Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Usak

Blokování www

Recommended Posts

Zdravím,

 

mám menší problém doma se sestrou. Respektivě jde o to, že s ní sdílím jeden iternet. Tudíž nevím, jak to zablokovat, aby to neblokovalo stránky i mě. Jde o stránky jako třeba 1001her, superhry, facebook atd... Potřeboval bych jí tyhle stránky zablokovat. Nemá někdo nějaký nápad jak to udělat ? Nikdy jsem se v tom nehrabal, takže absolutně netuším, jak by se to mělo dělat.

Předem díky.

Edited by Usak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asi nejjednodušší bude blokovat tyhle weby přímo z administrace domácího routeru, pokud máš k němu přístup.

 

Na pc sestry můžeš třeba

Přes firewall přímo v PC zablokovat stránky

Nebo editací C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts směrovat na loopback ... např

127.0.0.1 superhry.cz
127.0.0.1 webgames.cz

 

možností je skutečně mrtě :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Přes avast to nepujde. Antivirák tam je jiný. Ale přes tu editaci by to mohlo jít. Díky moc za rady. Vyzkouším a dám vědět jaká je úspěšnost :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

omlouvám se za offtopic, ale co ti tvoje sestřička provedla, že jí chceš zablokovat hraní online her? Linku to nezacpe - většinou flashovky jsou jednorázové načtení maximálně pár mega, takže s tím máš morální problém? nebo nevím :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já bych zablokoval internet tobě, takhle hnusně se chovat. Pokud ti nestačí tvoje linka, kup si lepší, nemusíš za to ubližovat sestře.

Edited by NecroVisioN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj,

vskutku zodpovědný přístup, pán by sám nejraději proseděl celý den u PC a ostatní ho nezajímají, takže jim hodlá blokovat stránky, jaký by bylo tobě kdyby se někdo nakrknul a rozhodl se blokovat ti na routeru porty tvých nejoblíbenějších hre? WoW atd? :) Myslím že by se ti to ani v nejmenším nelíbilo, bič a práci na tebe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tady nejde vůbec o linku :D. Spíš o takové"rádoby" sourozenecké rozbroje :D.

 

Abych to upřesnil. Je to taková stupidní věc. Už ani nevím, z čeho to vzniklo. Ale ségra mi chtěla dokázat, že jí prostě budu muset poslouchat, jinak se z toho zblázním. Před týdnem mi například sebrala baterku z mobilu a do teď nevrátila. Ve středu, když jsem usnul, tak mi sebrala všechny kalhoty a dala je na zahradu na psovo boudu. Tudíž jsem ráno v 6 musel v trenkach (ke všemu byly ještě ty mrazi) hledat na zahradě kalhoty. Tak se jí teď chci odvďěčit tím, že jí zablokuji třeba facebook a další věci, které používá, aby mi konečně dala pokoj :D.

 

Předtim jsem to špatně sepsal, vyznělo to jinak.

Edited by Usak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×