Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
kupkoid

Guild Wars 2

Recommended Posts

Zdravím (po delší pauze)

 

Tektokrát to nebude o WoW, ale o GW2. Trochu mě zaráží, že tu o něm ještě nic není. Nechci se ani rozepisovat co GW2 je (od toho sem dám pár odkazů, zbytek je na vás), spíš mě zajímá, kdo do něj půjde. Já jednoznačně kupuju pre-purchase.

 

Homepage: http://www.guildwars2.com/en/

CZ fan site: http://www.guildwars2.cz

Odkaz na skeci Yogscastu věnující se GW2:

Get Bonkd (informace v kostce):

 

Vzbudilo v někom GW2 zájem?

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je dneska riziko u každé větší hry. Tady aspoň nemusíš platit měsíční poplatky. U mě každopádně co video, to větší chuť si hru zahrát. U TORu na mě měla gameplay videa přesně opačný účinek. Uvidíme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://games.tiscali.cz/prvni-dojmy/prvni-kroky-v-betatestu-guild-wars-2-58940

 

Solidní preview od games. Nezabíhá do podrobností (od toho jsou stejně nejlepší videa) a snaží se nenásilně převyprávět první dojmy autora z bety. Bohužel je tam i pár nepřesností a zavádějících informací (systém fungování "questů"), nicméně předpokládám, že v dalších článcích bude opraveno/upřesněno.

 

Hra je momentálně hodně hypovaná, tak uvidíme. Já se bohužel do bety nedostal (a i kdyby, kdokoli jiný než tisk má NDA), a proto mohu soudit pouze z videí a uveřejněných dojmů. Po pre-orderu každopádně přinesu i vlastní povídání.

 

Na závěr lahůdka z Rock, Paper Shotgun:

http://www.rockpapershotgun.com/2012/03/26/guild-wars-2-beta-preview/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vím, že si to tu píši víceméně pro sebe, ale další drobné info pro případné zájemce - včera zahájen předprodej. V CZ shopech bylo vyprodáno během několika málo minut, možnost zakoupit si digitální edici pouze na https://buy.guildwars2.com/ (z tama ji mám já). Takže snad s některými zanedlouho na viděnou v Tyrii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

WoW je naj hra už ju nič nenahradi a nie takéto blbosti...

WoW že je nej hra?

No možná nejhranější, ale nejlepší rozhodně ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja najlepšia hra je Mass Effect 2. Úžasná, prešiel som ju 7x. Ďalej Portal 2 a Skyrim je tiež dobrý :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kurde sice nemam moc casu, ale kdyby mi dali ten beta test urcite bych to skusil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja som sa do beta testu dostal. Tvle som bol taký šťastný!

Share this post


Link to post
Share on other sites

vim, že české gameplaye za moc nestojí a že obecně preferujeme anglické, ale

pokud někdo má zájem může sledovat náš záznam z nadcházejícího beta víkendu a následně i z plné hry, budu rád když se zapojíte do diskuze pod videem

 

(hudba v je trošku víc nahlas, v dalším se polepšíme! )

 

http://www.youtube.com/watch?v=SVCs09L3Ee8&feature=g-u-u&context=G2bc1243FUAAAAAAABAA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tež si přihřeju polívčičku, chystám blog věnovaný GW2 (samozřejmě budu trávit víkend u bety). Videozáznamy uvidíme, mám starší CPU a Ivy ještě neprodávají.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je zatraceně dobrá cena. prozradíš kde? Ne že by mi na tom záleželo, mám pre-order ze stránek GW2, ale ostatní by to mohlo zajímat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jsem to nějakým způsobem splácal dohromady (upozorňuji, že rozhodně nejsem grafik ani webdesignér) - http://gw2blog.eu/prozatimni-nazor-beta-event/. Updaty budou po BWE nějakou dobu denně, později to asi nepůjde, ale budu se snažit publikovat své názory co nejčastěji. Největší problém mám aktuálně se slohem, dlouho jsem nepsal takové statě :) Jo a doufám, že nevadí tahle malá reklama - rozhodně nehodlám dělat konkurenci místnímu fóru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se bude řešit v sobotu ráno :) Nějaký s malou českou komunitou, protože na ufňukané české děcka není z naší guildy nikdo zvědavý.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×