Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Ferenc

Mangos a jak na nej

Recommended Posts

Guten tag.. moc prosim o presny navod jak na mangose a to i s popisem v MySql a vse co je treba :( Pls chtel bych si to rozjet a mrknout co a jak.. WoWEMU a WowwoW je oproti Mangosovi co se tice instalace onicem :D Pripadne kdyby se nasel nakdo s ICQ a poradil mi i online bylo by to nej.. diky predem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak Ok Mangos uz neco dela :D Ale neco sem udelal spatne.. hlasi ze nemuze nacist qest_template a to sami i s Itemy, Priserky, Looty, GameObjekty atd :( Co sem nejspis podelal z toho navodu a mam udelat znova prosim?? Pouzival sem ten http://www.uw-crew.com/thread.php?threadid=5829

Udělej screenshot obrazovky s tim hlášením, nebo s těma hláškama při nabíhání a hod to sem....

 

edit: díval jsem se na ten "instalator" Mangosu - Mangos Installer 0.5.0... no, moc dobrej pocit z něj nemám, s tímhle instalátorem Mangos NEROZJEDETE.

Je starého data pro revize (a ted odhaduju) do r1500. Nový Mangosy NEUMÍ. Instalace touto aplikací NENÍ korektní a Mangos NEBUDE funkční.

Edited by Lanex

Share this post


Link to post
Share on other sites

hola

pardon jestli to neni zrovna do temata

ale chci se zeptat nekde na foru sem videl link na

mangos presneji video ted nevim jestli : video.google

to dychani pod vodou a veci jako zraneni pri padu z vysky

nebo ted drop jak se to da znovu opakovat vite o tom neco ??

jestli se to da nejak skopcit na wowemu ??

:mf_boff:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takze screen screen.JPG

Ale nejak se mi nezda ze se mi z databaze neudelaly ty soubory Loot_temlate atd.. :(

vypadá to že máš úúúplně prázdnou databázi (SQL), a DBC jsi pravděpodobně dělal ze špatný verze Klienta (dělej je z 1.10.2 NoHack)

Share this post


Link to post
Share on other sites

vypadá to že máš úúúplně prázdnou databázi (SQL), a DBC jsi pravděpodobně dělal ze špatný verze Klienta (dělej je z 1.10.2 NoHack)

 

No s tou databazi mas temer pravdu.. mam tam jen 5 .sql soubou!! Ja sem tak trosku myslel ze se mi to ma "rozdelat" z te jedne velke Databaze co je k Mangosovi. Jinak to DBC jsem delal presne z 1.10.2 :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No s tou databazi mas temer pravdu.. mam tam jen 5 .sql soubou!! Ja sem tak trosku myslel ze se mi to ma "rozdelat" z te jedne velke Databaze co je k Mangosovi. Jinak to DBC jsem delal presne z 1.10.2 :)

nalouduj tam tu velkou SQL databázi (90-160MB velikost, podle verze) přes MySQL Command Line, ne přes Navicat. Navicat je sice pohodlnej, ale při první chybě skončí, a mě není známo jak tohle obejít. MySQL Comm. line chybu přeskočí, trapně pípne ale jede dál.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dělal jsem to podle tohoto návodu http://p2.forumforfree.com/new-tutorial-ho...vinciserve.html, ale chybí tam "mangosfull.rar". Mohl by to někdo uplloadnout a hodit sem link? Předem díky.

tuhle verzi nescháněj, je to revize 1402 nebo jaká, prostě stařešina. Podle toho návodu nainstaluj akorát MySQL, zbytek sežen a nainstaluj individuálně... to je slovo fuj. A pokud můžu doporučit, nepoužívej Mangos Instalator, nedělá úplně to co má, a pak se blbje hledaj problémy ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam úplně stejný problem :o/

 

Na serveru přecházím na mangos protože wowemu nemá budoucnost a dělat v něm je zbytečná práce.

Po kontrole všech SQL co jsou k binarkám mi to házelo nepochopitelný Nullky ...řekněme že k revizim dodávají jen updaty SQL ale naprosto žádný Full SQL příkazy,takže mi to vytvoří maximálně prázdný tabulky.

 

Komu by se povedlo najít naprosto aktuální full sql příkaz,ať to sem prosím linkne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Me je to jedno,ja uz si tam pridam ty upravy sql co sou v revizich ..ale rekneme ze nemuzu pustit svet bez spawnu a objektu ne ?:o) ..takze kdo by mel ten SQL byl bych za nej vdecnej .Na davinci nejde down.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Me je to jedno,ja uz si tam pridam ty upravy sql co sou v revizich ..ale rekneme ze nemuzu pustit svet bez spawnu a objektu ne ?:o) ..takze kdo by mel ten SQL byl bych za nej vdecnej .Na davinci nejde down.

 

Moja řeč :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

nechci vam brat iluze ale ty udptatovany sql sou obsazeny v novejsich DB a tu co je na davinci serveru muzes splachnout do zachoda je stara asi tri mesice a struktura DB se od te doby uple zmenila ke spusteni ti staci : nejnovejsi revize+15 DBC+mapy ktery vytvori instaler+nova DB to co je na davinci serveru na to zapomen se soucasnym mangosem to uz nema nic spolecneho <_<

BTW odkaz na revize+DBC : http://www.mangosproject.org/forum/index.p...amp;#entry15222 doufam ze si to na te strance kazdy dokaze najit sam <_<

Edited by Martinus

Share this post


Link to post
Share on other sites

nechci vam brat iluze ale ty udptatovany sql sou obsazeny v novejsich DB a tu co je na davinci serveru muzes splachnout do zachoda je stara asi tri mesice a struktura DB se od te doby uple zmenila ke spusteni ti staci : nejnovejsi revize+15 DBC+mapy ktery vytvori instaler+nova DB to co je na davinci serveru na to zapomen se soucasnym mangosem to uz nema nic spolecneho <_<

BTW odkaz na revize+DBC : http://www.mangosproject.org/forum/index.p...amp;#entry15222 doufam ze si to na te strance kazdy dokaze najit sam <_<

-------------------------------

Tak blby snad nejsme aby sme si nedokazaly stahnout revize z mangosprojectu .. Mangos_1835_ScriptDev_113.rar

je revize co mam ja :o) ..Kazdopadne link na revize sem uz hazel v jinym postu tady ...spis by me zajimalo proc tam neni full SQL,kdyz sem tehda testoval mangos na zkousku z davinci tak tam se sql prikaz provadel hafo moc sekund, protoze tam bylo hafo tabulek spawnu a veci ...Tady se mi provede za par vterin a mam tam jenom prazdny table semtam s nakym tim udajem..Ale lognu do hry ..mrknu kouzla mam fungujou pohoda,skakani z vejsky funguje ,dychani pod vodou ne a nikde zadnej spawn ... :o) Ne ze bych byl blbej ale hafo casu sem delal s wowemu tak sem stoho trosku nakej nesvuj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

vsak sem to psal ze si musis stahnout new verzi DB a to co si tam dal je jenom struktura

Edited by Martinus

Share this post


Link to post
Share on other sites

vsak sem to psal ze si musis stahnout new verzi DB a to co si tam dal je jenom struktura

 

Kdyz se podivas tak uz sem tam pred tvym reply psal :)) DBC mam to je jasny..mam je ve slozce DBC v mangosu .. :) ...pak tam byly SQL ty byly tej revizi ..asi ta struktura s updatama :)) ale nikde mezi tim neni takovej ten nekolika MB sql prikaz kerej ti narve do vsech tech blbejch tabulek ty scripty :)) :mid_sword:

Share this post


Link to post
Share on other sites

asi ti nejak nerozumim staci otevrit navicat vytvorit pripojeni pojemnovat DB dat execute batch file a pouzit nejakou DB jako zaklad doporucuji SDB 0.4.4

Edited by Martinus

Share this post


Link to post
Share on other sites

asi ti nejak nerozumim staci otevrit navicat vytvorit pripojeni pojemnovat DB dat execute batch file a pouzit nejakou DB jako zaklad doporucuji SDB 0.4.4

 

Hodil by se mi link na tu tvoji verzi :o) google mi to nenasel a na mangosprojectu mi furt hledani erroruje :innocent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hodil by se mi link na tu tvoji verzi :o) google mi to nenasel a na mangosprojectu mi furt hledani erroruje :innocent:

 

ted jsem to zkousel a jede uplne v poho,jen si to najdi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ted jsem to zkousel a jede uplne v poho,jen si to najdi ;)

 

Oukej,beru te za slovo :o) ....Jen mi to furt hazelo naky cerveny texty..nejsem si jistej jestli to vyhledava dabl string ...takze uvidim ..ale diky :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×