Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
projekt

Grafika

Recommended Posts

Prodám grafiku která měla byt určená na portál o hrách.Nějak momentálně nemám na to čas to kodovat.

 

Základní info

Cena : dohodou

Úpravy : jsem schopný udělat menší úpravy.

Grafika : http://imageshack.us/photo/my-images/28/14163509.png/

 

Kontakt

skype :wow-projekt

 

Prosím nehodnoťte grafiku , jestli je hnusná nebo pěkná.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bohužel ti musím říct, že ti to asi nikdo nekoupí.

Bez urážky, ale tohle je tak možna na topic, kde se zeptáš, ja ti to jde na začátečníka a ne že to chceš hned prodat.

 

Jinak když už jsme u hodnocení tak ja dam 4/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bohužel ti musím říct, že ti to asi nikdo nekoupí.

Bez urážky, ale tohle je tak možna na topic, kde se zeptáš, ja ti to jde na začátečníka a ne že to chceš hned prodat.

 

Jinak když už jsme u hodnocení tak ja dam 4/10

Ehm ty asi neumíš číst nebo já nevím.Za prve nechápu proč tady píšeš hodnocení když o něho nestojím.Přečti si pořádně poslední větu.Za 2 ty tvoje kecy že to neprodám si taky nech pro sebe psali mi již 2 lidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevidím v tom vůbec žádnou hodnotu. Použít několik obrázků a přidat smooth texty umí dost lidí. Nechceš práci hodnotit? Dobře, ale když píšeš kritiku na ostatní práce tak se zamysli trochu i nad sebou (viz. tento topic).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Téma to je na pár facek,

- proč se vzteká? - drzý fracek.

 

Kdo si koupí toho půl,

není asi normální,

tohle koupí jenom v...(vy víte kdo),

dokončujíc chlastání.

 

Myslete si co jen chcete,

vždyť vy se tu neprohnete.

Ale dle výrazu vašich tváří,

soudím: "dobří hospodáři".

 

Báseň končí vem to ďas,

zbyde po mě chlup a vlas.

Zítra kouknu na to zas,

teď davají mi "Tak jde čas".

 

Shrnutí: Ten design mi trochu smrdí a nevztekej se, od toho tu nejsme. :bleh: Čáó ^_^

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×