Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
raxume

Diablo III

  

33 members have voted

  1. 1. Jaké povolání budete hrát jako hlavní postavu?



Recommended Posts

Tož, podělím se s dnešním zjevením Blizzardího skillu vytváření nezabugovaných her :-)

 

473236_370556599659868_1730108713_o.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
:D to je slaboucke.... na par ran, jak nekdo muze rict ze to nejde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necro vem si inferno + parta.. v partě se obtížnost ještě zvětšuje takže to odpovídá :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

45% dmg increase in 4-player inferno

Description | Normal | NM | Hell | Inferno

Monster HP Increase Per Additional Player | 75% | 85% | 95% | 110%

Monster XP Increase Per Additional Player | 0 | 0 | 0 | 0

Monster DMG Increase Per Additional Player | 0 | 5% | 10% | 15%

 

 

Is that all you got?!

 

INFERNOFAT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necro vem si inferno + parta.. v partě se obtížnost ještě zvětšuje takže to odpovídá :)

ee je to bug, je tam vidět i - před číslem.

A jen tak pro zajímavost. S mojí dmg a průměrným hitem za 25.000 bych všech 5 mobů jebal 65 hodin bez přestávky a to bych ještě musel sekat opravdu pořád. :-)

Takže ne, neodpovídá :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

proto je nejlepsi v tomhle pripade dat relog = resetne se to, a nabrat lidi znovu, holt inferno neni sranda:D fight s bosem vypada asi nasledovne:

 

utikam utikam utikam, castim, utikam utikam utikam, castim, castim, utikam, :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

proto je nejlepsi v tomhle pripade dat relog = resetne se to, a nabrat lidi znovu, holt inferno neni sranda:D fight s bosem vypada asi nasledovne:

 

utikam utikam utikam, castim, utikam utikam utikam, castim, castim, utikam, :D

Někteří jsou strašně jednoduší, ale většina spíš vypadá takto.

utíkám, utíkám, sem mrtvej, ressnu se, portnu se, sem mrtvej :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

určitě máš šedý věci žejo tak se nediv :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak zitra by snad moh bejt pony level :) az na to budou goldy :-(

Gz, já si to nechávám na pozdějc.

Mám sice jen 2/5, ale sehnat to není těžký, jen si toho všímat.

Těch staffek je ale mnohem víc, to je tedy víc obtížností pony lvlu? nebo potřebuješ tu nejlepší?

Já mám BS na 10lvl a mám tam ještě hellish staff za 500.000g a nightmarish staff of herding za 200.000g a určitě bude i infernish :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

na inferno je taky no :D kdyby to nekdo mnel dejte vedet goldy zezeneme :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

staci se dostat na inferno do aktu 4 :) na Q Prime Evil - aby prodavac mel planek

 

jinak se vzdy upgraduje predchozi verze staffy na novejsi :D takze tech 5 itemu se farmi jen na normal

 

btw. ten pony level ma bejt tezsi nez akt 4 v dane obtiznosti :D takze jsem na to inferno zvedavej

 

edit: pridavam par screenu

 

 

Screenshot010.jpg

 

Screenshot009.jpg

 

Screenshot008.jpg

 

Screenshot007.jpg

 

Screenshot004.jpg

Edited by ariczek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej lol, první verze týhle stafy mi padla při první hře za mága... sem se kouknul co je to zač, řekle jsem si, jestli si dělají p*del a od tý doby jsem ji neucraftil. To musím napravit. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak mam nightmare verzi :) ted hura farmit pul mega na hell ;)

Kašli na staffky, stejně potřebuješ hlavně Infernishku ;)

Jinak Ari :-) Právě jsem zabil Beliala (předtim Kulleho) na Inferno, takže hurá do Act III :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necro: no ale k tomu abys moh udelat infernischku, potrebujes hell verzi a 2 mega :D a k tomu abys moh udelat hell potrebujes nightmare verzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

takze FU D3 zrejme jsem s tebou skoncil.

Jelikož tohle není hra, kde by se soutěžilo, kdo první to a kdo první tamto, nevidím v tom žádný problém, pouze šanci přivydělat si nějaké peníze hraním této hry.

Začáteční ceny tam jsou opravdu přehnané, ale určitě se najde dost lidí, co těch 10-50€ utratí a to je docela dost velká pálka. Takže hurá na farmení.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co by jste čekali od Blizzardu? Hodně se jim líbí jak jim přitékaj penízky z wowka tak proč ne i z Diabla III? Šak počkejte až něco vymyslej i na StarCrafta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

od piatka mám Diablo a trochu hrajem a normal obtiažnosť hotovo :) niektorí bossovia dali docela zabrať ... keby sa chcel niekto pridať Blainus#2784 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak teď jsem zapl po pár dnech Diablo, všiml jsem si, že je konečně patch 1.0.3 na který jsem čekal.

Jdu Act IV, zjistím, že obtížnost byla snížena asi tak o 90% a z Inferna se stala v podstatě předešlá obtížnost srovnatelná s Hell.

Drop z některých bossů už vůbec není a tak po zabití Izuala (který je též celý předělaný, řekl bych dost dementně, kde většinu času trávíte zamraženi) Vás čeká na zemi asi 800g

 

Další věci které jsem si všiml a je spíše estetická je ta, že female Wizardka (nevím jak další female) má asi 2x menší prsa, než měla minule, tudíž teď je to špíš nevyspělá lolitka z městečka Lazy Town.

 

Attack speed byl zredukován o 50%, tudíž z mé vcelku zajímavé dmg v patchy 1.0.2, jež činila s buffy 54000 se rázem po jednom patchy stala dmg 33000.

 

Další a řekl bych vražednou věcí o níž jsem věděl předem a tajně doufal, že si Blizzard dělá jen prdel bylo zvýšení ceny opravy cca 6x.

Pokud to vezmu logicky, někde se stala chyba, řekl bych že někde v mozku nějakého blbečka z blizzardu, který to vymyslel.

Pokud se logicky zamyslím a průměrný zisk za hodinu farmení bude cca 50.000g zdá se mi zcela nepřiměřené, aby cena opravy za jednu smrt byla skoro 7000g. Při plném rozbití, jež jsem nezkoušel bych odhadoval cenu na takových 80.000, 90.000g

 

Na závěr bych chtěl jen dodat, že Diablo ztratilo zbytek sympatií, které jsem k němu choval a zcela vážně přemýšlím o prodeji accountu.

Hra je nehratelná, extrémně nudná a nepřinesla nic než jen zklamání.

 

Ještě bych se zapomněl pochlubit tím, že ačkoliv Vás má inferno připravovat a equipovat na progress bossů a již neexistující "extrémní náročnosti zabíjení elit a bossů" přinesl mi po cca dvou hodinách 7 žlutých předmětů, přičemž jejich required level nepřekročil lvl 57 a item lvl 58. Staty se pohybovali v rozmezí +10, +20 intelect, vita, atp..

 

Děkuji Blizzarde, přeju ti, aby si opět za 10 let přinesl hnusnou, nudnou a nehratelnou hru. Sbohem

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

muj aktualni gear.

 

D3_build.jpg

 

kdo mi poradi kam ho dal vylepsovat - za rozumny penize - ten pocet g je nejvyssi jakyho sem kdy dosah :D takze zadny kup si item za mega neberu, na to proste nemam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witch Doctor 60lvl .. nexen#2684 add me.

zatim pro mě inferno akt 2-3 nehratelnej. Akt 2 jsem dával s partou v publicu. akt 1 solo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×