Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Adeer

Massive-gaming.eu Hledá developera

Recommended Posts

Zdravím!

Projekt jménem http://massive-gaming.eu/ založený 1.5. tohoto roku, hledá zkušeného core developera.

Jedná se o Blizzlike server patchem 3.3.5a, našim cílem je vybudovat co nejkvalitnější server který by se podobal serverům officiálním za doby WOTLK datadisku. Server jede na TrinityCore.

 

Podmínky ke přijetí:

Věk: 15+

Umět programovací jazyk: C++ (php).

Spolupráce

Nápady

časová flexibilita

 

Nabízíme:

Prémium účet na půl roku zdarma.

Prostor pro vaše nápady.

Výborný kolektiv.

 

 

Co se týče přihlášek, zasílejte na emailovou adresu [email protected]

Děkuji

Edited by Adeer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Důvod pro PHP u C++ deva? Nemyslíš, že Molten-wow má trošku víc navrh? Nebo Twin?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Důvod pro PHP u C++ deva? Nemyslíš, že Molten-wow má trošku víc navrh? Nebo Twin?

 

php není zas tak důležité je v závorce, pokud ho bude umět bude to + ;)

 

Mists of Pandaria - In Development

 

Veľmi rád by som sa prišiel pozreť na server potom :):D

 

Rádi tě na server pozveme zatím máme core s 5.0. patchem tak uvidíme jak bude pokračovat vývoj. Zatím jsou to začátky. :)

Edited by Wolf Officious
doublepost

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mají to tam, aby vypadaly jako "borci" ... jinak podruhé říkám ... kde Vám zmizela endora reklama na webu ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jede vám to CORE 5.0 na jaký systém to máte ? a kde jste sehnali maps a dbc ? Diky

 

Stádium je zatím takové že máme Core bez dbc, máme čistou strukturu databáze world, dbc a map editory se pokusíme vytvořit, pak už by nebyl problém je vygenerovat. Officiání servery již spustili Betu MoP.

 

Mají to tam, aby vypadaly jako "borci" ... jinak podruhé říkám ... kde Vám zmizela endora reklama na webu ? :)

 

Ne nemáme to tam schválně, ba naopak máme skvělý základ pro server s podporou MoP.

Edited by Wolf Officious
doublepost

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udělejte něco proboha s dobou načítání toho webu. To abych zapustil kořeny než se to načte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pracujeme na tom :) Web je momentálně v test režimu tak ho ladíme, pár dní potrvá než ho vyladíme tak aby makal jako hodinky. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pracujeme na tom :) Web je momentálně v test režimu tak ho ladíme, pár dní potrvá než ho vyladíme tak aby makal jako hodinky. ;)

Co udělat nový? Mě se ten web zdá nečitelný/nepřehledný, designově nehezký, načítání je napoprvé doopravdy zdlouhavé a celkově, je to jak templata zdarma od začínajícího webmastera.

Edited by NecroVisioN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tendle web jsem někde viděl jako free templatu, je fakt, že je to trochu předělaný, ale stejnak bych řek, že ste tam mohli nechat "Copyright ©"...

 

Pokud se pletu, tak se omlouvám, ale na 99% je na AC-WEBU skorem stejná verze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co udělat nový? Mě se ten web zdá nečitelný/nepřehledný, designově nehezký, načítání je napoprvé doopravdy zdlouhavé a celkově, je to jak templata zdarma od začínajícího webmastera.

 

Pokud se server rozjede alespoň s 30+ online hráči tak nechám nakódovat web na míru, zatím musí posloužit tento web.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A můžeš mi říct, proč teda porušuješ pravidla endory ? Na každý stránce má být reklama ... Mám jim snad napsat, ať Váš web smažou ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A můžeš mi říct, proč teda porušuješ pravidla endory ? Na každý stránce má být reklama ... Mám jim snad napsat, ať Váš web smažou ?

 

Ona tam snad není? Pokud dobře vidím tak je nad copyrightem nejdřív si to pořádně projdi než se začnes vytahovat.

Edited by Adeer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale len preto, že čakáš kým bude hrať 30 hráčov copyright mazať nemusíš ...

 

 

Tady máme stejný web http://frostborn.cz/ a původní copyright tam také není takže ho přepíše 99% lidí.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Začínaš velmi kvalitne. Velmi dobrá reklama serveru. +1 . Takto to nikam nedotiahneš

Edited by poweropp

Share this post


Link to post
Share on other sites

takže ho přepíše 99% lidí.

 

Ještě, že se na světě najde i to 1% poctivých co se nestydí za to, že si vzali něčí práci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ještě, že se na světě najde i to 1% poctivých co se nestydí za to, že si vzali něčí práci.

 

Vidíš tam někde Coded by Adeer? Já tam vidím Copyright © Massive Gaming 2012 čímž si nic nepřivlasňuju, když jsem stáhl tento web měl tam © na server který stejně už neexistuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×