Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Fizzik

Zakázání Talentu Heart of the Wild

Recommended Posts

Zdravím nevi nekdo jak zakazu learnovani tohoto talentu

 

 

Id jsem do spell_disabled dal ale nefunguje to

 

de porat Learnovat

 

 

 

PS. chci to zakzázat bez kompilace ( kompilací to umím taky )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obecně platí, že:

Nesmíš zakazovat ID toho spelu; musíš zakázat ID spelu, který to učí (tzv. spell-learn-spell).

Věř, je v tom rozdíl. Prostě existují spelly, které když vyvláš (vy-cast-íš), naučíš se tím jiný spell. :)

 

Jak je to ale u talentů, to netuším.

 

PS: Je to sice celkem starý téma, a myslím si že už to týpek nějak vyřešil. Ovšem stále o tom můžeme diskutovat. Máte někdo nějaký nápad? :)

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aby nešlo vyklikat tak tuším že to ti bez kompilace nepujde (opravte mě jestli se pletu). Jelikož typuji že to chceš udělat pro upravení Bear Formy tak stačí si na ten hearth of the wild najet ve spell DBC a vynulovat řádky které přidávají staty. Pro bližší info sem tu dříve vytvářel topik jak to upravit :) Přeji hodně štěstí

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je to zbytečné, uživatelem je Adam Chrástek který je již zabanovaný. Takže odpověd je k ničemu.

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×