?

-->Gnom s propíchnutou plící.

 

27*Dva gnomové potkají v baru krásnou elfku. Je už pěkně napitá takže jí po chvilce jeden zbalí a jdou do hotelu. Zaplatí si pokoj. Jeho kamarád si také koupí pokoj hned vedle. Zvědavě poslouchá u zdi. Najednou slyší. “Já nemůžu”. Po chvilce slyší pláč: “Bože proč to nejde” Takhle to pokračuje ještě několik hodin. Druhý den se potkají v hospodě a jeho kamarád jej utěšuje: “Nic si z toho nedělej občas se to stane každému, že to prostě nejde” Druhý gnom se na něj podívá a říká: “Což s tím by problém nebyl ale já ať jsem dělal co sem dělal jsem prostě na tu postel nemohl vylézt.”

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobouchávání elit v naxxu

post-7314-1251269039,3_thumb.jpg

 

Todle opravdu kdo nezažil nepochopí, hon za žrádlem, všichni na VT výtlem jak hovado, pak někdo natáh glutha, všichni pochcípali a pak tam jsme se ještě ressovali v těch elitách a všichni chcípli znova :D officeři naštvaný:D na tohle fakt nezapomenu

post-7314-1251269136,71_thumb.jpg

 

Edit: sorry blumo nevěděl sem že to bereš tak vážně :D

Edited by odwar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×