Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Funner

Hledám moderátory

Recommended Posts

Ahoj,

mám nevyužitou doménu a hosting a rozhodl jsem se na něm zprovoznit fórum o všem co je na internetu. Hry, software, hardware, servery, operační systémy atd.

Nejde o žádné warez fórum, ale o fórum, které bude obsahovat recenze, články a podobně. Maximálně může odkazovat na officiální patche.

Úkolem moderátora bude ať už sám vymýšlet příspěvky a nebo může kopírovat z webů přidat zdroj, officiální stránku a obrázek nebo video z youtube.

Proto hledám lidi co mají volný čas a chtěli by trávit na internetu čas tímto způsobem. Jediná podmínka je snad umět gramatiku.

 

Kdo by měl zájem může mě kontaktovat na mail, nebo zde na fórum přes SZ.

 

V budoucnu možné finanční odměny za odvedenou práci. ( cca do 1-2 měsíců )

Edited by Funner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevím, možná kdyby sis to pořádně přečetl než něco plácneš.

1. Je tam jasně napsáno, že nejde o warez

2. Je tam i zaměření

3. Link dám až po kontaktování, nechtěl bych porušovat práva tohoto fóra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pardón, nebuď hned zkažený.... Mám zvyk z jiných diskuzních fór, reagovat už podle názvu threadu. Takových fór jako chceš mít ty, je neskutečná konkurence.

 

Jednoznačně držím palce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dneska musíš vymyslet něco, co ještě nikdo nemá aby si uspěl. S tuctovým projektem to asi daleko nedotáhneš a pokud ano, tak čest a respekt :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já nepotřebuju být první, já se snažím zprovoznit projekt který bude jakš takš dobře umístěn na google a seznamu s srankem alespoň 5 a grankem 3.

Získat si alespoň malou základnu uživatelů pro budoucí propagování svých dalších projektů.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×