Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Corki

Ragnarok RP [MaNGOS] [neplacený]

Recommended Posts

Jméno serveru: Ragnarok-RP

Web serveru: http://ragnarok-rp.wz.cz/

Realmlist: 130.193.10.238:3811

Registrace accountů: http://ragnarok-rp.w.../pripojeni.html

Emulátor: MaNGOS

Databáze: UDB

Požadovaná verze klienta: 3.3.5a

Místo: Česká republika

Uptime: nonstop

Rate: 0x

Linka: 100Mb/s

 

Zdravím všechny přítomné. Je načase abychom Vám přiblížili oblast našeho příběhu a dění.

- Doba ve které se náš svět odehrává je po válce s králem Lichů. Tirion Fordring se vrací z válečného tažení a Deathwing stále ještě spí tudíž potopa nenastala. Obraťme se tedy do jižních království na jih od Elwyn forrestu. Náš příběh započal v Temném lese (Duskwood).

 

- Hlavním herním městečkem je tudíž Darkshire. Poté co nebezpečí nemrtvích pominulo nastalo v kralovstí ohromných problémů z oblasti rebélií apodobných problémů, které vedli krále Variana Wrynna aby uzavřel západ Temného lesa a nechal vystavět mohutnou hradbu a tudíž náš svět se odehrává v karanténě. Byla však cesta kudy by se odtud dalo dostat, avšak všechny cesty byly zataraseny mocným ohněm neznámého původu. Obyvatelé celého Temnolesa netrapí tyto plameny tak moc jako nedostatek vody, který se zde vyskytuje jako hlavním problémém.

- Obživa by ani takový problém nebyla neboť půda je zde hojná a tak je potravy vcelku dosti. Není možné odeslat zprávu z této karantény, protože všechny doručovací spolky byly staženy a tak se musí Temnoles spolehnout sám na sebe.

-Náklonost mezi frakcemi jsou více než přátelské a jedna je závislá na druhé.

Edited by Corki

Share this post


Link to post
Share on other sites

No začal bych tím, že nebudeme přece krást webovou šablonu a po změnění dvou obrázků přepisovat patičku, že? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vážený pane Xmate, šablona ukradená není to za prvé, je volně ke stažení za druhé upraven byl pouze header. Jinak vše je původní :)

Edited by Corki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je ukradená, protože je přepsaná patička. A neříkej mi vážený pane xmate, nebo se na toto forum už nepodíváš.

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strašně mi to připomíná Danatha (Luciferiuse), člověka který se nedávno snažil zničit konkurenci tím že lognul na GM acc a vybanoval celý team, člověk který používal tento web taky, na RP projekt. Neověřený zdroj mi tvrdí že ví že to Henrik je luciferius... Omluvám se že to sem píšu, nevylévám si tu nějakou zlost nebo tak... Ale... Ty jsi na RP scéně stejně neuznávaný jako já, neschovávej se prosímtě za jiný nick, protože cenu to nemá. Pro mě jsi ubožák, vím že já pro nějaké lidi také... Hodně štěstí... (Nemyšleno k Corkimu, ale k Henrikovi, adminovi projektu)

Nehledě na to, že ten web je opravdu amatérsky udělaný, žádná diakritika, špatně napsané slovo "Bug".

Tento projekt má u mě nanejvýš měsíc, a skončí.

 

EDIT: Potvrzeno, vede to Luciferius, GL.

Edited by Zikmo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musím přiznat, že když si několikanásobý hacker, a lhář na všech možných RP serverech na naší scéně vytváří server. Musíme na tom být už velmi špatně. Eště když jeho schopnosti ohledně SQL, a C++ jsou.. takřka.. žádné? No, ale co, každý se to může naučit. Jen mě to spíše dojímá a nutí k zamyšlení.. Kde to sakra jsme? Luciferiusi, zamysli se nad sebou schovávat se pod jinačí nick? To jsi tak ubohý a stydíš se za své jméno, které sis tak pečlivě vytvořil? Jsi mi k smíchu.. mimochodem hodně štěstí s prací na repacku.

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslím že vy nemáte co poučovat, New-Dawn nebyl na scéně ani měsíc. A jen tam mimochodem v RP nejde o to jak kdo dobře umí česky, ale jde tam hlavně o zábavu hráčů... Né GMekem jak to bylo u vás. A Zikmo ty radši zalez, tady ti postnu jeden úryvek z stránek Nostalgie "K tomuhle mě dokopalo včerejší zabanování Zikma, známé firmy na poli hackování a bugování všeho druhu. Lidský lovec s abilitami typu Starfall, Drain Life, PW: Fortitude,.. Ne, myslím, že takové lidi na serveru nechceme. Zikmo, shoř v pekle."

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano, máš pravdu nebyl na scéně ani měsíc, skončil kvůli výpadku v serverovně. Za kterou nikdo z GM nemohl. Tak mi teda ale prosím vysvětli že když to byl server pro GM... Tak proč byla hráčská popularita 20+ . Hele, vašemu serveru přeju všechno nejlepší, třeba to dopadne dobře vám ano, ale Luciferiusovi ne. Nějaké ostatní případné narážky na New-Dawn prosím směřuj na mne. Děkuji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po konverzaci jsem zjistil, že Luciferius neni jediný kdo je z teamu na hlavu. GJ teame Ragnaroku, máte šanci být nejhorší RP server!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zikmo určitě nemá co soudit, ale jinak teda co koukam na ten GM tým, to je výběr cool guyů... :D Kdybyste radši hráli na Neotericu a snažili se pomoct už zajetému projektu... ou pardon, já zapomněl, že skoro celý váš GM tým je u nás vybanovaný za hacking a buging :D

 

Jo a s tou šablonou sry, já jí viděl jinde a oni přepsali patičku tam, né vy tady, pardon :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No jo. Náš GM tým je trochu zlobivej no :D Ale tak přece, myslím že každej má touhu si zkusit být GM na RP serveru. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ou jééé. Naštěstí nikde "banána" nemám :-D. Mimochodem pokud někoho obviňovat z rozjetí resp. pokusu o rozjetí RP serveru tak jen já jsem váš člověk. U mne se zrodila myšlenka a Henrik mi ji pomohl zrealizovat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrá. Xmate, jak říkáš náš Gm team je plný cool guyů. A co jako? Pokuď vím tak je to náš problém a ty nemáš do našeho Gm týmu co mluvit ;)

Zikmo...tvé názory na náš server jsou mě osobně úplně jedno. Možná budeme nejhorší Rp server, ale možná taky ne. A zrovna TY to nemáš co soudit, asi jako každý jiný mám na tebe svůj obrázek a jako u většiny není moc pěkný.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omlouvám se ale musím zasáhnout, hádáte se tu jaké malé děti. Podle téhle echt gold konverzace si tady přijdu jak na pískovišti kde se 5 letý hádaj o píseček. Takže prosím koukejte se uklidnit a nechovej te se tu jak parta gáyů..

 

Témpláta je od MoonScara, máte to rozhozený tak si alespoň opravte tohle. Pokud máte alespoň trošku odvahy, kupte si doménu za 150,- a začněte konkurovat neotericu.

 

Dodatek: Pokud je GM tým zlobivej tak to není GM tým ale parta ubulenejch parchantů co si honěj ego nad něčím čemu se snaží říkat "server"

 • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musí pořád někdo začínat novej flame a spam? Myslím že už ho bylo dost a kadžej víme, že to stejně nikam nevede. Takže by bylo hezké kdyby ste se už nikdo ktomu nevyjadřoval. Děkuji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jop je to moje šablona. Těší mě, že ji používá víc a víc lidi. Jen prosím upravte si jí. Jak je rozházená tak vypadá fakt děsně. A to logo s Darkshirem se do toho hodí :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×