Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Jamira

Who DoS Me? - Alebo zverejnite útoky

Recommended Posts

Dvě věci:

1. Zneužitelnost - Příklad: Když se mi nebude někdo líbit a budu hajzl, vymyslím si fake útok a dám ho na seznam jen tak z trucu.

2. Ověřitelnost - Když někdo bude na seznamu, ať už právem nebo ne, neexistuje způsob (kromě záznamů ISP) jak ověřit, jestli je to skutečně pravda.

 

Co s tím? Spoléhat na čest ostatních? A má to pak vůbec smysl? Váha takových dat nemůsí být vůbec pravdivá.

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skrátená verzia...

 

Zmysel to určite má lebo ak tam bude 10% IP neprávom a aspoň 1% niekedy podá odvolanie voči zoznamu tak to je úspech

Nič sa nedá založiť na 100% Pravde a žiadny Blacklist dneska nie je 100% založený na pravde (Napr. moja IP údaje útočila na servery DNS včera podla istého blacklistu... a firewall nič)

ISP To môže pomôcť aj nemusí overovať si takéto údaje a je len na nich či si overia či taký DoS Bol je to ich meno

 

Takže v skratke Oplatí? A čo sa dneska oplatí ani bulvár mať dneska nemôžeš lebo sa neoplatí

Spoliehať sa na to že ľudia budú postovať spravodlivo? Asi nie to je hlúposť

A čo bude tam tá IP neprávom? Áno bohužiaľ bude a keď bude chcieť odvolá sa bohužiaľ toto je súčasťou takýchto zoznamov a niekedy sa dostanete na blbé miesto len tak

Edited by Jamira
 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narážím na to, že celej princip blacklistů je na dvě věci. Především na nic.

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

spominal si mi to este pred spustenym, je to fajn vec urcite chvalim

 

a ten chrumkavy dizajn, wauu :P

 

Like it

:devil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hkarta dneska / zajtra bude pripravený script na to :) dúfam

Takže už sa na tom pracuje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak Wladass spravil script na generovanie toho zoznamu :)

 

Je je možné stiahnuť alebo priamo ako link do PeerBlock napr. tam som to testoval

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×