Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
demko

Demko Graphic.

Recommended Posts

Můj uplně první obrázek.. :D ( Předem upozorňuji že sem dávám jenom obrázky co dělám " Pro mě a pro mé zabavení , nebudou zde žádné co jsem dělal na zakázku :-) )

 

http://imageshack.us...1773896798.jpg/

 

Potom jsem dlouho trénoval..Jak doma tak jsem chodil do jednoho kroužku tady u nás ve městě :) A myslím si že můj další obrázek byl ohodně lepší..

 

http://imageshack.us...admsicejpg.jpg/

 

A dál tady mám moji první zkoušku mága.. Inspiroval jsem se elfkama jak sami můžete vidět..

 

http://imageshack.us/f/528/mageg.jpg/

 

No :-) To by pro začátek stačilo.. Budu to Updatovat .. Pokud bude čas..

Děkuji vam za shlídnutí a doufám že se líbí ( Až na jedničku ) :D

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ak sa môžem opýtať, v akom programe si to robil? Mimochodom je to veľmi nádherné. Ozaj skvelá práca.

 

Děkuji .. A dělám to v :

 

CorelDRAW Graphics Suite X5

+ Některé upravy dodělávám v PS .

A teď šetřim na novej :

 

Adobe CS5.5 Master Collection Graphic.

Edited by demko

Share this post


Link to post
Share on other sites

kamarade, on sem postnul odkazy na to UPLNE same z jinych zdroju, tak tu nevykladej ze je to tvoje prace, jestli ano tak to dokaz.

raxume

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×