Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
turbo-snek

Kritika web designu

Recommended Posts

Moc design neovládam ;), ale ten názov si robil v logo creatory v pohode, len to KFC mi nejak tam nesedí, nehodí sa mi to tam.

Menu by som trošku upravil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

KFC - Klub fajných cikánů.... :D

 

Promiň ale jak tomuhle můžeš říkat webdesign? :D

 

Jestli tohle skoduješ, tak jsi borec, divím si, že jsi se ještě nepozvracel...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Každý kdo začal s grafikou a konkrétně i webdesignem to neměl hned jednoduchý. Myslim si, že by spíše bylo namístě říct co je dobré zlepšit, aj.

 

1) Souhlasím s Necrem v texturách, jsou opravdu časté a nejsou ani moc hezké ;)

2) Nepoužitelné menu, doporučuju použít standartní typy a zkrášlit to třeba hezkým titulkem.

3) Header? Zbytečně složité na kódování a nijak nezaujme. Doporučuju pohrát si s renderama uvnitř headeru a zapojit krásné funkce photoshopu (curves, color balance, aj.)

4) Inspirace třeba na deviantartu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tohle se ti, turbosneku, moc nepovedlo. A koukam ze uz je povolena i ostrejsi kritika, to velmi hodnotim. Kdyz jsem se pred cca rokem oprel do neceho podobne hezkeho (dotycny to ovsem komplet prevzal, zmenil tam tri veci a jeste blbe, a vydaval to komplet za svoje dilo), zbytek vlakna se nesl v duchu jaky jsem to padouch ze jsem si dovolil neco jineho nez pozitivni kritiku. A Clou kracel v cele utoku :-D

 

Jeste dodatek - "optimalizovano pro: " uz se dneska nepise bo je standartem miti optimalizovano pro vsechny prohlizece.

Edited by michaelwire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tohle se snad už v dnešní době nereprezentuje.

Ne tohle není design, takže ani kritika, pač by to byla hrůza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dal bych ti 0,5/10 aspoň za to, že tam máš hlavičku, patičku a menu a za to, že kontrast toho textu v těle stránky není nejhorší. Když jsem viděl, jak stránka vypadá v Chromu, tak jsem na kód raději ani nedíval. Pozadí - hrůza, rámečky - hrůza, odsazení textu - hrůza... A takhle bych mohl pokračovat dlouho. Být tebou, tak to smažu a naučím se používat program, ve kterém jsi to vytvořil (pokud to ovšem nebylo malování) a až bych si prošel pár tutoriálů, tak bych začal něco zkoušet tvořit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Me to ve firefoxu vyoadalo stejne jako v opere, tak nevim, kde je chyba

Chyba je v tom, že ten tvůj panel má "position: absolute" takže se posouvá podle rozlišení uživatele.. Ty sis sice nastavil pozici podle tvého monitoru, ale Hkarta, i já máme zřejmě 1920px šířku a proto je to posunuté...

s pozdravem,

NecroVisioN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×