Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Nethiel

WebMaster

Recommended Posts

Vážení uživatelé,

Jelikož jsem již zkušený programátor webových stránek a vyznávám se v jejich programování tak chci svoje znalosti nabídnout někomu jinému kdo stránky potřebuje! Pokud jde o mé finanční ohodnocení tak si většinou beru 150-250 Kč za design. Pokud chcete abych se o web staral tak to bude měsíčně 75,-Kč. Pokud má někdo zájem tak ať mě kontaktuje prosím na skype : Kubesos nebo formou PM.

 

 

S pozdravem Nethiel

www.wow.wportal.eu www.sosmania.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zkušený programátor. SOSMania.eu mě teda pobavila, alespoň tam už nastav pořádně kódování... Co se týče designu na wportalu tak to by zvládl i můj bratr :) nic proti.

 

Pokud se chceš nabídnout tak sem prosímtě dej něco co je fakt hodné prezentace a co by mohlo eventuelně zaujmout případné zájemce.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prodám doménu (www.sosmania.eu DNS platí do {28.02.2014}) z Hostingem do {11.04.2013} za 499kč

 

Pobavilo. Moc referencí teda nemáš :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A naviac neplatia za niečo čo si objednajú ;) tá sosmania

Edited by Jamira

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechcem oživovať starú tému ale tá doména nie je ani jeho.

 

Co se týče designu na wportalu tak to by zvládl i můj bratr :) nic proti.

To mi je jedno ci to zvladne i tvuj bratr ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×