Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
projekt

Minecraft server - nábor

Recommended Posts

Zdravím všechny , kteří jsi čtou tento topic.A předem vám děkuji za pozornost.

 

 

Delší dobu jsem váhal nad tím koupit mašinu a rozjet na ní nějaký ten server.Před nějakým časem jsem se rozhodl do toho jít.Koupil jsem si mašinu , který není až tak vykoná po stránce hardwerově , ale ani není až tak slabá.Postupně teď dokupují na ní věci.Veškeré věci by měli být dokoupené do konce tohoto týden.HDD by mi měli přejít již tento týden.Přejdeme teď k tomu co by jsem na ní chtěl provozovat.Je to minecraft server na patch 1.1 Pro více informací o serveru dolů.(nadpis mc svět) .Server zůstane nějaký ten čas u mě doma než ho umístím do serverovny.Jelikož budu do něho dokupovat ramky a další věci.Po té by jsem ho umístil do serverovny.Server minecraftem pouze začíná.Později budeme provozovat i jiné druhy serveru.Web je momentálně ve vývoji odkaz zveřejním snad do konce týdne.Na trailer se pracuje měl by být hotový taky do konce týdne.

 

 

 

 

Mašina
  • CPU - 2x 3ghz
  • HDD - 2x 40gb
  • Ram - 2x 512 mb (Příští týden by měli přijít 2x 1gb)

Mc svět

 

Ze začátku bude pouze jeden server a to v typu na styl iconomy .Nebude povolený pvp pouze v reskách pokud si ho povolíte.Další informace dopíšu do 2 dnů svět se momentálně dostavuje.

 

 

 

Hledáme posily , které by nám pomohli se serverem.

 

 

Op

Požadavky

Věk:14 a více

 

Výhody

Podílet se na vývoji serveru.

Dobrý kolektiv.

Vip účet na herní acc.

 

-----------------------

 

 

Helper

Požadavky

Věk:13 a více

 

Výhody

Podílet se na vývoji serveru.

Dobrý kolektiv.

Vip účet na herní acc.

 

----------------------

 

Koder

Požadavky

Ovládat html , css , php výhodou

 

Výhody

Vip účet.

Možnost podílet se na vývoji projektu.

Možnost se něco přiučit.

Menší peněžní ohodnocení (jak server bude v běhu)

 

----------------------

 

Grafik

Požadavky

umět pracovat s (Photoshop nebo 3d max a další )programem na vytvoření grafiky.

 

Výhody

Vip účet

 

Možnost podílet se na vývoji projektu.

Možnost se něco přiučit.

Menší peněžní ohodnocení (jak server bude v běhu)

 

 

Kontakt - skype:wow-projekt

Edited by projekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chcu být troll. Trolololololollllollo. Promiň mám dnes takovou náladu. Jinak je to hezky napsané akorát, místo traineru si myslel trailer co ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Grafik

Požadavky

programy na vytvářeni grafiky (Photoshop , 3d max a další )

 

 

 

Nechcem podpichovať len taký malý detail by som povedal. U grafika je dôležité VEDIEŤ pracovat s photoshopom a nie grafika ktorý ma ten program doma, ale nevie s ním robiť.

 

Sry za OT ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemohol si to napisat o tyzden neskor ked hovoris skoro 50% veci dojde o tyzden neskor?

...

 

Tak za 1 serveru hned jel u mě na PC.Kde se stavěl celý svět.Proč by jsem vše dělal na poslední chvíli jak by vše přišlo ? Když si to mohu udělat vše do předu a pak to jen nahodit ;-)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jen trošku mimo, není 2x 512 MB RAM na MC dost málo?

 

Mrkni co je za tím napsáno (Příští týden by měli přijít 2x 1gb) Takže pohoda.(server nepustím dokud nepřijdou)

Share this post


Link to post
Share on other sites

i 2 GB časem nebudou stačit. Šak uvidíš sám. Jak hráči začnou koukat po světe, pak nether a po případě kdyby jsi měl multiworld :) ... Na MC server je dobré tak +4GB ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ram - 2x 512 mb (Příští týden by měli přijít 2x 1gb) celkově toto je 3gb poté to zvýším.Po nějaké to době

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i tak ten HW co máš si myslím že ti unese tak 20 lidí maximálně na těch 2 GB Ram ... a jakou máš linku 10 MB/S ?? Jinak ano máš to dobře rozepsané ale asi nws o tom jak je MC náročný ?? Jinak jestli bych ti mohl doporučit tak kámoš prodává http://terracraft.eu za 28 000 Kč .... Myslím si že bys to měl lepší sežeň si prašule a máš rozjetej projekt !!! Ale na tom stroji co máš nwm nwm ... Nebo si objednej server zde http://hostovani.eu/ chtěj 10 kč za slot To je dost levné

Edited by eddyw01

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i tak ten HW co máš si myslím že ti unese tak 20 lidí maximálně na těch 2 GB Ram ... a jakou máš linku 10 MB/S ?? Jinak ano máš to dobře rozepsané ale asi nws o tom jak je MC náročný ?? Jinak jestli bych ti mohl doporučit tak kámoš prodává http://terracraft.eu za 28 000 Kč .... Myslím si že bys to měl lepší sežeň si prašule a máš rozjetej projekt !!! Ale na tom stroji co máš nwm nwm ... Nebo si objednej server zde http://hostovani.eu/ chtěj 10 kč za slot To je dost levné

Jeho nezaujíma aké ma parametre ale nábor... A reklamu si rob menej nápadnejšie

Edited by Jamira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nerobím reklamu ... Jinak k čemu mu je nábor když nemá kvalitní server ?? Ti lidé budou pracovat na něčem co nebude mít využití !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nerobím reklamu ... Jinak k čemu mu je nábor když nemá kvalitní server ?? Ti lidé budou pracovat na něčem co nebude mít využití !!

Nikde jsem nepsal že bude na serveru 100 slotu pokud vidím dobře.Dále jsem psal že budu dokupovat věci.A ne děkuji jak psala jamira.Nezajímá mě v tomhle topiku mašina , ale nábor ( lidi co budou pomáhat a spolupracovat ) Děkuji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proč si myslíš že tam nikdo nebude hrát ? Myslím si že 30 slotů server zvládne.Jinak o hráče se nemusíme bát , přestupuje pod nás 1 server.Který dá se říct končí.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nerobím reklamu ... Jinak k čemu mu je nábor když nemá kvalitní server ?? Ti lidé budou pracovat na něčem co nebude mít využití !!

Lebo vy máte kvalitné všetko a vždy! Čo má hneď začínať na nejakom Xeone a 24GB RAM minimálne.

Nemáš k tomu čo povedať tak nekomentuj a staraj sa o svoje zázemie a vychvaľuj sa že máš 100GB RAM a neviem čo ešte

 

To že mu to znesie 20 jhráčov alebo len 10 no a čo vždy to je server ktorí má nádej a môže časom rozrásť ale niako k**** musí začať

Tie vaše vízie sú geniálne a 99% z vás nikdy nič nedosiahnu ostane to len pri slovách a nejakých "stránkach čo si myslíte že sú super"

 

Nik nebude hrať na 30 Slotovom... blosť. Každého len zhadzujete! Nič viac, dajte im šancu nech vyskúšajú

Edited by Jamira
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lidičky já se nesnažím nikoho shazovat a neříkám nic proti tomu ale já si jen osobně myslím že má na to moc malý HW to mu utáhne možná těch 20 lidí ale nemůže tam dát pluginy. Nebo si budete muset pečlivě vybírat jaké pluginy tam dáte. Protože Plug sou ežtě větší zátěž na HW stroje. Nesnažím se nějak někoho shodit tady ... Jenom vyjadřuji svou myšlenku a chci se dozvědět informace ... Jinak se omlouvám za to jestli to znělo nějak hnusně. Kámoš když začínal z MC tak server který měl u orel-softu 60 slotu lagy jak prase přešel do Německa a 50 slotu a no problém a měl tam plno pluginu.... http://bukkit.cz tohle je pokud někdo nezná support pro MC

 

Edit: Hlavně si omezte mapu jinak vám to zahltí disk

Edited by eddyw01

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrý den , po delší době si dovoluji přidat nové informace co jsme zvládli udělat.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

  1. Název portálu czech-gamer.cz
  2. skoro hotový web ukázka http://mctest.php5.cz
  3. Nastavené pluginy
  4. Skoro hotový svět

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Nyní jeden člen z týmu pracuje na webu , který bude pod naším portálem a nejdete tam informace o hrách různé prezentace her.Zveřejnění této stránky zatím není známo.

 

 

Nábor do týmu je opět otevřený

 

Hledáme další nové lidi na nové posty.Určitě by jsem rád oznámil že je volný post admina , správce fora , kodera a grafika.Op momentálně nebudeme nabírat.

 

Admin

 

Požadavky

17 a více let

Mít zkušenosti s provozem mc serveru

Být aktivní

Umět pracovat s pluginy

 

 

Náplň práce

převzal by celý minecraft , stal by se něco jako spolumajitel.

Hlavní admin na serveru by jsem byl ovšem já.Neodmítl by

jsem jeho nápady veškeré nápady by jsem zvážil.Bude

při každém náboru nových členů.Starat se o tým.

 

 

Výhody

Menší podíl z vip účtu.

Mladý kolektiv

Možnost získat nové zkušenosti

 

 

Správce fóra

Požadavky

16 a více let

Ovládat PHPBB

Umět nainstalovat různé mody

 

 

Náplň práce

Starat se o fórum.

 

 

Výhody

VIP účet na serveru

Podílet se na rozvoji projektu

Možnost zapojit svoje nápady

Mladý kolektiv

 

 

Koder - ovládat php , css , html

Nabízíme se podílet na vývoji portálu

Možnost zviditelnit své jméno.

 

 

Grafik - Umět pracovat v phothoshop či jiný grafický program.

Nabízíme se podílet na vývoji portálu

Možnost zviditelnit své jméno.

 

 

 

Kontakt : wow-projekt

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pokud máte zájem o Sponzorováni projektu.Určitě se můžeme dohodnout.Neváhejte a kontaktujte mě na skypu.Děkuji předem

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Edited by projekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×