Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Tomito

Kvalitní RP server

Recommended Posts

Zdravím. Porozhlížel jsem se všude možně po RP serverech. Servery které sou zde servery.wowresource.eu/ nebo i na www.google.cz/. Nenašel jsem žádný který by mě zaujal. Polovina serverů nejde. Druhá půlka nemá dobrý příběh nebo klamou. [Píšou vše o RP i když tam RP není]. Jsem již zkoušel ale není to moc pro mě. Neoteric RP ne sice mají vypracované vše do detailů, ale fakt ne.

 

Co na serveru musí být:

-Kvalitní hráči kteří umí RP na výbornou

-Server plně bez lagů a omezeně pádů

-Dobrý, neohrabaný a vyjimečný příbeh

-GM které se o vše dobře starají

-Alespoň menší propracovanost [upravené spelly, vlastní itemy, vlastní vesničky, vlastní questy apod. ]

 

 

Jsem dost náruživý hráč. Server bych si klidně udělal, ale

za 1. Nemám finance

za 2. Můj počítač toho moc neutáhne

za 3. Tam nechci hrát sám

 

Najde se nějaký takový server?

Pokud se v textu najdou gramatické chyby tak se omlouvám.

Předem děkuji.

 

S pozdravem Grepfy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hele, myslím že tohle je na jednotlivci. Tobě se ty RP servery možná nelíbí, ale jiným můžou. Fakt tohle bych asi takhle neshrnoval, když už jsi zde zmínil ten Neoteric, ať už je jaký je.. furt má výbornou populaci a RP zázemí. Jak říkám, je možné že ti žádný RP server nevyhovuje, ale zase se nesmíš ptát ostatních jakej je nejlepší a tak dále. Žádnej není nejlepší. Každý má jiný vkus, jiné RP a jiné požadavky a tak to prostě bude od toho jsme lidé..... Docela jsem se rozpovídal, no doufám že pochopíš co jsem tímhle sáhlodlouhým slohem chtěl říct.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo pochopil. Mě nejde o to jaký neoteric je. Ale de mi o lidi tam. + GM mě tam ignoroval a když jsem konečně zastihl jiné GM nadával mi že hned buzeruju a podobně. Nebudu říkat kdo. Bylo to cca před měsícem. Měl jsem to tam rád ale tohle mě doslova dostalo na kolena.

 

A jinak. Více jak 1 takový server byl. Ale nevím proč byl zrušen :(

 

+Vše co jsem napsal aby server měl tak toho není moc. Mohl bych napsat že hned musí mít posílání zpráv do hry a podobně..

Edited by Tomito

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mimo Neoteric RP máš na české scéně ještě Nostalgii, New Dawn (tuším že zrušen), připravovaný Mirkwood a Tarigaros. A Athert s Filipsonem zase zakládají nějaký další. Ale to jsou vesměs jednotýdenní servery. Z těch stálých máš jen Neoteric a Nostalgii. Každý jde trošku jiným směrem a míří na trošku jinou komunitu, mají odlišný způsob vedení a zacházení s hráči. Podle mě by sis měl z těhle dvou vybrat, lepší alternativu tu nemáš a mít nebudeš. A hlavně nic ti nebrání otevřít si svůj vlastní localhost kde si budeš hrát s kamarády. Já to dělám s partou dost často, máme to místo Pen&Paper dungů.

 

No a pak je tu samozřejmě Stonecore, což je TBC server s podporou RP, a v neposlední řadě Soulwell, WotLK server s podporou RP. A pak mě napadá ještě Příběh RP (o tom absolutně nic nevím) a Dračí hnízdo, tam nevím web, ale to jsou servery vesměs bez populace, pokud vím.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Souhlasím s Xmatem, jediné pořádné RP a zázemí dostaneš jedině na Neotericu a Nostalgii, zbytky jsou pouze jenom spíše s prvky RP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×